Email s dobrou sms notifikaciou

Email s dobrou sms notifikaciou
« kdy: 04. 03. 2012, 22:56:01 »
Zdravim,
routeri mi posielaju v pripade vypadku spravu na gmail a potom ich presmerovavam na mail s notifikaciou(orangemail), lenze orangemail ma posledne tyzdne problemy a nefunguje prijem sprav.
Neviet poradit nejaku alternativu? co najlacnejsie, najlepsie zadarmo ako ten orangemail? Vdaka


to je jedno

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #1 kdy: 05. 03. 2012, 08:44:25 »
pouzivam toto: gmail preposilam na centrum.cz, tam filtruju (proste protoze ma mnohem lepsi filtry nez google), preposilam na muj.email@vodafonemail.cz a to mi chodi v sms. a dobre bez vypadku

Lol Phirae

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #2 kdy: 05. 03. 2012, 12:50:26 »
pouzivam toto: gmail preposilam na centrum.cz, tam filtruju ... , preposilam na muj.email@vodafonemail.cz a to mi chodi v sms. a dobre bez vypadku

No vidíš, a přitom by sis to mohl číst na telefonu přímo z toho Gmailu, a to včetně upozornění. Akorát se stačí naučit používat ty filtry na Gmailu. ::) ;D

P.S.

(proste protoze ma mnohem lepsi filtry nez google)

Pobavils, to se cení. Už zase utírám kafem poprskaný monitor.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #3 kdy: 05. 03. 2012, 16:47:57 »
Tak az utres to kafe, tak sem zkus napsat, jak donutit Gmail, aby ti poslal SMS, kdyz ti prijde mail nebo ti ten mail poslal jako SMS, tedy aspon co se vejde do tech 160 nebo kolika znaku.

Quantim

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #4 kdy: 05. 03. 2012, 17:30:22 »
Centrum má jednu nevýhodu, každých 6 měsíců je třeba tam lognout, jinak schránku uzamknou, naštěstí do gmailu začnou chodit chybové maily a už víte co dělat, ale je to otrava


Lol Phirae

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #5 kdy: 05. 03. 2012, 17:31:00 »
Panebože, proč by mi jako měl posílat SMS? Dostanu normální notifikaci o novém emailu. Já nevím, zkus třeba zahodit tu Nokii 5110 a koupit si nějaký telefon, co umí pracovat s emailem?  ::)

#

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #6 kdy: 05. 03. 2012, 19:35:57 »
Centrum má jednu nevýhodu, každých 6 měsíců je třeba tam lognout, jinak schránku uzamknou, naštěstí do gmailu začnou chodit chybové maily a už víte co dělat, ale je to otrava
To myslis jak, web nebo pop/imap? Urcite mam u centra ucty tak 10let a max sem je pres web zridil, jinak pouzivam jen pop.

m

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #7 kdy: 05. 03. 2012, 19:36:22 »
Panebože, proč by mi jako měl posílat SMS? Dostanu normální notifikaci o novém emailu. Já nevím, zkus třeba zahodit tu Nokii 5110 a koupit si nějaký telefon, co umí pracovat s emailem?  ::)

proč si na to nezaložíš vlastní vlákno? tady se řeší opačný problém..

Lol Phirae

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #8 kdy: 05. 03. 2012, 19:48:18 »
Jaký opačný problém? Že si dotyčný nechá osmkrát přeposílat email po všech čertech, aby mohl dostat z Gmailu notifikaci, že mu přišel email, přičemž každý Android telefon (i ten nejhorší lowend) má push notifikace by default? Taky se rád drbeš levou nohou za pravým uchem a děláš při tom stojku?  ::)

to je jedno

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #9 kdy: 06. 03. 2012, 09:21:52 »
a co kdyz proste chci TELEFON (+ budik) a ne nesmyslny modni doplnek? co kdyz potrebuju, aby telefon neco vydrzel misto toho jak vypada a ma obrovsky cool displej? co kdyz proste nechci platit pripojeni na internet?

to centrum pravdepodobne staci pres imap(pop3) protoze mi nic neposilaji.

a tem filtrum se muze smat jen nekdo kdo je pravdepodobne na centrum.cz nikdy nevyzkousel. proste chci dostavat upozorneni o mailech ale s vyjimkama. nechci cele vlakno, tedy predmet neobsahuje Re: nebo Odpověď: . dale nechci takove maily a makove maily. a ono to funguje a filtruje skvele. na vsechny tyhle podminky mam "smaz to a zastav dalsi provadeni filtru", na konci pak mam aby to preposlal na mobil a smazal. takze schranka je bezudrzbova.

Lol Phirae

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #10 kdy: 06. 03. 2012, 10:18:27 »
Citace
tem filtrum se muze smat jen nekdo kdo je pravdepodobne na centrum.cz nikdy nevyzkousel.

Vyzkoušel. Stále tam mám testovací schránku, a stále se v ní hromadí neodfiltrované tuny spamu. Nepoužitelná zoufalost.

P.S. Jinak si to užij s tou Nokií 5110.

to je jedno

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #11 kdy: 06. 03. 2012, 10:24:20 »
uzivam si to s takovym podobnym telefonem, tezce mi dostacuje a hlavne vyhovuje. dokud se sam nevypne naposled tak ho menit nebudu, nejsem sice ekolog, ale penize si musim vydelat tak proc bych je rozhazoval?

bavime se o user-defined filtrech nebo antispamu? protoze antispam mi prefiltruje gmail takze v centru resim jen to co chci preposlat.

Lol Phirae

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #12 kdy: 06. 03. 2012, 19:04:17 »
Antispam je součástí filtrování. Anžto pokud je mailbox zasrán stovkami spamů, tak jsou mi uživatelské filtry úplně k ničemu.

P.S. Zkus si vyhledat slovo "vyhovuje", ta debata mi přijde podobná, jako když si někdo vychvaluje, jak mi vyhovuje trabant a proto musí denně jezdit taxíkem.

citanus

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #13 kdy: 06. 03. 2012, 19:21:35 »
Jaký opačný problém? Že si dotyčný nechá osmkrát přeposílat email po všech čertech, aby mohl dostat z Gmailu notifikaci, že mu přišel email, přičemž každý Android telefon (i ten nejhorší lowend) má push notifikace by default? Taky se rád drbeš levou nohou za pravým uchem a děláš při tom stojku?  ::)

jeste se ti nestalo ze bys byl mimo dosah inetu na mobilnim pripojeni? a i kdyby ne. Nebudu se na 100% spolihat jen email. preci jen se muze dost veci pokazit nez doputuje od monitoringu do tve schranky.

to je jedno

Re:Email s dobrou sms notifikaciou
« Odpověď #14 kdy: 06. 03. 2012, 19:31:36 »
ale ja fakt nepotrebuju, abys mi vysvetloval, ze muj telefon ktery mam na telefonovani mi nevyhovuje. smir se s tim, ze kazdej nepotrebuje tahat cihlu s androidem.