Ovlivněné hlasování v soutěži

Suave

Ovlivněné hlasování v soutěži
« kdy: 20. 05. 2010, 19:06:44 »
Dobrý den mám dotaz,včera začala fotosoutěž kde mám i já své fotky a dnes mají některé fotografie přes 1000 hlasů,normálně to není možné,nějak to nechápu. Jste tu všichni chytré hlavy je vůbec nějak možné,nějakým podvodem,že mají najednou tolik hlasů za 1 den? Prosím o odpověď nebo o radu. Je to na adrese: http://www.krmivo-brit.cz/funny-photo/contest?category=dog&limit=192    a já tam mám fotografie s názvem Borg,Borg štěně,Caramba - hlasují všichni mí známí ale takový počet hlasů prostě nejde dosáhnout.
« Poslední změna: 20. 05. 2010, 23:47:35 od Petr Krčmář »


Sleep_Walker

Re: Dotaz
« Odpověď #1 kdy: 20. 05. 2010, 20:48:54 »
for i in `seq 1 100`; do wget 'http://www.krmivo-brit.cz/funny-photo/contest?vote=2151&category=&limit=&search=borg&' -O /dev/null; done

prijemnou zabavu, zkuste alespon nekolikrat zmenit IP adresu, idenitifkaci "prohlizece" atd :)

Sleep_Walker

Re: Dotaz
« Odpověď #2 kdy: 20. 05. 2010, 20:52:22 »
for i in `seq 1 100`; do wget 'http://www.krmivo-brit.cz/funny-photo/contest?vote=2151&category=&limit=&search=borg&' -O /dev/null; done

prijemnou zabavu, zkuste alespon nekolikrat zmenit IP adresu, idenitifkaci "prohlizece" atd :)
tak ne, tak jednoduche to uplne nebude :)

common_user

Re: Dotaz
« Odpověď #3 kdy: 20. 05. 2010, 21:09:56 »
Ak tam nie je pri hlasovani CAPTCHA, tak na to staci jednoduchy program (vlastnorucne napisany) + zoznam proxy + zoznam user agentov (nech to nie je tak napadne). Skusal som to, da sa to tazko zistit - ostava otazka, preco by za moju fotku hlasovali ludia z celeho sveta.

Nevyhoda pre ostatnych sutaziacich je, ze admin s tym nemoze po zahlasovani uz skoro nic robit. Moze vyradit hlasy zo zahranicia, tym to ale konci. Ak vyradi fotku (na co ma pravo), tak je mozne, ze vyhraje konkurencna foto, ktorej autor to zariadil.

Btw nabuduce sem svoj mail verejne nedavaj; takto mozes ocakavat dalsie tisice ponuk na Viagru.

Suave

Re: Dotaz
« Odpověď #4 kdy: 20. 05. 2010, 21:29:47 »
Aha moudrá z toho nejsem ale děkuji,myslela jsem si,že je to divné,radši na soutěžě prdím jelikož si to neumím jinak zařídit  - nerozumím tomu


.

Re: Ovlivněné hlasování v soutěži
« Odpověď #5 kdy: 21. 05. 2010, 00:48:59 »
Jen 1000? Nebude to tím, že ty fotky jsou prostě hezčí a nehlasují pro ně jen známí autora?

Suave

Re: Ovlivněné hlasování v soutěži
« Odpověď #6 kdy: 21. 05. 2010, 10:08:41 »
1000 měla ta fotka hned první den,máte snyd 1000 známých kdy by pro vás hlasoval? Za 10 hodin po odstartování hlasování,když šlo dát 1 hlas odkudkoliv jen za půl hodiny?No to je fuk už to zpřísnili asi si lidé ztěžovali. Ono když ze sta fotek jedne jediná má hned 1000 a ostatní tak 10-50 tak to je divné.

Zdena

Re: Ovlivněné hlasování v soutěži
« Odpověď #7 kdy: 13. 09. 2010, 13:24:24 »
Tak tohle se mi stalo taky, mně průběžně hlasovali známí a příbuzní a nyní se objevily recepty dávno po mně,ale já měnit IP neumím. Vztek mám takový, že jak nepodvádím , tak teď bych to udělala hned, tohle je to samé, jen se někdy podívejte na ty hrůzy co vyhrávají!

Poprosím, jestli někdo  (třeba ze vteku ale to jídlo je opravdu dobré) by mi nedal hlas.
Moc děkuji - Kapustové karbanátky Zdena Dolská
 
www.soutezimesklasou.cz/index.php/hlasovani

Ráda oplatím. Roxana@atlas.cz  - z několika IP