Proč musím na fóru uvádět e-mail

Xjmeno363-megatroll

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #15 kdy: 27. 10. 2012, 21:14:59 »
ale někteří jedinci to zřejmě nechápou...

etc.
docela by mě zajímalo procento pravdivých adres zadaných ve formuláři.
<1 ?




Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #16 kdy: 27. 10. 2012, 21:34:16 »
Tady se ale neresi problem se SPAMem, ale problem proc zadavat emailovou adresu, kdyz si to nepreji. Jde tu hlavne o to, ze musime porad vymyslet nesmyslne adresy a psat to tam. Jakou cenu ma hodnota takove adresy? Stejnou jako nevyplnena, ne-li mensi - pokud na prvni pohled vypada, ze mailova adresa opravdu existuje a pak nekdo ztraci cas z rootu tim, ze na ni pise...

Staci jen nepozadovat, aby byla zadana hodnota policka, tot vse.
Tak se zaregistruj a nebudes muset nic psat... ;-)

mca

  • ***
  • 181
    • Zobrazit profil
Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #17 kdy: 27. 10. 2012, 22:01:26 »
...

Ne, tady se resi neprizpusobivost. Pokud to provozovatel tak chce, mas dve moznosti: 1) prizpusobis se pro Tebe vcelku prijatelnym zpusobem viz.: TrashMail (vyhnuti se spamu realne adresy je jen bonus - tak to bylo mysleno). 2) neprizpusobis se a pujdes o dum dal. Tvoje volba. Nemusis vymyslet nic, muzes mit jednu a tu si pastovat manualne/atofill a presto muze plnit ucel, aniz bys prozradil tu svou.
Pokud Ti umoznuje poskytovatel debatovat i bez registrace, je vypsani adresy, at uz prave, docasne, nebo fake, je to od nej docela vstricne. Jeke proto ma duvody (feedback) je jeho vec, budto to respektuj nebo neres. Neni to nic zaludneho, zbytecneho vuci % realna/fake adresa je veci provozovatele. Neco jineho je, pokud volbu nemas, ale to se tu nedeje.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #18 kdy: 27. 10. 2012, 23:03:30 »
Jde tu hlavne o to, ze musime porad vymyslet nesmyslne adresy a psat to tam.

Psst, prozradim ti trik, ktery ti usetri spoustu casu a intelektualniho usili: pis tam porad stejnou nesmyslnou adresu.

Putty

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #19 kdy: 27. 10. 2012, 23:30:50 »
Jde tu hlavne o to, ze musime porad vymyslet nesmyslne adresy a psat to tam.

Psst, prozradim ti trik, ktery ti usetri spoustu casu a intelektualniho usili: pis tam porad stejnou nesmyslnou adresu.

Jardo, dekuji za radu, ale bohuzel mi nepomuze. Ve vetsine pripadu stridam i nicky/IP podle vlakna vcetne jine emailove adresy.


Jakub Galgonek

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #20 kdy: 28. 10. 2012, 02:05:08 »
Ve vetsine pripadu stridam i nicky/IP podle vlakna vcetne jine emailove adresy.

Proč?

Zopper

  • *****
  • 657
    • Zobrazit profil
Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #21 kdy: 28. 10. 2012, 08:23:06 »
Co kdyby tenhle server patřil židozednářským kryptofašistům a chtěli ho unést na mars, jiný důvod mě nenapadá. ;)

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #22 kdy: 28. 10. 2012, 08:26:53 »
Co kdyby tenhle server patřil židozednářským kryptofašistům a chtěli ho unést na mars, jiný důvod mě nenapadá. ;)
Myslíš pseudohumanistické židobolševické rotariány?

Diskobolos

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #23 kdy: 28. 10. 2012, 08:30:02 »
Falešný mail má stejnou funkčnost, jako nepovinný mail. Tj. kdo chce, ať ho vyplní, kdo nechce, ať nevyplní. Argument o kontaktu tazatele je naprosto nesmyslný, atd... Pan Krčmář obhajuje neobhajitelné. Politici taky velmi často ohbahují hlouposti.

Jakub Galgonek

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #24 kdy: 28. 10. 2012, 08:35:32 »
Falešný mail má stejnou funkčnost, jako nepovinný mail.

Já třeba nepovinný mail nevyplňuji (z lenosti), ale když je povinný, tak nějaký funkční uvedu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #25 kdy: 28. 10. 2012, 09:04:19 »
Jardo, dekuji za radu, ale bohuzel mi nepomuze. Ve vetsine pripadu stridam i nicky/IP podle vlakna vcetne jine emailove adresy.

Jdou po tobe? Pouzivas retezec alespon deseti proxy v ruznych zemich, vcetne Iranu?

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #26 kdy: 28. 10. 2012, 09:18:21 »
Jardo, dekuji za radu, ale bohuzel mi nepomuze. Ve vetsine pripadu stridam i nicky/IP podle vlakna vcetne jine emailove adresy.

Jdou po tobe? Pouzivas retezec alespon deseti proxy v ruznych zemich, vcetne Iranu?
Irán ne. Severní Korea, to je jistota.

paranoik

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #27 kdy: 28. 10. 2012, 10:03:38 »
Citace
Jardo, dekuji za radu, ale bohuzel mi nepomuze. Ve vetsine pripadu stridam i nicky/IP podle vlakna vcetne jine emailove adresy.
Pokud vyhodnotíte riziko spiknutí (na nejvyšších místech) jako nezanedbatelné tak opatrnosti nikdy není nazbyt. Doporučuju také měnit browser, mazat dočasné soubory, upravovat větnou skladbu a přispívat v různých časech. Nejsem blázen, jen oprávněně paranoidní

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #28 kdy: 28. 10. 2012, 11:38:13 »
Jdou po tobe? Pouzivas retezec alespon deseti proxy v ruznych zemich, vcetne Iranu?
Irán ne. Severní Korea, to je jistota.

To se musi zretezit. Tedy Iran take. Zacne se tim, ze se pouzije cizi WiFi na druhem konci mesta nebo jeste lepe na druhem konci statu. Pak se pouzije proxy na botnetu, proxy v Iranu, USA, Severni Korei, Rusku, CR, Japonsku, proxy na hacknutem pocitaci v Mongolsku, proxy v Ghane, v Patagonii..... Alespon 40 jich musi byt. Jedine tak te nedostanou.

e3k

Re:Proč musím na fóru uvádět e-mail
« Odpověď #29 kdy: 28. 10. 2012, 19:22:41 »
Jdou po tobe? Pouzivas retezec alespon deseti proxy v ruznych zemich, vcetne Iranu?
Irán ne. Severní Korea, to je jistota.

To se musi zretezit. Tedy Iran take. Zacne se tim, ze se pouzije cizi WiFi na druhem konci mesta nebo jeste lepe na druhem konci statu. Pak se pouzije proxy na botnetu, proxy v Iranu, USA, Severni Korei, Rusku, CR, Japonsku, proxy na hacknutem pocitaci v Mongolsku, proxy v Ghane, v Patagonii..... Alespon 40 jich musi byt. Jedine tak te nedostanou.