Webmail pre viac e-mailov

Webmail pre viac e-mailov
« kdy: 24. 10. 2012, 12:44:34 »
Zdravim,

neviete niekto o niecom ako "thunderbird s web rozhranim"? Robim na viacerych staniciach a precitane/neprecitane maily sa mi zle synchronizuju napriec nimi.

Chcel by som, aby to bezalo s webovym rozhranim (apache), MySQL samozrejme moze pouzivat (pripadne aj inu db), na serveri mi bezi Debian Squeeze.

Zatial som sa dohladal k tomu ze posledny roundcube ma plugin umoznujuci stahovanie viacerych uctov, nevyhovuje mi ale jeho rozhranie.

Budem vdacny za kazdy napad.
« Poslední změna: 24. 10. 2012, 20:25:37 od Petr Krčmář »


copper

Re:webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #1 kdy: 24. 10. 2012, 12:51:40 »
Group-Office groupware

Re:webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2012, 13:05:42 »
Je to zaujimave riesenie, kazdopadne pre mna absolutny overkill. Jedna sa mi iba o mail, ostatne veci z toho balika by som nevyuzil.

Este doplnim ze sa jedna o domaci server (od toho sa odvija pripadna cena platenych rieseni).

Re:webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #3 kdy: 24. 10. 2012, 14:42:29 »
vim, ze ti to nepomuze, ale gmail to umi :)
(pravda je tam az pul hodiny zpozdeni v dorucovani)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

jj

Re:webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #4 kdy: 24. 10. 2012, 16:50:47 »


Re:Webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #5 kdy: 25. 10. 2012, 10:41:52 »
to oneskorenie by nemusel byt az taky velky problem.... na gmaili mi skor vadi ze google toho uz o mne vie dost, nemusi citat aj  tie ostatne maily a poznat k nim hesla ;)

to imp vyzera zaujimavo, a ako pozeram to demo, zda sa ze to ma podporu pre viac schranok :) dakujem, toto kazdopadne vyskusam

Sten

Re:Webmail pre viac e-mailov
« Odpověď #6 kdy: 25. 10. 2012, 12:20:11 »
Velice jednoduchý na zprovoznění je eGroupware, umí to navíc nejen mejly, ale i WebDAV (soubory), kalendář (CalDAV) nebo kontakty (CardDAV). Pro všechny tyhle funkce jsou dostupné třeba i aplikace v Androidu nebo Kontact, Mac OS X či iPhone to podporují out-of-box.