Jak prodat zdrojové kódy?

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #315 kdy: 09. 05. 2013, 20:55:48 »
Firefox spatne cituju, proto citovat radsi nebudu :D

Stene, to je presne ten problem, ale kdyz nechces saskovat tak nesaskuj.


Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #316 kdy: 09. 05. 2013, 21:10:19 »
Firefox spatne cituju, proto citovat radsi nebudu :D

To nebude Firefoxem, taky jej používám a cituje dobře ;)

Stene, to je presne ten problem, ale kdyz nechces saskovat tak nesaskuj.

Jakej problém? Píšeš tu, že to funguje na Windows XP bez dalšího software. Nainstaloval jsem to na Windows XP bez dalšího software a ani se to nespustí. Jestli je to virtuál nebo fyzický hardware na tom nic nezmění, stejně jako se nezmění, že ten program nebude fungovat. Chtěl jsem udělat statistiku, abys viděl, že ten program prostě nefunguje, ale on se ani nespustí. A ty jenom vymyslíš další neexistující problém, proč to (zrovna náhodnou jenom u mě) nefunguje. Tipuju, že až vyjde, že předpovědi toho programu jsou statisticky totožné s náhodným sázením, tak bys vymyslel, že mám moc pomalou grafickou kartu, moc málo místa na disku nebo že se musím připojovat přes ADSL, protože přes kabelovku to nefunguje ::)

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #317 kdy: 09. 05. 2013, 21:11:42 »
Kdybys to pustil na fyzickem hw nemusel by si tu psat tyhle sprostosti .


Sorry ale ako fakt ma uz s tym zacinas srat,

Tomáš Dvořák

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #318 kdy: 09. 05. 2013, 21:15:48 »
Ja bych byl sam rad, aby Sten program ozkousel, zajimalo by me konecne jestli to teda funguje ci co :) Neni uplne ciste nahodou zminovana "chybna konfigurace aplikace" toto? http://www.virtualdub.org/blog/pivot/entry.php?id=296 Nedavno jsem se s necim podobnym potkal, debug build C++ aplikace z MSVC mi nejel na strojich kde jsem nemel nainstalovane MSVC a tim padem ani debug verze knihoven. Reseni, kdyz jsem desifroval zcela typicky microsofti kretenskou a zavadejici hlasku "application configuration in incorrect" bylo udelat release build... Samozrejme sance, ze by to bylo zrovna tohle je dost mala, ale co kdyby nahodou...

Co ty karle petre lentilko M&M na to? Nechtel by sis odladit svuj soft, nez ho zacnes prodavat?

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #319 kdy: 09. 05. 2013, 21:25:43 »
On je odladenej dobre,

celej byl skladanej a zkousenej na fyzickym HW z windowsama XP, VISTA, 7

Zkus ale jen tak pro zajimavost, jestli to pomuze stahnout kniznici msvcp90.dll
Kdyz tohle pomuze je to na 100% virtualem, kdyz ne tak na 99,9%. :D


Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #320 kdy: 09. 05. 2013, 21:29:08 »
jo, promin, a hod to do slozky s programem :D

Tomáš Dvořák

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #321 kdy: 09. 05. 2013, 21:31:14 »
On je odladenej dobre,

celej byl skladanej a zkousenej na fyzickym HW z windowsama XP, VISTA, 7

Zkus ale jen tak pro zajimavost, jestli to pomuze stahnout kniznici msvcp90.dll
Kdyz tohle pomuze je to na 100% virtualem, kdyz ne tak na 99,9%. :D

Neni odladenej dobre. Kdyby byl odladenej dobre, a problem byl v tom, ze je spoustenej ve virtualu, nespadl by s chybou "chybna konfigurace", ale napsal by "Je nam lito, spoustite program ve vritualizovanem prostredi, coz neni podporovano". Pokud tohle nedela, je to chyba, a program se znamou chybou neoznacim za odladeny. To jen tak bokem. Uvidime co Sten, mozna bych ho poprosil, kdyby uvadene .dll nepomohlo, aby postnul screenshot chyby, at se nekam dobereme.

atarist

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #322 kdy: 09. 05. 2013, 21:34:38 »
On je odladenej dobre,

celej byl skladanej a zkousenej na fyzickym HW z windowsama XP, VISTA, 7

Zkus ale jen tak pro zajimavost, jestli to pomuze stahnout kniznici msvcp90.dll
Kdyz tohle pomuze je to na 100% virtualem, kdyz ne tak na 99,9%. :D

Hmm. co to ma spolecneho s virtualem? Predpokladam, ze se proste doslo k tomu, ze se ta knihovna zapomela pridat do instalacniho programu ne? Pokud totiz pouzivas Python, tak ten CRT vyuziva a tudiz tuto knihovnu bude vyzadovat a v systemu skutecne nemusi byt predtim nainstalovana, zvlast pokud je to cista instalace Woken.

