Amarok neumí nic přehrát

Amarok neumí nic přehrát
« kdy: 01. 05. 2010, 20:09:27 »
Začínám s linuxem, nainastaloval jsem si OpenSuse 11.2, mám problém s přehrávačem Amarok, při pokusu přehrát skladbu jen problikne název a v liště s časem přehrávání jen rychle projede modrá čára. Nevíte co s tím?
« Poslední změna: 02. 05. 2010, 12:24:52 od Petr Krčmář »


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: amarok
« Odpověď #1 kdy: 01. 05. 2010, 20:49:00 »
Nevim. Ale zkuste spustit Amarok z konzoloveho okna a neco prehrat a podivejte se, jestli do konzole nevypise nejakou chytrou hlasku o nejakem problemu.

Re: amarok
« Odpověď #2 kdy: 02. 05. 2010, 08:17:58 »
no při startu to vypíše
InnoDB: The log sequence number in ibdata files does not match
InnoDB: the log sequence number in the ib_logfiles!
100502  8:12:34  InnoDB: Database was not shut down normally!
InnoDB: Starting crash recovery.
InnoDB: Reading tablespace information from the .ibd files...
InnoDB: Restoring possible half-written data pages from the doublewrite
InnoDB: buffer...
Object::connect: No such signal KLineEdit::downPressed()
amarok:  **********************************************************************************************
amarok:  ** AMAROK WAS STARTED IN NORMAL MODE. IF YOU WANT TO SEE DEBUGGING INFORMATION, PLEASE USE: **
amarok:  ** amarok --debug                                                                           **
amarok:  **********************************************************************************************


při přehrání nevypíše nic, jen při otevření okna vypíše
QDir::exists: Empty or null file name

Re: amarok
« Odpověď #3 kdy: 02. 05. 2010, 09:38:35 »
Tak už mi to jede, narazil jsem na stejnej problém zde http://www.opensuse.cz/projekty/forum/viewtopic.php?f=6&t=533&p=2950, nainstaloval codec  a už to jede jak má.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Amarok neumí nic přehrát
« Odpověď #4 kdy: 02. 05. 2010, 14:05:18 »
Tipnul bych si, ze kdybyste si precetl tu hlasku o debug modu a ridil se doporucenim, nemusel jste lovit nekde na netu, ale zjistil byste pricinu problemu sam.