Jak prodat zdrojové kódy?

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #420 kdy: 10. 05. 2013, 19:24:44 »
Nemusis mi narusit autorske prava abys flusal zuby.

Pubertálních výhrůžek se fakt nebojím :)

A co že ti vůbec na tomhle softwaru tolik záleží, když jsi tvrdil, že je to hračka pro děti a že máš něco mnohem lepšího?


Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #421 kdy: 10. 05. 2013, 19:44:17 »
Nemusis mi narusit autorske prava abys flusal zuby.

Zdar.

To je nic. Este chvilu sa bude v tom zdrojaku rypat a vypadaju mu aj vlasy :)

DK

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #422 kdy: 10. 05. 2013, 21:02:05 »
a co kdyz je v tom nakonec nejaka smlouva s dablem a pokud se ten software dostane na verejnost, tak Hitech/Hitler/Kuba/Honza/Tatranka/Fidorka zmizi z povrchu zemskeho? notak, dejte mu uz konecne trochu klidu :) nezamestnany nedoceneny nakorbeny superprogramator, nikdo by tak nechtel skoncit

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #423 kdy: 10. 05. 2013, 21:26:23 »
:D



nacojmeno

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #424 kdy: 11. 05. 2013, 12:01:12 »
tak, že by pár dní zábavy s trollem skočilo? :)


belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #425 kdy: 11. 05. 2013, 12:50:01 »
tak, že by pár dní zábavy s trollem skočilo? :)
Zda se ze ano, protoze kajovi dosly argumenty a zacal vyhrozovat fyzickym nasilim, nacez postnul nesouvisejici obrazek. Coz, alespon pro me, znamena finalni zhrouceni jeho chatrne, derave a neduveryhodne snahy nas presvedcit, ze neni lhar, podvodnik a diletant. Smysl obrazku hodnotim jako posttraumaticky sok, ve kterem se snazi sebe i ostatni presvedcit, ze nic z predchazejiciho se nestalo.

Za me to bylo rozhodne velmi zabavne a temer me mrzi, ze kaja se zhroutil tak brzy - drive nez nas Sten mohl seznamit s dalsimi podrobnosti jeho hloupouckeho programecku. Na druhou stranu bych si nezoufal, nebot podobnych blbu je na svete mnoho a jiste neuplyne ani rok a objevi se tu dalsi.

jvb

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #426 kdy: 13. 05. 2013, 09:02:48 »
3 EURA!

U.K..

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #427 kdy: 13. 05. 2013, 13:47:34 »
S odstupom casu mi je Karla celkom luto. Ani nie koli tomu ze je presvedceny o niecom co asi urcite nebude fungovat. A ani nie koli tomu ze pise zevraj nahovo kod - lebo aj nahovo kod, je lepsi vykon ako ziaden kod - ale skor s tych reakcii diskuterov.

Ked som mal 18 a napisal prvy kod na BINGO a odhad sanci, tiez bol zalozeny na vetre, ale bol to moj kod, a nikto mi za neho nenadaval a neosocoval ma. A co ze ho chce predat? Ak tomu veri tak nech predava, ved predavat moze hocikto hocico. A predavaju sa horsie veci ako "100percentny win na rulete"...

Co sa malo diat? Mala sa viest normalna diskusia, skusit vysvetlit preco by to nemalo ist, skusit vysvetlit teoriu, a koniec. Zbytocne to prerastlo na 28stran a skoncilo vyhrazkami a osocovanim. Pod uroven.

Ak tomu veri - tak naco mu brat iluzie ak ich nechce pustit, tak mu ich netrhajte. A ak to je len obycajny trol tak ste ho nemali krmit. Je mi tu z toho zle.

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #428 kdy: 13. 05. 2013, 13:53:32 »
Je mi tu z toho zle.

Goobi, pls..

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #429 kdy: 13. 05. 2013, 15:15:20 »
Ked som mal 18 a napisal prvy kod na BINGO a odhad sanci, tiez bol zalozeny na vetre, ale bol to moj kod, a nikto mi za neho nenadaval a neosocoval ma. A co ze ho chce predat? Ak tomu veri tak nech predava, ved predavat moze hocikto hocico. A predavaju sa horsie veci ako "100percentny win na rulete"...

Není problém, když je vůl volem, ale když se z vola dělá lev.

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #430 kdy: 13. 05. 2013, 16:50:48 »
Ked som mal 18 a napisal prvy kod na BINGO a odhad sanci, tiez bol zalozeny na vetre, ale bol to moj kod, a nikto mi za neho nenadaval a neosocoval ma. A co ze ho chce predat? Ak tomu veri tak nech predava, ved predavat moze hocikto hocico. A predavaju sa horsie veci ako "100percentny win na rulete"...

Co sa malo diat? Mala sa viest normalna diskusia, skusit vysvetlit preco by to nemalo ist, skusit vysvetlit teoriu, a koniec. Zbytocne to prerastlo na 28stran a skoncilo vyhrazkami a osocovanim. Pod uroven.

Během těch 28 stran jsme se pokoušeli vysvětlit mu, že to nemůže fungovat. Marně. (No, většinu těch stran jsme se z něj pokoušeli dostat, co to vůbec dělá, protože neuvěřitelně mlžil a prokládal to „Pokud jsi s tm programem nepracoval, a nevis jak pracuje, coz taky neznas. tak potom asi tezko pochopis o cem vlastne pisu kdyz pisu prave o nem, o mem programu.“, „Jak to ze mame 2500 lidi kteri denne denne s nasim softwarem hraji“ a „bud jste fakt nekteri vylezli z plenek, anebo jste fakt nejaci "x" z vyfoukanyma hlavama“.) Stejně jako jsme se pokoušeli mu vysvětlit, že ten kód nebude nic moc. Marně. Až po dekompilaci jeho software („Program je zabezpecenej dostatecne. nebojim se o jeho neopravnene kopie, neboli mozny prodej treti osobou / zakaznikem dalsim lidem.“) a pár ukázkách toho kódu se to zvrtlo ve výhrůžky.

Mimochodem, on tu vyhrožoval i někdo jiný než jen OP?

Honza

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #431 kdy: 11. 08. 2014, 16:03:53 »
TL;DR

OP: navrhuji následující schéma prodeje - dodáte mi zdrojáky (+návod a vše potřebné k užití), já za pomocí toho softwaru (+ investice svého času) vytočím miliony a každý druhý milion je váš po dobu řekněme pěti let. Vás to nebude stát moc času a pokud to funguje, tak oba vyděláme.