VŠ - obor mobilní technologie

micky

VŠ - obor mobilní technologie
« kdy: 24. 01. 2013, 21:57:40 »
Dobrý večer. Vybírám VŠ, tak jsem se tu chtěl poradit, jestli nevíte o nějakých dobrých školách, kde by se vyučovali mobilní technologie. Nejvíce mě zatím zaujala VŠB oborem Mobilní technologie. Nevíte o nějaké jiné škole, kde by se něco takového vyučovalo ? Našel jsem VUT, ale tam se bojím, že to bude těžší a na VŠB se dá v dalších ročnících více zúžit směr zaměření, na VUT prý ne. Bavili by mě mobilní sítě, software atd...Popřípadně nevíte, jak je to s uplatněním s tímto oborem ? :) Děkuji

davkol

Re:VŠ - obor mobilní technologie
« Odpověď #1 kdy: 24. 01. 2013, 22:32:24 »
Tím myslíš telco, nebo bušení prdících aplikací pro ajfoun? V prvním případě je AFAIK něco na FEKTu, ale detaily neznám.

micky

« Odpověď #2 kdy: 24. 01. 2013, 23:05:39 »
Tím myslím právě oboje :) telekomunikační sítě, mobilní bezdrátové sítě i aplikace :)

Jenda

« Odpověď #3 kdy: 24. 01. 2013, 23:19:42 »
Na FELu/FITu (ČVUT) nějaké takové předměty mají… IMHO se ale stejně budeš muset většinu naučit zkušeností a sám.

micky

« Odpověď #4 kdy: 27. 01. 2013, 16:58:28 »
A není tu někdo, kdo by studovat na VŠB, nejlépe ty Mobilní technologie? A mohl by mi někdo, kdo má zkušenosti napsat, jak je to s ubytováním v Ostravě? Našel jsem, že tam mají více kolejí, jedny jsou zrekonstruované a druhé jsou jako před rozpadem...Jde si při podání přihlášky zažádat, do kterých kolejí bych chtěl a nebo mě přiřaděj oni kam budou chtít ? A není třeba lepší si najít nějakej pronájem v Ostravě ? Díky

Noc ozivlych mrtvol

« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2018, 15:57:18 »
CVUT FIT

daemon

« Odpověď #6 kdy: 03. 01. 2018, 19:19:42 »
telekomunikační sítě

Jako že SS7, Q.931, LAPD, MTP a tak?