Jak prodat zdrojové kódy?

j

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #345 kdy: 10. 05. 2013, 07:12:58 »
A jenom malá právní poznámka pro Karla: do programu (zatím, mám zdrojáky, nebyl by to problém :) ) nijak nezasahuju, pouze jej zkoumám a podvrhuju mu komunikaci se serverem.

To je celkem jedno, i kdybys zasahoval, pro vlastni ucely muzes.

Jinak se bavim cim dal vic ...  1500 radku ... mno trebas z toho vyleze nejaky genialni algoritmus ... ;D


Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #346 kdy: 10. 05. 2013, 08:02:40 »
Ještě jedna statistika: celý zdroják má 1 574 řádků (jsou to celkem dva soubory, jestli jsem něco nepřehlédl, kromě „Roulette_Processing_1_062_trial.py“ s 1542 řádky je tam ještě „text_bet_bars.py“ se 32 řádky), všechny ostatní zdrojáky patří standardní pythonní knihovny, wxWindows, knihovnám pro práci s e-maily, Win32COM, XML a ZIP a nějaké utility pro práci s obrázky. Java ani Visual Basic tam nejsou.

To je skoda, mne sa najviac pacil prave ten Visual Basic. Toto by sa dalo zrejme charakterizovat ako pokus o zamerne uvedenie do omylu s cielom nepravneneho obohatenia. Este, ze som sa to dozvedel, nez doslo k podpisu zmluvy. Bez VB tie zdrojaky nechcem.

Diskobolos

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #347 kdy: 10. 05. 2013, 08:22:23 »
Chlapi, tak jak tu všichni jste, že si děláte zadek? Já mám velký smysl pro humor, ale toto už je, s prominutím, o hovně.
Pokud ne, tak velká výtka k většině zdejších oponentů - když už někoho chcete "sejmout", tak nějak sofistikovaně, s grácií (aka sten). Nebuďte lopaty jako protistrana, takto se akorát shazujete...

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #348 kdy: 10. 05. 2013, 08:34:50 »
Chlapi, tak jak tu všichni jste, že si děláte zadek? Já mám velký smysl pro humor, ale toto už je, s prominutím, o hovně.
Pokud ne, tak velká výtka k většině zdejších oponentů - když už někoho chcete "sejmout", tak nějak sofistikovaně, s grácií (aka sten). Nebuďte lopaty jako protistrana, takto se akorát shazujete...

Ja jen cekam :)

死神

  • ***
  • 159
    • Zobrazit profil
Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #349 kdy: 10. 05. 2013, 09:44:49 »
Reknu ti to jednoduse:
nelze ziskat udaje platformy kdyzto virtual
svuj fyzicky hw oficialne  nema.
nic vic nic min.

Hezky zbytek dne preji.

Jednoduše říkáš naprosté hovadiny.


死神

  • ***
  • 159
    • Zobrazit profil
Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #350 kdy: 10. 05. 2013, 09:46:15 »
Sten: ja samozrejme vim, jak to je a co jde a nejde :) jenze kdyz dokazal prolomit nahodny generator cisel, proc by nedokazal detekovat hypervisor? :)

MML: a co kdyz mam linux? to tam diky visual basicu nespustim? :(

Nedokazal prolomit vůbec nic a o hypervisorech má leda tak vlhké sny.

死神

  • ***
  • 159
    • Zobrazit profil
Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #351 kdy: 10. 05. 2013, 09:50:06 »
Ještě jedna statistika: celý zdroják má 1 574 řádků (jsou to celkem dva soubory, jestli jsem něco nepřehlédl, kromě „Roulette_Processing_1_062_trial.py“ s 1542 řádky je tam ještě „text_bet_bars.py“ se 32 řádky), všechny ostatní zdrojáky patří standardní pythonní knihovny, wxWindows, knihovnám pro práci s e-maily, Win32COM, XML a ZIP a nějaké utility pro práci s obrázky. Java ani Visual Basic tam nejsou.

Nejdřív to bylo 10 tisíc, pak 8 tisíc a teď se to zdrclo na 1574?  ;D

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #352 kdy: 10. 05. 2013, 09:50:30 »
Sten: ja samozrejme vim, jak to je a co jde a nejde :) jenze kdyz dokazal prolomit nahodny generator cisel, proc by nedokazal detekovat hypervisor? :)

MML: a co kdyz mam linux? to tam diky visual basicu nespustim? :(

Nedokazal prolomit vůbec nic a o hypervisorech má leda tak vlhké sny.

