Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy

LinuxLex1

Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #15 kdy: 02. 05. 2010, 15:03:24 »
Právě jsem zjistil, že mi začal padat Firefox. Pokud se chci dostat na jakoukoliv jinou stránku, než ta vyhledávací Google, tak spadne. Spadne i když klepnu na nástroje - doplňky :(

Dělalo mi to také. Odinstaloval jsem ji a nainstaloval znovu a vše už bylo OK. Vyzkoušej uvidíš, myslím, že je problém při update Firefoxu.


Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #16 kdy: 02. 05. 2010, 21:06:57 »
nepomohlo :(

LinuxLex1

Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #17 kdy: 03. 05. 2010, 13:22:55 »
nepomohlo :(

Včera jsem dělal čistou instalaci na starším notebooku a není tam žádný problém. Ty máš čistou instalaci nebo update?? Také ještě jedna věc tam zlobí...Google Toolbar - když ho máš, tak někdy to dělá i on.

encausse

Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #18 kdy: 04. 05. 2010, 13:16:47 »
Zatím vypadá LL (Gnome) velmi dobře. Firefox nepada (CT24 lze prehrat), Opera OK.
Gnome Commander - Nastaveni-Moznosti-Programy po zadani a ulozeni spadne.... Liferea - katastrofa (strasne pomala, seka se - jako v KK). Themonospot - opet chyba z KK. Program hleda language English, ale v adresari je english (StartUpError = Could not find file "/usr/lib/themonospot/languages/English.lf".). Staci zmenit velke "E" na "e" .... a program funguje.
Streamtuner - konecne nepada jako v KK. Java od SUN neni potreba. V zakladni instalaci je OpenJDK (update-java-alternatives -l
java-6-openjdk 1061 /usr/lib/jvm/java-6-openjdk), ktera si dobre rozumi s  FreeRapidDownloader.  Na internetova radia pouzivam Exaile.

Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #19 kdy: 05. 05. 2010, 07:28:00 »
Včera jsem dělal čistou instalaci na starším notebooku a není tam žádný problém. Ty máš čistou instalaci nebo update?? Také ještě jedna věc tam zlobí...Google Toolbar - když ho máš, tak někdy to dělá i on.
Šlo o update. No nic, nevadí, stejně jsem ho už v podstatě nepoužíval, lezl jsem v něm jen do banky (měl jsem v Auto Fill frms uložená hesla). Pro Chrome o podobném doplňku nevím. Budu to prostě muset zadávat ručně.
Google Toolbar jsem nainstalovaný neměl.


Jirka

Re: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx - první dojmy
« Odpověď #20 kdy: 14. 05. 2010, 21:41:18 »
S Firefoxem při update z 9.10 stejná situace. Nepomohlo ani odinstalovat a nainstalovat. Pomohl až format a čistá instalace, ale tos asi slyšet nechtěl :-) Jinak u mě z 10.04 zklamání, oproti 9.10 mi na IBM X40 tuhne, netuším čím to je. Asi se budu muset vrátit k 9.10 :-/