phpMyVisites vůbec nefunguje

jasan

phpMyVisites vůbec nefunguje
« kdy: 30. 06. 2012, 14:00:31 »
Ahoj lidi. Našel jsem statistiky na phpmyvisites.net. Prohlídnul ukázky a všechno dobrý. Tak jsem to stáhl a nakopíroval na web. No a pak po otevření tý webový adresy by měl naběhnout nějaký průvodce počáteční konfigurace. No a mě místo toho naběhlo několik řádek chyb. Ještě si taky u několika konkrétně vypsaných složek stěžoval na CHMOD. To jsem nastavil a tyto chyby zmizeli. S ostatním si nevím rady. Můžete na to mrknout na kamejk.net/statistic. Hostuji na freehostingu u pipni.cz. U strejdy googla jsem nic nenašel, tak to zkouším u vás.

Děkuji za všechny rady i tipy.
« Poslední změna: 12. 07. 2012, 09:48:35 od Petr Krčmář »


Lol Phirae

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #1 kdy: 30. 06. 2012, 14:12:02 »
Myslím, že instalovat někam několik let nevyvíjenou webovou aplikaci v PHP je šílenost. Jinak ty "chyby" ti jen naznačují, že kód je "poněkud" zastaralý a funkce jsou již dávno v PHP označeny jako deprecated.

jasan

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #2 kdy: 30. 06. 2012, 14:24:20 »
No a nevěděl si o nějaké na podobné úrovni? Statistiky se mi zdáli celkem dost propracovaný. Něco takového by se mi líbilo.
Na googlu jsem četl i o možnosti potlačení chyb. Ale nejsem si jistý jak dlouho by to fungovalo.

aa

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #3 kdy: 01. 07. 2012, 09:51:37 »
nahradou je piwik: http://piwik.org/

#

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #4 kdy: 01. 07. 2012, 19:53:04 »
jak pise na de mnou, nahradou je Piwik ... kdysi jsem ho na pipni zkousel, a diky safe modu bylo trosku peklo to nainstalit (musel sem zakomentovat nakej kod + tmp folder bude mit spatnyho vlastnika, resp sem ho musel asi vytvorit predem), ale pak to fungovalo v poradku; na pipni uz delsi dobu nejsu, takze netusim jaka je situace ted, v kazdym pripade Piwik je spolehliva statistika, kterou mas plne pod kontrolou.


luki

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #5 kdy: 03. 07. 2012, 09:11:21 »
a co tak skusit google analytics?

#

Re:phpmyvisites vůbec nefungeje
« Odpověď #6 kdy: 03. 07. 2012, 18:38:38 »
a co tak skusit google analytics?
Tazatel chce zrejme mit sva data u sebe a ne je poskytovat, ne kazdej je ovce.