Nefunkční generování dokumentace s Doxygen

Nefunkční generování dokumentace s Doxygen
« kdy: 25. 04. 2010, 13:11:46 »
Dobry den, potrebuji vytvorit dokumentaci ke kodu psanemu v Pythonu pomoci Doxygenu. Ten mi ale generuje jen "prazdny" soubor index.html (prazdny = obsahuje pouze nazev projektu). Mam nainstalovany pythfilter, aby doxygen zchroustal pythonovsky kod. Zde jsou dulezite body, ktere jsem pozmenil v doxygen.conf:
Kód: [Vybrat]
OPTIMIZE_OUTPUT_JAVA = YES
INPUT_FILTER = "python pythfilter.py -f"
FILTER_SOURCE_FILES = YES
Trochu jsem se pidil, vedle toho, ze jsem zkousel psat komentare ruznymi zpusoby, jsem take zkousel aplikovat samotny pythfilter na zdrojak, at delam co delam, haze mi tuto hlasku:
Kód: [Vybrat]
$ pythfilter.py code.py doxy.tmp
: Adresar nebo soubor neexistuje

Takze chyba bude nekde tady... Ma se nekde u pythfilteru neco dodatecne nakonfigurovat? Nebo jsem se jen chytil nefunkcniho navodu z webu? Na doxygen.org se o pythfilteru nic nepise, ale tak k cemu by byl, kdyby treba nebyl potreba?
Diky :)
« Poslední změna: 25. 04. 2010, 21:33:28 od Petr Krčmář »


Re: Nefunkční generování dokumentace s Doxygen
« Odpověď #1 kdy: 26. 04. 2010, 16:42:45 »
Nemá Doxygen nativní podporu pro pythonovský kód?

Re: Nefunkční generování dokumentace s Doxygen
« Odpověď #2 kdy: 26. 04. 2010, 18:14:38 »
bajo hmm uz to fachci tak to koukam jak blazen... no, melo me to napadnout... ale to je moje specialita hledat problem jinde nez je, tolik jsem se zabyval tim filtrem... tak se omlouvam ze jsem otravoval s takovou prkotinou :))) mozna byl filtr potreba ke starsim verzim doxygenu?