Objednávky z butiku Root.cz

Objednávky z butiku Root.cz
« kdy: 04. 05. 2010, 15:18:06 »
Zdravim,
Rad bych se zeptal jestli je mozne si objednat zbozi z vaseho butiku a pak ho zaplatit a vyzvednout primo v redakci. Bydlim v Praze takze mi to prijde min slozite jak pro vas tak pro me.
Diki,
_r3450n_
« Poslední změna: 04. 05. 2010, 21:34:05 od Petr Krčmář »


Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #1 kdy: 04. 05. 2010, 21:34:47 »
Ano, to je samozřejmě možné. Určitě se ale předem domluvte s kolegyní, co přesně budete chtít  a kdy si přijdete. Kontakt je butik (zavináč) root.cz.

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #2 kdy: 05. 05. 2010, 10:59:41 »
Zatim mi odpovedel (nejspis) automat hlaskou

Dekujeme za vasi objednavku zbozi v nasem Butiku. Zbozi vam bude doruceno v nejblizsi dobe na dobirku na vami zadanou adresu.

Nejsme ale klasicky profesionalni elektronicky obchod a objednavky vyrizujeme obvykle jednou tydne, proto prosime budte trpelivi. Pokud vam dorazil tento mail, objednavku jsme dostali a urcite k vam zbozi dorazi.

Hezky den preje
Root.cz

Doufam, ze to nemyslel vazne, ale ocenuji ze pise bez zbytecne diakritiky :)

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #3 kdy: 05. 05. 2010, 12:45:37 »
To je automatická odpověď. On se ten mail používá pro běžné objednávky z butiku, takže to pošle každému. V klidu, kolegyně to tím pádem dostala a odepíše.

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #4 kdy: 12. 05. 2010, 12:56:40 »
Kolegyne byla na dovolene, ale odepsala hned jak se vratila. Zbozi jsem si objednal a vyzvedl. Sice byl trochu problem najit readkci, ale nakonec se vse povedlo a nezabralo mi to cas.


Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #5 kdy: 12. 05. 2010, 13:11:33 »
Výborně, to jsem rád, že se to povedlo. Nakonec jsme to přidali jako oficiální možnost přímo na stránku butiku. Jen připomínám případnému kolemjdoucímu, že je třeba se nejdřív dohodnout na vyzvednutí a vše normálně objednat.

Qweerty

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #6 kdy: 13. 05. 2010, 07:40:54 »
Da se tam nekde zaparkovat. Casto jezdim do Prahy, takze by me prislo vhod se v redakci take stavit?

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #7 kdy: 13. 05. 2010, 09:11:47 »
Bohužel poměrně špatně. Prý jedině na druhé straně (za Blankou) mezi těmi bloky domů. Ale já nevím, já tam autem nejezdím.

Re: Objednávky z butiku Root.cz
« Odpověď #8 kdy: 14. 05. 2010, 12:25:46 »
Aktualne probiha v okoli redakce velka rekostrukce povrchovych komunikaci. Zaparkovat by teoreticky slo v ulici Muchova, odkud je to asi 5 minut pesky. Davejte si ale pozor aby jste nezaparkoval pred nekterym z velvyslanectvi ktere v dane ulici sidli. Po dokonceni rekonstrukce by s parkovanim nemel byt problem.