Jak prodat zdrojové kódy?

Mihales

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #375 kdy: 10. 05. 2013, 13:19:04 »
Moze mi niekto vysvetlit, preco by v rulete mali padat cisla nezavisle na sebe? To snad nemyslite vazne,
ze v tom nie je nejaky podvod. Ja teda matike moc nerozumiem, ale zato som si isty, ze kazdy\
majitel kasina, vie preco ho prevadzkuje. Proste tam MUSI byt nejake svinsvto, ktore mu zaruci,
ze nakoniec vzdy zvitazi len on.
...

Ďakujem vám všetkým za vysvetlenie. Dajú sa tieto veci naučiť bez VŠ vzdelania? Inak povedané, má cenu sa o to pokúšať? Učiť sa sám tú štatistiku a pravdepodobnosť aspoň na tú úroveň ktorá je potrebnáa na riešinie práve takých vecí, ako je uvedená ruleta.
(Nejaké integrály a pod. rátať viem, neviem, či to je na to, treba)


Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #376 kdy: 10. 05. 2013, 13:23:40 »
Jakub, zavolali, tak jsem sel.

proto ta zmena nicku. ...

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #377 kdy: 10. 05. 2013, 13:47:12 »
Jakub, zavolali, tak jsem sel.
proto ta zmena nicku. ...
Ach.. a predpokladam ze MM lentilky, to te zavolali z Orionu, tak si sel, vid?

Je to zvlastnim zpusobem fascinujici, pozorovat takhle deformovanou osobnost, ktera, prestoze ji uz nemuze verit ani vlastni matka, neustale trva na sve integrite. A pritom az na par infantilnich vyhruzek zatim mira agrese nedosahuje kvalit Radka Hulana. Fascinujici, opravdu fascinujici.

Natix

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #378 kdy: 10. 05. 2013, 13:47:27 »
Jakub, zavolali, tak jsem sel.

proto ta zmena nicku. ...


Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #379 kdy: 10. 05. 2013, 13:48:50 »
Ďakujem vám všetkým za vysvetlenie. Dajú sa tieto veci naučiť bez VŠ vzdelania? Inak povedané, má cenu sa o to pokúšať? Učiť sa sám tú štatistiku a pravdepodobnosť aspoň na tú úroveň ktorá je potrebnáa na riešinie práve takých vecí, ako je uvedená ruleta.
(Nejaké integrály a pod. rátať viem, neviem, či to je na to, treba)

Ano, základy pravděpodobnosti (tj. hody kostkou na sobě nezávisí) jsem se učil na střední a počítat pravděpodobnost hodu kostkou (1:6 pro každé číslo) taky. To samé lze velmi snadno aplikovat i na ruletu, akorát je tam 37, resp. 38 hodnot. Počítat martingale jsem se na střední učil taky (jaká je pravděpodobnost, že na kostce padne jedna nebo šest? 1:6 + 1:6 = 2:6). Kurzy pro výhru zveřejňují všechna kasína nebo je lze najít na Wikipedii. Porovnat ty dvě hodnoty už je potom poměrně snadné, ani není potřeba znát limity, aby člověku došlo, kam to bude konvergovat (kurz < (1 / pravděpodobnost výhry) → peníze konvergují do kasína). Ty 5 až 10 % marginy jsou už trochu vyšší matematika, ale to člověk potřebuje, jenom když chce provozovat kasíno, pro zjištění, jestli má větší šanci vyhrát než kasíno (tj. jestli se mu vyplatí hrát), to znát nemusí.


Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #380 kdy: 10. 05. 2013, 14:23:49 »
Jakub, zavolali, tak jsem sel.
proto ta zmena nicku. ...
Ach.. a predpokladam ze MM lentilky, to te zavolali z Orionu, tak si sel, vid?

Je to zvlastnim zpusobem fascinujici, pozorovat takhle deformovanou osobnost, ktera, prestoze ji uz nemuze verit ani vlastni matka, neustale trva na sve integrite. A pritom az na par infantilnich vyhruzek zatim mira agrese nedosahuje kvalit Radka Hulana. Fascinujici, opravdu fascinujici.

No ale proc byt agresivni kdyz vim co delam a jak delam ?

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #381 kdy: 10. 05. 2013, 14:24:32 »
Jakub, zavolali, tak jsem sel.

proto ta zmena nicku. ...

Moc krasny foto :D

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #382 kdy: 10. 05. 2013, 14:28:30 »
No ale proc byt agresivni kdyz vim co delam a jak delam ?

No jistě, co na tom, že ti to někdo obratem vyvrátí, hlavně že můžeš dělat něco dalšího :)

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #383 kdy: 10. 05. 2013, 14:29:50 »
No ale proc byt agresivni kdyz vim co delam a jak delam ?

No jistě, co na tom, že ti to někdo obratem vyvrátí, hlavně že můžeš dělat něco dalšího :)

Muzu delat cokoliv se mi zlibi, protoze kodim stejne jako ty, stene, jen tak, jake mas zamestani ?
Nebo jedes za sebe ?

Pindal

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #384 kdy: 10. 05. 2013, 14:42:02 »

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #385 kdy: 10. 05. 2013, 14:43:06 »

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #386 kdy: 10. 05. 2013, 14:43:48 »
Muzu delat cokoliv se mi zlibi, protoze kodim stejne jako ty, stene, jen tak, jake mas zamestani ? Nebo jedes za sebe ?

Ale to je preci lez, kajo. Sten jen tezko muze programovat jako ty (http://forum.root.cz/index.php?topic=6447.msg62513#msg62513), protoze tvuj kod je velice, velice nekvalitni a na prvni pohled ukazuje, ze mas jen velmi mlhavou predstavu o tom co vlastne delas.

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #387 kdy: 10. 05. 2013, 14:45:53 »
Muzu delat cokoliv se mi zlibi, protoze kodim stejne jako ty, stene, jen tak, jake mas zamestani ? Nebo jedes za sebe ?

Ale to je preci lez, kajo. Sten jen tezko muze programovat jako ty (http://forum.root.cz/index.php?topic=6447.msg62513#msg62513), protoze tvuj kod je velice, velice nekvalitni a na prvni pohled ukazuje, ze mas jen velmi mlhavou predstavu o tom co vlastne delas.

Jeste jednou ti musim napsat, ze tohle je hracka,
to co mam ale doma, je mnohem lepsi, mnohem !

Zaklady tohodle jsem napsal po 3 mesicich uceni programovani,
dokoncil jsem to kdyz jsem dostal dobrou praci.

Hitech

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #388 kdy: 10. 05. 2013, 14:48:35 »
coz bylo 2 roky dozadu .

DK

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #389 kdy: 10. 05. 2013, 14:49:25 »
no to vis, ze to je mnohem, mnohem lepsi :) jelikoz je to stara verze, proto ten trial ze? :)
mimochodem, co ty vlastne delas za praci? nejak se v tom prestavam orientovat, podle tvoji posledni zminky delas asi neco takoveho



Pinda: ten profil na pokec.azet.sk je mnohem zabavnejsi  ;D