Ja bych to tedy byt tebou otocil a podekoval stenovi za alfa testing (nebo beta testing, at se nikdo zbytecne neurazi :-)

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #323 kdy: 09. 05. 2013, 21:41:38 »
Ono Tomasi,

Virtual nemam v planu podporovat. Takze ne, nic odladovat nemusim.
Nepreji si aby to nekdo jel hromadne.

Nikdy v zivote mi nikdo nenapsal ze mu neco odemne nejde, a najednou prijde sten a pise to?
Tak co asi kdyz ne virtual.

U mne uz ale nastal problem, ID jeho programu jsem dnes smazal, tzn. ze uz se ke gui nedostane.

Takze, uz radsi nedelej nic.

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #324 kdy: 09. 05. 2013, 21:47:08 »
Ja bych byl sam rad, aby Sten program ozkousel, zajimalo by me konecne jestli to teda funguje ci co :) Neni uplne ciste nahodou zminovana "chybna konfigurace aplikace" toto? http://www.virtualdub.org/blog/pivot/entry.php?id=296 Nedavno jsem se s necim podobnym potkal, debug build C++ aplikace z MSVC mi nejel na strojich kde jsem nemel nainstalovane MSVC a tim padem ani debug verze knihoven. Reseni, kdyz jsem desifroval zcela typicky microsofti kretenskou a zavadejici hlasku "application configuration in incorrect" bylo udelat release build... Samozrejme sance, ze by to bylo zrovna tohle je dost mala, ale co kdyby nahodou...

Co ty karle petre lentilko M&M na to? Nechtel by sis odladit svuj soft, nez ho zacnes prodavat?

Díky moc, tohle mě navedlo na správnou cestu, objdump našel závislost na MSVCR90.dll :)

On je odladenej dobre,

celej byl skladanej a zkousenej na fyzickym HW z windowsama XP, VISTA, 7

Zkus ale jen tak pro zajimavost, jestli to pomuze stahnout kniznici msvcp90.dll
Kdyz tohle pomuze je to na 100% virtualem, kdyz ne tak na 99,9%. :D


Ten program nepotřebuje MSVCP90.dll, ale MSVCR90.dll.

Ve standardní instalaci Windows XP SP3 MSVCR90.dll není. Hlavně že za to může virtuál ::)

Hmm. co to ma spolecneho s virtualem? Predpokladam, ze se proste doslo k tomu, ze se ta knihovna zapomela pridat do instalacniho programu ne? Pokud totiz pouzivas Python, tak ten CRT vyuziva a tudiz tuto knihovnu bude vyzadovat a v systemu skutecne nemusi byt predtim nainstalovana, zvlast pokud je to cista instalace Woken.

Ja bych to tedy byt tebou otocil a podekoval stenovi za alfa testing (nebo beta testing, at se nikdo zbytecne neurazi :-)

To žádný instalační program nemá, Peter to posílá jako self-extracting ZIP.

Ono Tomasi,

Virtual nemam v planu podporovat. Takze ne, nic odladovat nemusim.
Nepreji si aby to nekdo jel hromadne.

Takže znovu, třeba ti to už konečně dojde: virtuál se pro programy od fyzického stroje nijak neliší. Tečka.

Nikdy v zivote mi nikdo nenapsal ze mu neco odemne nejde, a najednou prijde sten a pise to?
Tak co asi kdyz ne virtual.

Tak jenom to, že jsi to evidentně nikdy nezoušel na čisté instalaci Windows XP.

U mne uz ale nastal problem, ID jeho programu jsem dnes smazal, tzn. ze uz se ke gui nedostane.

Takze, uz radsi nedelej nic.

Uvidíme :)

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #325 kdy: 09. 05. 2013, 21:51:32 »
kecy kecy kecy

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #326 kdy: 09. 05. 2013, 21:58:29 »
jdu znova po dvou dnech spat, zatim :P

Karel xXx

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #327 kdy: 09. 05. 2013, 21:59:49 »
Stene, to tvoje uvidime uz ma pravni nasledky, tak si dobre premysli co udelas.

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #328 kdy: 09. 05. 2013, 22:01:32 »
Stene, to tvoje uvidime uz ma pravni nasledky, tak si dobre premysli co udelas.

Bože, do čeho jsi to duši vrazil?

JS

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #329 kdy: 09. 05. 2013, 22:03:44 »
Sten - klobouk dolu, obdivuji tvoji trpelivost se tim zabyvat. :-)

Karel - nejspis se nas tady snazite vsechny presvedcit, ze eugenika by v nekterych pripadech asi byla dobry napad.