Prestigio Nobile PER3072B

Prestigio Nobile PER3072B
« kdy: 22. 04. 2013, 09:34:44 »
Hezký den přeji.Kamarád má tuto čtečku :Prestigio Nobile PER3072B která podporuje také formát PDB ale knížky nahrané v PDB nepřečte.Prosím o radu kde má problém.Vláda

   



Re:Prestigio Nobile PER3072B
« Odpověď #1 kdy: 22. 04. 2013, 14:09:26 »
Je celkem jedno, jaké formáty čtečka umí. Tohle je oblíbený, ale pomýlený argument milovníků konkrétních modelů. Konverze formátů je naprosto triviální, nejoblíbenější možností je aplikace Calibre. Nainstaluj, naimportuj knihu, vysyp v jiném formátu a nahraj.

Re:Prestigio Nobile PER3072B
« Odpověď #2 kdy: 22. 04. 2013, 19:03:55 »
Tak tomu moc nerozumím a proto nevím co mu mám říci.Já myslel že se mi odpoví důvod proč ta čtečka to nepřečte. Jinak děkuji.

monitor

Re:Prestigio Nobile PER3072B
« Odpověď #3 kdy: 23. 04. 2013, 10:12:28 »
Drahy Vlada,
co tak napisat viac detailov? (" ale knížky nahrané v PDB nepřečte") Neotvori sa to vobec, napise to chybu, ... ???

Ludia na tomto serveri nie su jasnovidci, ani plateny support (ani nemaju pristup k zdrojakom toho tabletu)... Tato veta("Já myslel že se mi odpoví důvod proč ta čtečka to nepřečte", okrem toho) je podla mna teda DOST arogantna...

Tu napriklad mal tiez niekto nejaku citacku od Prestigia
http://www.macblog.sk/forum/discussion/19566/

a PDB v principe sli, ale nezobrazovalo to korektne diakritiku, kedze nevedel, ake kodovanie bolo pouzite (ci win-1250), ci co...

(treba si to prekonvertovat do kodovania, ktoremu rozumie to zariadenie, plus treba v zariadeni pouzivat font, ktory ma ceske+slovenske znaky...)

A rada bola indenticka s tou od pana Krcmara:
Calibre!

(plus tam boli aj detaily, ako si nato urobit nejaky skript)

Samozrejme, este dobra moznost je opytat sa na heureka.cz, ci kontaktovat vyrobcu a jeho support...

monitor