Hledám práci (programátor)

PetrF

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #15 kdy: 14. 01. 2013, 12:48:24 »
Díky vám všem za rady. V pátek jsem se byl zaregistrovat v Ac jobs. A působí to na mě dobře zatim, pomohli mi vylepšít životopis,  ptali se co a jak tak uvidíme, co mi nabídnou. Jsem na to zvědav. No prodat se moc neumim, ale to neznamená, že práci nezvládam, ba naopak. No budu ráda, když mě na pohovory budou připravovat. Snad pak budu jistější.


Václav

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #16 kdy: 27. 01. 2013, 21:37:21 »
No to určitě budeš jistější.
Však uvidiš, oni ti vše řeknou, připraví tě. A ja myslím, že s tvými zkušenostmi , praxí ti 100% nějaká fajn práce vyjde.

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #17 kdy: 28. 01. 2013, 20:52:10 »
A vyplatí se vůbec firmám používat personálky? Slyšel jsem, že si berou dost tučné provize...

DobrýŠéf.cz

  • *
  • 11
  • jsem Dobrý šéf
    • Zobrazit profil
    • Dobrý šéf
    • E-mail
Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #18 kdy: 31. 01. 2013, 14:55:25 »
A vyplatí se vůbec firmám používat personálky? Slyšel jsem, že si berou dost tučné provize...
Jak a ktere firme. Otazka zni, zda je pro firmu prijeti cloveka pres PA vyhodne ci nikoliv.
Pokud jde o ciste preposilani CV, tak 'personalka' ztraci smysl.
Dle meho nazoru PA musi byt hodnotove prinosna, a to jak pro kandidata, ktery hleda, tak i pro zamestnavatele, ktery jejim prostrednictvim, de facto, vstupuje na pracovni trh a poptava nove kolegy.
Jestli je byznys model PA postaven na pouhem vydelani penez, tak si dovolim tvrdit, neni PA vhodna ni pro jednu ze stran.
Kvalita sluzeb, osobni pristup a servis, to vse jako celek dava odpoved na otazku, zda se vyplati ;)

Pavel Savitský

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #19 kdy: 07. 10. 2014, 18:05:36 »
Zdravím, mrkněte na http://www.stimul.cz :) doporučuju :)