Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz

Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« kdy: 18. 05. 2010, 12:30:41 »
Zdravim,

Netusim jestli jste nezavedli neaky kontrolni system na pridavani zpravicek, tak jsem ji pridaval jenom jednou a nepokousel se to pridat znovu. Zpravicka se vsak ani po hodine nezobrazila. Musi se to nekde schvalovat, nebo je to limitovane jenom na nekolik konkretnich uzivatelu kteri maji opravneni pridavat zpravicky?

Diki,
_r3450n_
« Poslední změna: 18. 05. 2010, 12:38:26 od Petr Krčmář »


Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #1 kdy: 18. 05. 2010, 12:40:46 »
Ale funguje. Samozřejmě je třeba zprávičky schvalovat, jen relativně malá část jich projde na web a většinu stejně musíme upravovat. Chybí jim diakritika, jsou špatně napsané, pisatel se neumí vyjádřit srozumitelně nebo neobsahují pořádný text, jen odkaz. Takové věci nevydáváme.

Samozřejmě se také musí zprávička vejít do našeho záběru a musí být dostatečně zajímavá. Pokud je téma mimo mísu, zprávička jde pryč. Doporučuji přečíst text Jak psát zprávičky. Pak tu zprávičku prosím napiš ještě jednou. (No offence.)

Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #2 kdy: 18. 05. 2010, 13:19:55 »
Diakritiku jsem daval jenom do nazvu a to asi vadi...
Pro odstavce jsem pouzil Enter a to asi taky vadi...
Odkaz tam nebyl jakozto nebyl zapotrebi...

V tom popisu "jak psat zpravicky" by se hodil taky priklad protoze:
Zprávička má alespoň dva odstavce - Odstavce uzavřete mezi <p> a </p>

Chapu to spravne ze se odstavce musi psat takto?

<p>prvni odstavec s textem</p>
<p>druhy odstavec s textem</p>

Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #3 kdy: 18. 05. 2010, 13:36:22 »
Odkaz je potřeba vždycky. Já tam nějaký doplním, ale vždy je nutný. Navíc tam přímo odkazuješ na TorrentFreak, takže čtenář bude chtít další informace z tohoto zdroje. Jdu zprávičku doplnit a vydat.

Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #4 kdy: 18. 05. 2010, 13:38:51 »
Je to venku, část textu jsem musel přepsat a nahradit některé výrazy. Odkaz je tam taky.


Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #5 kdy: 18. 05. 2010, 13:55:34 »
Koukám že už to tam je a taky díki za úpravy. Nejsem čech takže česky neumim :) ale příště už snad budu vědět co a jak.

Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #6 kdy: 18. 05. 2010, 14:15:26 »
Ty nejsi Čech? Zajímavé. Z fóra jsem to nepoznal, ale fakt je, že ve zprávičce byly některé věty napsané stylisticky velmi neobratně. Musel jsem několikrát vyměnit pořadí slov a podobně. Jaký je tedy Tvůj mateřský jazyk?

Re: Nefunguje přidání zprávičky na Root.cz
« Odpověď #7 kdy: 18. 05. 2010, 14:56:28 »
Slovák ako repa :) ale už pár rokov žijem v Prahe. Hovorím plynule štyrmi jazykmi a rozumiem ďalším trom. Osobne je pre mňa jednodužšie hovoriť s človekom tou jeho rečou. Nemixujú sa mi potom v hlave dva rôzne jazyky. Takže čechom odpisujem česky a slovákom slovensky (toto je výnimka)  ;D