"<div><font size=1>Aplikace Roulette Processing, dale jen Aplikace nebo Program, je nastroj, ktery dokaze analyzovat data s online rulety internetoveho kasina, analyzovat je, ulozit do historie vsech odehranych her, a nabidnout uzivateli informace, a prostredky, pro hrani v techto ruletach internetovych kasin, plne automatizovane.</font></div>"

:)

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #353 kdy: 10. 05. 2013, 10:36:55 »
Sten: mas muj respekt a obdiv :)

Jinak dekuji i karlo/petro/lentilko-vi, za tuto neuveritelne zabavnou debatu. Neni pro me nic krasnejsiho, nez sledovat jak lzes, vykrucujes se, rozcilujes se, smesne vyhrozujes a vubec ze sebe kazdym novym prispevkem delas vetsiho blbce, nez za jakeho jsem te mel do te doby, odhalujes stale nove oblasti, o kterych nevis vubec nic a k tomu navic pouzivas ceskoslovensky jazyk, jehoz gramatika neni ani ceska, ani slovenska a vetsina vet dokonce nedava vubec zadny smysl. Bravo!

Kam se hrabe ceskoslovensko hleda superstar! Kam se hrabe TV N@va! Kam se hrabou Zemanovy bonmoty! Hura!!

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #354 kdy: 10. 05. 2013, 10:47:28 »
Kdyby vedeli ze nemaj spravnou verzi tak by to bylo jiny :D:D:D

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #355 kdy: 10. 05. 2013, 10:53:29 »
Kdyby vedeli ze nemaj spravnou verzi tak by to bylo jiny :D:D:D

Jiste kajo, to by vsichni padli hubou na zem a prosili te o prominuti, a o moznost koupit zdrojaky k tvemu zazracnemu kodu za milion dolaru, vid?

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #356 kdy: 10. 05. 2013, 10:54:54 »
Kdyby vedeli ze nemaj spravnou verzi tak by to bylo jiny :D:D:D

Jiste kajo, to by vsichni padli hubou na zem a prosili te o prominuti, a o moznost koupit zdrojaky k tvemu zazracnemu kodu za milion dolaru, vid?

Tady nikdo nic v zivote kupovat nebude :D
Tahle verze je jen tak pro deti protoze vuziva pouhe snimani obrazu :D

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #357 kdy: 10. 05. 2013, 11:14:48 »
Tady nikdo nic v zivote kupovat nebude :D
Tahle verze je jen tak pro deti protoze vuziva pouhe snimani obrazu :D
Zda se, ze "ironie" je pro tebe pojem zcela neznamy. Dale bych si tipoval na psychopatickou poruchu osobnosti, kdy se takovy psychopat usmiva, prestoze neciti potrebu se usmivat, pouze se naucil, ze ono zvednuti koutku a vyceneni zubu nejakym magickym, pro psychopata nepochopitelnym, zpusobem usnadni jeho snahu lidmi manipulovat a podvadet je. Stejne tak se asi ty snazis pouzivat co nejvice velkohubych smajliku, ale protoze nechapes co vlastne usmev znamena, a jak ho normalni lide pouzivaji, nedochazi ti ze jejich funkce je v teto fazi debaty naprosto opacna, a ze pouze vsechny utvrzuji v tom, ze nejsi poctivy nebo pravdomluvny clovek.

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #358 kdy: 10. 05. 2013, 11:31:51 »
Tady nikdo nic v zivote kupovat nebude :D
Tahle verze je jen tak pro deti protoze vuziva pouhe snimani obrazu :D
Zda se, ze "ironie" je pro tebe pojem zcela neznamy. Dale bych si tipoval na psychopatickou poruchu osobnosti, kdy se takovy psychopat usmiva, prestoze neciti potrebu se usmivat, pouze se naucil, ze ono zvednuti koutku a vyceneni zubu nejakym magickym, pro psychopata nepochopitelnym, zpusobem usnadni jeho snahu lidmi manipulovat a podvadet je. Stejne tak se asi ty snazis pouzivat co nejvice velkohubych smajliku, ale protoze nechapes co vlastne usmev znamena, a jak ho normalni lide pouzivaji, nedochazi ti ze jejich funkce je v teto fazi debaty naprosto opacna, a ze pouze vsechny utvrzuji v tom, ze nejsi poctivy nebo pravdomluvny clovek.

1. To co pises, je mi jedno
2. Tohle je verejna diskuze, kdybych chtel neco resit oficialne, urcite bych nepsal sem.
3. Kdybych chtel prodat zdrojaky od toho pravyho programu, tak je prodam uz davno
4. Neni to ale nijaka vada, ale cista nuda, tenhle tejden mam voraz.
5. Celkem me bavi zaje......t cas ostatnich, protoze sam nemam fakt momentalne co na praci
6. Ja jenom taham za slucky co mi davate

Takze je to hezky a naramne me to bavi, u toho si davam piwec a pisu si o blabolech, co jsem nedelal uz dlouho :D

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #359 kdy: 10. 05. 2013, 11:45:11 »
Takze je to hezky a naramne me to bavi

Proč sis vlastně smazal všechno ze svých profilů?