Jak prodat zdrojové kódy?

DK

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #285 kdy: 09. 05. 2013, 13:55:12 »
Sten: ja samozrejme vim, jak to je a co jde a nejde :) jenze kdyz dokazal prolomit nahodny generator cisel, proc by nedokazal detekovat hypervisor? :)

MML: a co kdyz mam linux? to tam diky visual basicu nespustim? :(


Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #286 kdy: 09. 05. 2013, 14:00:22 »
Tak je aplikace stavana.

A proč jsi ji tak blbě postavil?

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #287 kdy: 09. 05. 2013, 14:12:17 »
A proč jsi ji tak blbě postavil?
Skoro bych se vsadil, že to "tazatel" vůbec nepsal, anóbrž si nechal od jiného frikulína nakukat, jaká je to bomba, koupil to za pět tisíc s vidinou prodeje za milion :)

Celkem by to odpovídalo jeho heslu na (už smazaném) profilu na Plusku: "moneys, moneys, moneys" (sic)

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #288 kdy: 09. 05. 2013, 14:20:16 »
A proč jsi ji tak blbě postavil?
Skoro bych se vsadil, že to "tazatel" vůbec nepsal, anóbrž si nechal od jiného frikulína nakukat, jaká je to bomba, koupil to za pět tisíc s vidinou prodeje za milion :)

Celkem by to odpovídalo jeho heslu na (už smazaném) profilu na Plusku: "moneys, moneys, moneys" (sic)

Taaaaak. konecne nekdo boduje. neee ze jsem to ja vubec nepsal.
ale ani to neprodaval :D:D:D

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #289 kdy: 09. 05. 2013, 14:29:45 »
To je teda pěkná békovina. Do komentářů se píšu primárně právě takové věci, které kód nevyjadřuje. Např. "Takhle to děláme proto, že testy ukázaly, že ..."
nepatri tohle do programatorske dokumentace, nez do komentaru primo v kodu?

nebo "workaround - viz KB143562"
snad v hotovym kodu, kterej prodavam, nebudou zadny workaroundy a hacky.


Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #290 kdy: 09. 05. 2013, 14:40:18 »
Priznam sa, doteraz som si z teba robil srandu. Ale teraz mam naozaj uprimny zaujem vidiet zdrojovy kod aplikacie, ktora pocita nejake cisla do rulety
...

Duro. 

S tebou uz nebudem viezt nijaky dalsi rozhovor a uz vobec nie
up-ovat zdrojaky nejakeho programu na net

ked si nebodaj posielal nieco na policiu alebo na nejaku
prislusnu statnu zlozku, a ked za mnou niekto kvoli tomu
pride, bud si isty ze niekto tu skonci. ale ja to nebudem
...

Bol som teda na tej policii. Stravil som tam otrasne 4 hodiny, lebo ked som im popisal, co to robi, tak mi policajti nechceli verit, ze sa to da spravit kombinaciou 4 jazykov. Potom si ma zobrali do nejakej zvlast miestnosti a tam ma este hodinu bili aby som im prezradil, co tam robi ten Visual Basic. Darmo som im hovoril, ze vobec netusim. MM Lentilky/Karel/Peter, fakt ti nezavidim, ked to budes vysvetlovat ty.

Cestou naspat vo mne vzkrsla diabolska myslienka. Ako by to asi vyzeralo, keby ti niekto podstrcil kilo travy a ty by si sa toho snazil zbavit na roote.

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #291 kdy: 09. 05. 2013, 15:14:58 »
Priznam sa, doteraz som si z teba robil srandu. Ale teraz mam naozaj uprimny zaujem vidiet zdrojovy kod aplikacie, ktora pocita nejake cisla do rulety
...

Duro. 

S tebou uz nebudem viezt nijaky dalsi rozhovor a uz vobec nie
up-ovat zdrojaky nejakeho programu na net

ked si nebodaj posielal nieco na policiu alebo na nejaku
prislusnu statnu zlozku, a ked za mnou niekto kvoli tomu
pride, bud si isty ze niekto tu skonci. ale ja to nebudem
...

Bol som teda na tej policii. Stravil som tam otrasne 4 hodiny, lebo ked som im popisal, co to robi, tak mi policajti nechceli verit, ze sa to da spravit kombinaciou 4 jazykov. Potom si ma zobrali do nejakej zvlast miestnosti a tam ma este hodinu bili aby som im prezradil, co tam robi ten Visual Basic. Darmo som im hovoril, ze vobec netusim. MM Lentilky/Karel/Peter, fakt ti nezavidim, ked to budes vysvetlovat ty.

