Nezaheslovaný soubor na Ulož.to

Terka

Nezaheslovaný soubor na Ulož.to
« kdy: 13. 05. 2013, 18:35:45 »
Dobrý den,
chtěla bych požádat o radu - včera jsem nahrála jeden soubor v ZIPu na uloz.to, ale nezaheslovala jsem ho. Nepřidávala jsem ho přes účet a tak si teď nevím rady, jak tento nezaheslovaný soubor nepřidaný přes účet vymazat, aby nebyl veřejný. Děkuji předem za radu!
« Poslední změna: 13. 05. 2013, 22:25:59 od Petr Krčmář »


Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #1 kdy: 13. 05. 2013, 18:43:50 »
Proč nenapíšeš na podporu? Stačí jim napsat, že to porušuje nějaká autorská práva, do 10 minut do bude pryč.

Jim

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #2 kdy: 13. 05. 2013, 18:45:35 »
Dobrý den,

pokud jste nebyla přihlášena, už ho nevymažete. Tedy pokud je to pro Vás opravdu důležité, zajisté Vám vyjdou vstříc na podpoře...

S pozdravem,

Jakub

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #3 kdy: 13. 05. 2013, 18:48:30 »
Smazat to jde i tak. Při uploadu tam vyskočí "mazací" odkaz.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #4 kdy: 13. 05. 2013, 19:00:56 »
Pokud mate na mysli soubor terka.zip, tak bych vam take doporucil se na forech nevyptavat na zip soubory pod jmenem Terka.


j

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #5 kdy: 13. 05. 2013, 19:10:17 »
Dobrý den,
chtěla bych požádat o radu - včera jsem nahrála jeden soubor v ZIPu na uloz.to, ale nezaheslovala jsem ho. Nepřidávala jsem ho přes účet a tak si teď nevím rady, jak tento nezaheslovaný soubor nepřidaný přes účet vymazat, aby nebyl veřejný. Děkuji předem za radu!

Se obavam, ze ted uz ho ma par tisic lidi stazenej ... takze to ber jako pouceni pro priste, ze verejna uloziste se pro privatni data proste nepouzivaji a to zcela nikdy, ani kdyz je zaheslujes... Ono totiz rozheslovat zip je zcela trivialni akce. A dost pravdepodobne tim ziskam (vzhledem k tomu co pises) i tvoje heslo, ktery pouzivas leckde jinde ... (zkusil bych trebas seznam, FB, google ...) hmmm ???

Jim

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #6 kdy: 13. 05. 2013, 19:45:21 »
Pokud mate na mysli soubor terka.zip, tak bych vam take doporucil se na forech nevyptavat na zip soubory pod jmenem Terka.

Tazatelka někde zmiňovala název souboru?

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #7 kdy: 13. 05. 2013, 19:58:15 »
Ne, ale je nabíledni si myslet, že jde o soubor terka/terry/tery/terinka/terez/tereza/odterky/terezky/ter*.zip

Jim

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #8 kdy: 13. 05. 2013, 20:14:32 »
Ne, ale je nabíledni si myslet, že jde o soubor terka/terry/tery/terinka/terez/tereza/odterky/terezky/ter*.zip
Rozumím, takže by to mohl být některý ze stovek podobných souborů. Asi půjdu obětovat 2 hodiny času na to abych tento soubor objevil a viděl hambatejší fotku neznámé slečny.  ;)

j

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #9 kdy: 13. 05. 2013, 20:41:02 »
Ony ale presne takto vznikaji vsemozne private sbirky ... a prevazne to ani tak nevadi tem lidem, kteri si to nekde sosnou, ale prave tem, kteri to nekam naivne uploadli ... ;D

neRuda

Re:Nezaheslovaný soubor nahraný na uloz.to
« Odpověď #10 kdy: 13. 05. 2013, 23:44:00 »
Ne, ale je nabíledni si myslet, že jde o soubor terka/terry/tery/terinka/terez/tereza/odterky/terezky/ter*.zip
Rozumím, takže by to mohl být některý ze stovek podobných souborů. Asi půjdu obětovat 2 hodiny času na to abych tento soubor objevil a viděl hambatejší fotku neznámé slečny.  ;)


ze stovek souborů ? ...
setříděno podle času, nezaheslovaný ZIP .... hm, čoveče, já vidím dvě varianty ....
čas, cca 1 min.


Jim

Re:Nezaheslovaný soubor na Ulož.to
« Odpověď #11 kdy: 14. 05. 2013, 02:02:30 »
V tom případě někdo z nás neumí s uloz.to. Vy tam těch souborů nevidíte minimálně desítky? Je pravda že nemám představu jak rychle se tam objevují nové soubory, ovšem zrovna Tereza asi nebude nějakou výjimkou, ne? Třeba mi to vyvrátíte.

Tonda

  • *****
  • 630
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nezaheslovaný soubor na Ulož.to
« Odpověď #12 kdy: 14. 05. 2013, 14:21:13 »
Já tam nechráněných ZIPů co mají v názvu terka vidím mraky, bohužel nevidím čas, takže těžko filtrovat. Bohužel stahování z uložto je pomalé nebo drahé, takže hledání něčeho zajímavého stahováním na slepo rychle omrzí.

Jim

Re:Nezaheslovaný soubor na Ulož.to
« Odpověď #13 kdy: 14. 05. 2013, 15:17:28 »
Jsem rád že mi dal někdo za pravdu.  8)

Jakub

Tonda

  • *****
  • 630
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nezaheslovaný soubor na Ulož.to
« Odpověď #14 kdy: 14. 05. 2013, 17:02:30 »
Po chvíli hraní s vyhledáváním musím tedy říct že je až překvapující kolik ZIPů s velmi pravděpodobně soukromým obsahem tam lidé nahrávají jako veřejné, vyhledatelné a nechráněné soubory.