Lenin a RUM

Buzz

Lenin a RUM
« kdy: 23. 04. 2013, 13:38:18 »
Kde jsou Lenin a RUM?
Lenin se neozval už super dlouho a RUM dřív psal často a teď nic  ::)


Rovano

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2013, 13:59:47 »
Leni určitě řídí velký trajekt neznámo kam a Rum? Buď se uchlastal, když jsme prohráli hokej se Slovákama nebo dělá za 1.5 člověka a nemá čas.

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #2 kdy: 23. 04. 2013, 14:07:10 »
Lenina jsem pravda taky dlouho neviděl, ale Kapitán je pořád tady a jsem s ním v kontaktu. Jen asi už nemá tolik času psát komentáře.

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #3 kdy: 23. 04. 2013, 14:12:10 »
Lenin asi pochopil, ze tady zadne zajimave kontakty neziska. Posledne co vim psal tohle: http://forum.root.cz/index.php?topic=6191.msg59721#msg59721 - pochopitelne bez reakce (aspon verejne)

No a Kapitana definitivne znechutily reakce v tomhle tematu: http://forum.root.cz/index.php?topic=6205.0 takze se rozhodl, ze se tady na ty [dopl sam] muze vykvajznout... Aspon pro me dost skoda :(

Zopper

  • *****
  • 657
    • Zobrazit profil
Re:Lenin a RUM
« Odpověď #4 kdy: 23. 04. 2013, 14:41:50 »
Aspon pro me dost skoda :(
Tak tak :(


Re:Lenin a RUM
« Odpověď #5 kdy: 23. 04. 2013, 14:50:23 »
Aspon pro me dost skoda :(
Tak tak :(

Take se pridam. Oba jsou sice celkem sverazni a maji sva specifika, ale s obema bych si klidne rad pokecal i na zivo...

Snad se jeste vrati  ;)

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Lenin a RUM
« Odpověď #6 kdy: 23. 04. 2013, 15:02:04 »
Klidně bych s nima zašel do hospody.

Doufám, že na forum úplně nezanevřeli a alespoň občas sem zajdou a počtou si ty naše výplody... Třeba je jednou nepřímo donutíme zase něco napsat. Není to tu ono, když tu neni nějakej nervák (v dobrym slova smyslu).

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #7 kdy: 23. 04. 2013, 15:15:32 »
Klidně bych s nima zašel do hospody.

Doufám, že na forum úplně nezanevřeli a alespoň občas sem zajdou a počtou si ty naše výplody... Třeba je jednou nepřímo donutíme zase něco napsat. Není to tu ono, když tu neni nějakej nervák (v dobrym slova smyslu).

A není to tak, že se udělalo hezky a tak se množí?  ;D Nemám strach, že se neobjeví, prostě někdy není čas a chuť. Já to plně chápu.

Lol Phirae

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #8 kdy: 23. 04. 2013, 16:09:33 »
A není to tak, že se udělalo hezky a tak se množí?  ;D

Rum se množí? To mají mazlíčci rádi!!!  8) ;D

OMG

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #9 kdy: 23. 04. 2013, 16:16:54 »

No a Kapitana definitivne znechutily reakce v tomhle tematu: http://forum.root.cz/index.php?topic=6205.0 takze se rozhodl, ze se tady na ty [dopl sam] muze vykvajznout... Aspon pro me dost skoda :(

A to víš, nebo si myslíš?
Kapitán píše jako kříženec dlaždiče a řeznického psa. Vlákno začal způsobem, který vypadal jako léčení si mindráku z vysokoškoláků, než jako reálné shánění zaměstnance. Pokud by takového člověka znechutily reakce, které svou akcí logicky vyvolá, tak by bylo něco hodně špatně.

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #10 kdy: 23. 04. 2013, 16:19:14 »
A to víš, nebo si myslíš?
Vím.

Kapitán píše jako kříženec dlaždiče a řeznického psa. Vlákno začal způsobem, který vypadal jako léčení si mindráku z vysokoškoláků, než jako reálné shánění zaměstnance. Pokud by takového člověka znechutily reakce, které svou akcí logicky vyvolá, tak by bylo něco hodně špatně.
Nesdílím tvůj názor.

xxar3s

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #11 kdy: 23. 04. 2013, 16:24:47 »
Lenina zle zabalzamovali takze je v stadiu rozkladu a rum jedine bliely - Havana Bacardi

Jakub Galgonek

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #12 kdy: 23. 04. 2013, 16:29:54 »
Kapitán píše jako kříženec dlaždiče a řeznického psa. [...]
Nesdílím tvůj názor.

Také si myslím, že tahle poznámka nebyla vůči dlaždičům zrovna fér ;)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #13 kdy: 23. 04. 2013, 16:49:09 »

No a Kapitana definitivne znechutily reakce v tomhle tematu: http://forum.root.cz/index.php?topic=6205.0 takze se rozhodl, ze se tady na ty [dopl sam] muze vykvajznout... Aspon pro me dost skoda :(

A to víš, nebo si myslíš?
Kapitán píše jako kříženec dlaždiče a řeznického psa. Vlákno začal způsobem, který vypadal jako léčení si mindráku z vysokoškoláků, než jako reálné shánění zaměstnance. Pokud by takového člověka znechutily reakce, které svou akcí logicky vyvolá, tak by bylo něco hodně špatně.

No ono zaměstnat vysokoškoláka není žádnou výhrou.  Skončej školu a myslí si, jak jim svět padne k nohám. Jenže fakta jsou taková, že zprasí co se dá a když jim někdo něco vytkne, tak se cítí poškozeni a urazí se. Ano, teoreticky mohou být velmi chytří, ale teorie nikoho neuživí. Praxe a zkušenosti dělají peníze. Není divu, že takových lidí jsou plné ÚP a jsou potom rádi i za doplňování zboží do regálu. Ano, jsou mezi nimi i schopní lidé, ale je to jako hledat jehlu v kupce sena. To je prostě fakt.

OMG

Re:Lenin a RUM
« Odpověď #14 kdy: 23. 04. 2013, 16:58:33 »
A to víš, nebo si myslíš?
Vím.

Kapitán píše jako kříženec dlaždiče a řeznického psa. Vlákno začal způsobem, který vypadal jako léčení si mindráku z vysokoškoláků, než jako reálné shánění zaměstnance. Pokud by takového člověka znechutily reakce, které svou akcí logicky vyvolá, tak by bylo něco hodně špatně.
Nesdílím tvůj názor.

Já to vlákno sledoval jenom ze začátku. Takže když jsi tady psal o znechucení, tak jsem spíše tušil, jak se to na konci asi zvrhlo. A když jsi teď napsal, že nesdílíš můj názor, tak jsem se trošku zastyděl a šel si prolétnout zbytek kapitánova vlákna, abych zjistil, co mu tam teda diskutéři provedli, jak ho tam zlynchovali.
A... nenašel jsem nic. Žádné vyložené urážky. Spíše jsem to proletěl, mohl jsem něco přehlédnout, ale zvrhlo se to typického offtopicu, nikoliv něčeho, co by mohlo takového "drsňáka" znechutit.
Takže suma sumárum - rum vyvolal flame a dostal flame. Pokud máš pocit, že tam bylo něco znechucujícího (kromě kapitánova tónu), tak buď prosím konkrétní.