Nefunguje žádná WiFi - kanály

Re:Pro Prýmka a EI
« Odpověď #30 kdy: 24. 09. 2012, 07:43:11 »
No, řekněme, že Linux je významně dál než tvoje oblíbené BSD a to na to mělo BSD mnohem víc času. Pěkné navážet se do jiné platformy zvlášť když ta moje nezvládla ani desetinu.
No tak za prvé na to BSD nemělo výrazně víc času (podle Wiki 386BSD vyšlo v roce 1992, první Linux 1991).

Za druhé se nenavážím do Linuxu. Naopak je mi líto, že přes poměrně slušnou marketingovou podporu (ikony jako Linus, RMS, Stallman,... + podpora IBM, SGI, Googlu, RedHatu atd.) Linux nedosáhl většího rozšíření na desktopech.

Za třetí, jestli se do někoho navážím, jsou to linuxáci, kteří mají klapky na očích a (imho) sami jsou tím největším důvodem, proč se Linux nerozšířil.


Re:Nefunguje žádná WiFi - kanály
« Odpověď #31 kdy: 24. 09. 2012, 07:48:37 »
A možná ještě za čtvrté: když už srovnáváme, BSD nikdy nemělo tak ohromnou snahu dostat se na desktop (RedHat, SuSE, Canonical!). Existuje sice PC-BSD, ale to je úplně jiná liga než ti tři jmenovaní. Proto jsem Linuxu hodně držel palce. Poslední dobou mám ale pocit, že největší překážkou rozšíření linuxu jsou sami linuxáci, hlavně developeři.

Dyť co může být smutnějšího než když Icaza, který měl na vývoj desktopového linuxu docela hodně velký vliv, na to všechno rezignuje a raději si jde hrát s aplikacemi pro mobily a chválí konkurenci?

DgBd

  • ****
  • 282
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pro Prýmka a EI
« Odpověď #32 kdy: 24. 09. 2012, 07:50:18 »
No, řekněme, že Linux je významně dál než tvoje oblíbené BSD a to na to mělo BSD mnohem víc času. Pěkné navážet se do jiné platformy zvlášť když ta moje nezvládla ani desetinu.
No tak za prvé na to BSD nemělo výrazně víc času (podle Wiki 386BSD vyšlo v roce 1992, první Linux 1991).

Za druhé se nenavážím do Linuxu. Naopak je mi líto, že přes poměrně slušnou marketingovou podporu (ikony jako Linus, RMS, Stallman,... + podpora IBM, SGI, Googlu, RedHatu atd.) Linux nedosáhl většího rozšíření na desktopech.

Za třetí, jestli se do někoho navážím, jsou to linuxáci, kteří mají klapky na očích a (imho) sami jsou tím největším důvodem, proč se Linux nerozšířil.

V posledních dvou vláknech jsi tady nepřispěl žádnou užitečnou radou, jenom tady trolluješ, takže to tvoje "líto" si strč za klobouk.

Jako totální outsider radíš třetímu nejlepšímu běžci, jak má běžet.

Re:Pro Prýmka a EI
« Odpověď #33 kdy: 24. 09. 2012, 08:04:16 »
V posledních dvou vláknech jsi tady nepřispěl žádnou užitečnou radou, jenom tady trolluješ, takže to tvoje "líto" si strč za klobouk.

Jako totální outsider radíš třetímu nejlepšímu běžci, jak má běžet.

Tak mám radit, nebo nemám? Koukám, že to schytám tak jako tak :)

Jinak užitečná rada zazněla úplně jasně: přestat donekonečna vymýšlet něco nového a zaměřit se na vychytání chyb, kvalitu, stabilitu API a standardizaci. Jenže to je bohužel utopie. Být autorem KDE 5 je daleko víc sexy než být tím, kdo opravil tisíc chyb v KDE 3.