Spolehlivá bezdrátová síť

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #15 kdy: 08. 07. 2012, 19:22:08 »
No a tady bychom se asi mohli hádat, já používám Zyxely, TP-Linky, D-Linky, Ovis-Linky a nemám problém ... ono asi záleží, na jaký kus člověk narazí ... tedy v té nižší cenové u vyšší cenové by měla být spolehlivost samozřejmostí.


mm

Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #16 kdy: 10. 07. 2012, 13:06:52 »
Ja som nedavno zvolil trochu Outdoorove riesenie. Vzal Som UBNT Nanostation M2 a umiestnil ho na strechu garaze(pretoze odtial mam na dlani cely dom a pozemok zo zahradou) Doteraz sa priatelom chvalim a sam sa smejem vybornym signalom na celom mojom pozemku dokonca som si vedomi ze by som stym dokazal pokryt daleko vacsie "uzemie" ale takto je to uplne v poriadku kedze za mojim pozemkom je len rola takze nikoho stym nezarusujem :d

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #17 kdy: 10. 07. 2012, 13:47:00 »
Uzasne! Vy muzete byt online treba i prehazovani kompostu! :-)

mm

Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #18 kdy: 10. 07. 2012, 13:51:00 »
To je pravda uz som stihol ocenit kvalitu pripojenia priamo pri praci v zahrade a pouzitim skype v mobilu  ;)

houska

Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #19 kdy: 10. 07. 2012, 14:09:40 »
Já bych asi doporučil ASUS RT-N16  ...

nema podporu u openwrt


trubicoid2

Re:Spolehlivá bezdrátová síť
« Odpověď #20 kdy: 10. 07. 2012, 20:57:57 »
Ja jsem resil trochu odlisny problem, v panelaku vidim snad 20 ruznych wifi, takze muj signal byl ruzne rusen a nekdy proste nesel vubec. Najit volny kanal neslo, slo najit kanal s minimem ruseni, ale ty kanaly se prekrivaji. Navic nekteri agresivni sousedi zrejme resili stejny problem a udelali to tak, ze si na zlost jeste koupili repeater a zabrali jeste vic kanalu. To mi prijde jako super hovadina do bytu se 4 pokojema.

Tak jsem vykonovou bitvu s nimi vzdal, jejich signal je u mne doma vzdy lepsi nez muj. A z 2.4GHz jsem presel na 5GHz a tam jsem sam :) Akorat je treba, aby klienti umeli 5GHz, kupodivu HP notebook a iPad1 to umi.