Flash v Chromiu způsobuje pády

achjo

Flash v Chromiu způsobuje pády
« kdy: 18. 10. 2012, 14:40:16 »
Dobry den,

pouzivam Adobe Flash plugin v prehliadaci Chromium. Problem je ze to casto pada - najcastejsie ak zmenim na youtube kvalitu videa. Crashne to na vsetkych kartach. S firefoxom problem nemam, ale som zvyknuty na Chromium tak by som najradsej pouzival ten. Preto sa na vas obraciam o radu cim to moze byt sposobene a ci je mozna naprava. Za odpovede vopred dakujem.

Pouzivam Xubuntu 11.10, grafika ATI 2600 HD, prop. ovladace, vsetko aktualizovane
« Poslední změna: 18. 10. 2012, 17:06:27 od Petr Krčmář »


Radeczek

Re:Flash+Chromium = crash
« Odpověď #1 kdy: 18. 10. 2012, 17:01:52 »
Taky mi furt padá. Jestli ti jde jen o YT, tak poradím zapnout HTML5 - youtube.com/html5

Pak to by to mělo šlapat ;)

Me

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #2 kdy: 18. 10. 2012, 21:22:10 »
Myslel jsem ze to dela jen mne, ale taky mi pada, vse aktualizovane. Typuju to na GPU, v mem pripade nVidia

chromium-browser-20.0.1132.47~r144678-0ubuntu0.12.04.1

tadeas

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #3 kdy: 18. 10. 2012, 22:00:03 »
Navrhuju nainstalovat Chrome, přímo od Googlu. Je o dvě verze výš než vaše Chromium a navíc má zabudovanou "svojí" verzi Flashe, taky vyšší verzi.

martas38

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #4 kdy: 18. 10. 2012, 22:43:40 »
Měl jsem tytéž problémy na Opeře na Mageia 2 32 bit. Opera si zřejmě nerozuměla  s drivery od nVIDIA. Po instalaci driverů Nouveau problémy zmizely. Nižší výkon 3D grafiky mě netrápí, hry nehraju.


6

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #5 kdy: 18. 10. 2012, 23:12:43 »
Taky mi to občas spadne (bubuntu 12.04) ale kvuli GPU to nebude, já používam intel hd (sandy bridge..).

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #6 kdy: 18. 10. 2012, 23:17:34 »
Přidám se: já mám Chrome na Intelu a nepamatuju se, že by mi to někdy v poslední době (třeba rok zpět) padlo. Zkusil bych vážně tu verzi od Google, abys vyloučil, jestli je to aplikací nebo něčím jiným (ovladači grafiky nebo jiným software v systému).

achjo

Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #7 kdy: 19. 10. 2012, 14:29:03 »
vyhodil som Chromium a nahodil Chrome, zatial bez crashu.

Dakujem :)

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Flash v Chromiu způsobuje pády
« Odpověď #8 kdy: 30. 10. 2012, 14:15:31 »
Bohužel já jsem tyhle problémy s flashem už zaznamenal taky. A nic z toho na Chrome. U mě to kupodivu jede v pohodě (používám Operu a někdy, ale opravdu málo Iceweasel). Mamka má trochu starší počítač značky Dell používala Iceweasel (Firefox pro Debian) a  po instalaci flash od Adobe ji začalo padat prohlížeč, nebo flashplayer přehráljen kousek videa a zbytek prostě ani za boha. Později začala používat víceméně také operu, ale flash tam dělá podobný skopičiny jako na Iceweaselu. Až teda na to, že tak často nehavaruje celý prohlížeč, ale prostě jen "vypne" plugin a nahlásí něco jako "interní chyba zásuvného modulu"

Nedávno jsem ze zvědavosti testoval Ract OS a tam instalace flashe znamenal pro Firefox hotovou pohromu (i když tam to může i jiné příčiny, než jen chyby ve flashplayeru).

Já osobně získávám takový dojem, že problém je v samotném softu od Adobe a jeho projevy jsou HW. závislé (Mamka má naprosto stejné distro jako já včetně aktualizací). Což jenom ukazuje na to, jaký bastl to asi bude...