Jak prodat zdrojové kódy?

Karel, ten pravej !

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #240 kdy: 08. 05. 2013, 19:34:53 »
Duro,


cakam email, inac, majte sa ....
Poslal som ti ponuku a navrh zmluvy klasickou postou. Ak suhlasis, podpis to a posli jeden exeplar naspat. Zatial cakaj a kym to nepride, nic nekoduj.

Posli mi Do Emailu  > rouletteprocessing@gmail.com <
kopie tychto dokumentov ( v elektronickej podobe ),
a taktiez Tu adresu na ktoru si to poslal.

Inac tvoju odpoved nemozem akceptovat ....

V tych dokumentoch su vsetky moje kontaktne udaje. Slo to prvou triedou, budes to mat zajtra. Dovtedy sem nepis.

To je vsetko pekne duro,
ale ta adresa urcite ani nieje aktualna o to mi ide....


Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #241 kdy: 08. 05. 2013, 19:44:58 »
Duro,


cakam email, inac, majte sa ....
Poslal som ti ponuku a navrh zmluvy klasickou postou. Ak suhlasis, podpis to a posli jeden exeplar naspat. Zatial cakaj a kym to nepride, nic nekoduj.

Posli mi Do Emailu  > rouletteprocessing@gmail.com <
kopie tychto dokumentov ( v elektronickej podobe ),
a taktiez Tu adresu na ktoru si to poslal.

Inac tvoju odpoved nemozem akceptovat ....

V tych dokumentoch su vsetky moje kontaktne udaje. Slo to prvou triedou, budes to mat zajtra. Dovtedy sem nepis.

To je vsetko pekne duro,
ale ta adresa urcite ani nieje aktualna o to mi ide....

Neboj sa, je spravna. Ty mas svoje tajomnstva o ktorych nechces pisat, ja tiez. 1 den vydrzis. Dovtedy sem nic nepis. Mozes mi verit, min ako ja tomu programu. Nepis, cakaj.

Karel, ten pravej !

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #242 kdy: 08. 05. 2013, 19:57:02 »
Nie neverim,

K tejto adrese kde som teraz nebolo nikdy uvedene moje meno, a nieje ani
v ziadnom verejnom ani sukromnom dokumente k mojmu menu ta adresa vedena !

Tak neviem, ked si to poslal, tak si to poslal niekam kde sa to bud dorucit neda, alebo clovek s takym menom
tam byvat nebude. Keby si mi napisal do emailu vsetko by sme poriesili tam, stale neviem preco musime pisat tu !!!


Chrchel

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #243 kdy: 08. 05. 2013, 20:03:16 »
Peter, ver že to poslal dobre.

Karel, ten pravej !

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #244 kdy: 08. 05. 2013, 20:06:32 »
Peter, ver že to poslal dobre.

Nechapes to co som pisal vyssie ? A ze moje meno nieje ani na blbe schranke ?



Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #246 kdy: 08. 05. 2013, 22:06:41 »
Tak jsem ten program „nainstaloval“, ale nejde spustit (a samozřejmě Windows neřeknou nic jiného, než že „konfigurace aplikace není správná“). Někde bych tu měl mít ještě Windows 7, tak snad se mi to podaří, chtěl bych udělat nějaké statistiky, jak se to chová

Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #247 kdy: 08. 05. 2013, 22:50:23 »
Tak jsem ten program „nainstaloval“, ale nejde spustit (a samozřejmě Windows neřeknou nic jiného, než že „konfigurace aplikace není správná“). Někde bych tu měl mít ještě Windows 7, tak snad se mi to podaří, chtěl bych udělat nějaké statistiky, jak se to chová

To je preto, ze je tam zrejme pouzity takzvany geneticky algoritmus. Tento typ algoritmov vychadza z Darwinovej evolucnej teorie a postupnym vyvinom si vypestoval pud sebazachovy, ktory mu nedovoli spustit sam seba. Ale mozno si sa nedostal ani  k tomu. Ak poznas Maslowovu pyramidu potrieb, nad tym je este niekolko urovni, vratane potreby sebaucty. A aj toto moze byt primarna pricina, preco sa program odmietol spustit.

Duro

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #248 kdy: 08. 05. 2013, 22:58:50 »
...alebo to moze byt tym, ze nemas spravnu verziu JRE, .NET, C++ runtime kniznic alebo nemas Python.

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #249 kdy: 08. 05. 2013, 23:06:08 »
Tak jsem ten program „nainstaloval“, ale nejde spustit (a samozřejmě Windows neřeknou nic jiného, než že „konfigurace aplikace není správná“). Někde bych tu měl mít ještě Windows 7, tak snad se mi to podaří, chtěl bych udělat nějaké statistiky, jak se to chová

To by bylo vhodny Stene. cekni hlavne ty hry a cti u toho nahod co je k tomu v programu.
Win 7 je pro to nejlepsi.

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #250 kdy: 08. 05. 2013, 23:14:22 »
...alebo to moze byt tym, ze nemas spravnu verziu JRE, .NET, C++ runtime kniznic alebo nemas Python.

Kazdy kto ma normalne nainstalovane  PC na osobne vyuzivanie, tomu to ide. Daj tam tie sedminy Stene.
App nabehne tak ci tak.
Ci uz ale aplikacii  nebude vadit hola instalacia windowsu to ja momentalne neviem.

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #251 kdy: 08. 05. 2013, 23:19:42 »
Tak jsem ten program „nainstaloval“, ale nejde spustit (a samozřejmě Windows neřeknou nic jiného, než že „konfigurace aplikace není správná“). Někde bych tu měl mít ještě Windows 7, tak snad se mi to podaří, chtěl bych udělat nějaké statistiky, jak se to chová

To je preto, ze je tam zrejme pouzity takzvany geneticky algoritmus. Tento typ algoritmov vychadza z Darwinovej evolucnej teorie a postupnym vyvinom si vypestoval pud sebazachovy, ktory mu nedovoli spustit sam seba. Ale mozno si sa nedostal ani  k tomu. Ak poznas Maslowovu pyramidu potrieb, nad tym je este niekolko urovni, vratane potreby sebaucty. A aj toto moze byt primarna pricina, preco sa program odmietol spustit.

Mozno sa ho boji, alebo citi moju zlost az odtial :)

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #252 kdy: 08. 05. 2013, 23:22:35 »
Stene,

ale ten virtual musi slapat jak hodinky. nesmi ti v zadnym pripade posekavat obraz na monitoru dobre ?

MM lentilky

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #253 kdy: 08. 05. 2013, 23:40:29 »
A  buh vi jestli to neni tim virtulem.
Aplikace ziskava udaje o pc jako je treba family a model CPU, kompletni nazev operacniho systemu a podobny veci. ciste "slozeni".

Pouziva sehlavne W7, min WVista a jeste min XP.

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #254 kdy: 09. 05. 2013, 08:44:44 »
...
Kazdy kto ma normalne nainstalovane  PC na osobne vyuzivanie, tomu to ide. Daj tam tie sedminy Stene.
App nabehne tak ci tak.
Ci uz ale aplikacii  nebude vadit hola instalacia windowsu to ja momentalne neviem.

 ;D ;D ;D ;D

Na mega-super-hyper aplikaci s 8k řádků kódu dost bída ...