Jakou virtualizaci pro běh Win XP?

Jakou virtualizaci pro běh Win XP?
« kdy: 09. 02. 2012, 14:45:02 »
Zdravim, potrebujem rozbehat nejaky virtualizacny nastroj v archlinuxe. Ktory odporucite? Potrebujem aby mi tam siel windows xp.Dakujem
« Poslední změna: 09. 02. 2012, 15:39:42 od Petr Krčmář »


Re:Jakou virtualizaci pro běh Win XP?
« Odpověď #1 kdy: 09. 02. 2012, 15:40:16 »
Já používám prakticky výhradně VirtualBox a jsem s ním naprosto spokojený. Několikrát jsem ho u různých lidí nasazoval na běh Windows a fungovalo to výborně.

Jiri.....

Re:Jakou virtualizaci pro běh Win XP?
« Odpověď #2 kdy: 09. 02. 2012, 15:51:09 »
prakticky to zalezi na chuti, zkusenostech a zvyku, ja jsem zase verny vmware, takze vmware player, ktery je zdarma Vam bude stacit...
ale je to fuk, i virtualbox splni svuj ucel, sam jsem ho kdysi jednu dobu pouzival.. ted mi vyhovuje spise vyse zmineny vmware player(respektive workstation, ale ta uz je placena a neni free... coz asi nechcete..)

znam lidi co maji na stroji KVM bezi jim widle na tom (XP, nebo win7), sam to ale nepouzivam... (ikdyz to ma tu vyhodu ze vam staci vlastni system s rozsirenim pro KVM a nepotrebujete zadny hypervisor navic jako u oracle virtualboxu a nebo vmware) ale zas to neni az tak user friendly pro casual uzivatele

Vokurek

Re:Jakou virtualizaci pro běh Win XP?
« Odpověď #3 kdy: 09. 02. 2012, 16:42:37 »
VirtualBox je velmi pohodlné řešení, které nevyžaduje velkou počáteční investici do seznamování, což je určitě jeho výhoda.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Jakou virtualizaci pro běh Win XP?
« Odpověď #4 kdy: 09. 02. 2012, 21:49:43 »
Já se připojuji k Petrovi, VirtualBox ... ovšem verzi od Oraclu, přeci jen občas připojuji USB atp.