Cestou naspat vo mne vzkrsla diabolska myslienka. Ako by to asi vyzeralo, keby ti niekto podstrcil kilo travy a ty by si sa toho snazil zbavit na roote.


diabolska myslienka :)

travu sice nehulim ale napad dobry. Moja IP tam ale nebude.

Ako, ked je to pravda, ja im to vysvetlim proste a jednoducho a nakoniec sa uvidime aj my dvaja.

Ked si im nadristal co ani neexistuje tvoja chyba...

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #292 kdy: 09. 05. 2013, 15:29:06 »
Myslis ze sa hocijake zdrojaky na nete stiahnut a dat to do programu cloc nedaju ?

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #293 kdy: 09. 05. 2013, 15:52:28 »
Nějak se mi to nechce celé číst, neorientuji se v tom moc...

už se Mirek Prýmek přiznal, že to je ten jeho slíbený flame? ... viz http://forum.root.cz/index.php?topic=6333.45

Nebo kdo se to zasloužil o to, že tolik lidí věnuje čas tomu, že "někdo na Internetu nemá pravdu" :)

Podle videa hádám, že software ti řekne vsaď na všechny čísla co v předchozích X(například 10ti) hodech nepadla... Pokud to vyjde vydělal jsi Y (například 36/26 vsazeného), pokud ne, bude ti to muset vyjít příště ;). Možná ten soft dělá s tím výběrem nějaké čachry machry aby to nebylo tak okaty. Umím si představit, že se dá na několik pokusů takové úspěšně vydělávající video natočit :).
Samozřejmě je třeba ještě vytvořit historku o tom, že jsem to napojil na supatupa algoritmus využívající milisekundové výkyvy v pravděpodobnosti ve vesmíru, kdy statistické funkce neplatí (Na což ještě nikdo nepřišel).

belzebub

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #294 kdy: 09. 05. 2013, 16:12:30 »
Nebo kdo se to zasloužil o to, že tolik lidí věnuje čas tomu, že "někdo na Internetu nemá pravdu" :)

NEEXISTUJE nic dulezitejsiho nez mit pravdu na internetu. A pokud ji nekdo nema, je moralni povinnosti kazdeho cloveka, aby za pouziti vsech dostupnych prostredku na toto poukazal :)

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #295 kdy: 09. 05. 2013, 16:24:46 »
Nějak se mi to nechce celé číst, neorientuji se v tom moc...

Posledních několik stran si tu už jen lidé z autorovy ohromné naivity dělali legraci :)

Chrchel

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #296 kdy: 09. 05. 2013, 16:25:38 »
No ty voler, byli si pro mě. Prý pojďte k podání vyssvětlení. No záhul jak prase, ještě teď se mi blbě píše. Byl tam nějaký chlap v černém, nějak jako Synod nebo jak muříkali, nebyl to cajt, ale řídil to tam to byla tutovka. Furt řešil to kasíno a kde je jako kápo. No všechno jsem mu řek. Sem tam taky zaslech, že už jednoho dali, já jsem druhej a teď se chystají na dalšího. Byl si to ty Duro? Taky používali takovou černou bužírku? A jak sem odcházel, tak poliš povídá: A hlídej si záda. Teda nevim co tim myslel, ale ten ton! Ten ton! Brrrr. Sem teď u kámoše, co má super zabezpečený připojení na něj si prý nepřijdou, nějakej torus nebo co. Mám teda dost sevřený půlky a domů se bojim.

Natix

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #297 kdy: 09. 05. 2013, 16:58:49 »
Nějak se mi to nechce celé číst, neorientuji se v tom moc...

Posledních několik stran si tu už jen lidé z autorovy ohromné naivity dělali legraci :)

Anebo si autor dělá legraci z nich.  ;D

txt

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #298 kdy: 09. 05. 2013, 16:59:56 »
Jen počkej až to tady vyčmuchá zpravodajskej útvar řetězců kasín.

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #299 kdy: 09. 05. 2013, 17:23:26 »
Anebo si autor dělá legraci z nich.  ;D

Jo, až si smíchy maže profily ;D