VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika

0xf

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #150 kdy: 27. 12. 2014, 23:13:14 »
Nejsem guru na jazyk, ale tamto je fakt tragédie a pokud dodělal střední, tak je asi někde chyba.
Muzete to rozvinout? Co si pamatuju po me chteli at vim co je to devetsil, kdo je borovsky, macha, ale vic jsem vedel o topolovi, jirousovi, krchovskem nebo bondym. Co se tyce syntax cj. Skoro nepouzivam a nema to nic se stredni skolou. Jen vidim ze asi bude dalsi z tech kdo posuzuje lidi podle kravin. Neposuzuji lidi podle toho jak pisou ale co pisou. Pokud vy ano je to vas problem.


debianguru

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #151 kdy: 27. 12. 2014, 23:18:57 »
Podle mě se na střední dost píše a pokud by mi někdo odevzdal tohle, tak tam asi dlouho nezůstane. Jazyky mají pevná pravidla, která se není problém naučit s určitou přesností. Také neumím všechno, ale na školách jsem také nikdy neměl dobré známky.

Otázkou ale je, jestli opravdu píšeš v jiném jazyce daleko lépe nebo ne. Jsou to totiž detaily a ty jsou u náročnějších prací podstatné. Jednou zapomeneš tohle, pak tamto a nakonec nic nefunguje. Ale původně mi šlo fakt jen o školu. Projít tohle na VŠ, tak fakt nevím. Na střední je to také divné, ale kdo ví.

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #152 kdy: 27. 12. 2014, 23:22:48 »
Otázkou ale je, jestli opravdu píšeš v jiném jazyce daleko lépe nebo ne.
Pozor! Pokud používáme spojku "nebo" ve vylučovacím smyslu, píšeme před ní čárku!

debianguru

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #153 kdy: 27. 12. 2014, 23:24:21 »
OK, nebo ne? :D

0xf

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #154 kdy: 27. 12. 2014, 23:42:29 »
Podle mě se na střední dost píše a pokud by mi někdo odevzdal tohle, tak tam asi dlouho nezůstane. Jazyky mají pevná pravidla, která se není problém naučit s určitou přesností. Také neumím všechno, ale na školách jsem také nikdy neměl dobré známky.

Otázkou ale je, jestli opravdu píšeš v jiném jazyce daleko lépe nebo ne. Jsou to totiž detaily a ty jsou u náročnějších prací podstatné. Jednou zapomeneš tohle, pak tamto a nakonec nic nefunguje. Ale původně mi šlo fakt jen o školu. Projít tohle na VŠ, tak fakt nevím. Na střední je to také divné, ale kdo ví.
posledni post na toto tema... ja na stedni nepsal skoro vubec. nevidel jsem ktomu zadny duvod. vetsina veci je napsana v knihach nevidim jediny duvod proc opisovat neco co uz bylo jednou nekde vytisteno. takze ja si delal pouze poznamky co se tyce okruhu uciva max sve vlastni myslenky k dane problematice. nevim co mate na mysli ale technicka anglictina je velice presna a rozsirena a co se tyce obecne angliny je pro me jednodussi nez cestina. na vs opet temer nebylo co psat, vse je ve skriptech a na zbytek uz byl laptop. Navic rychlejsi je nahravat zvuk nez cokoliv psat. to jen okrajove jak jsem fungoval ja.

jeste bych neco napsal ke grafice na fei, bylo tam par trasformaci, opengl, obemove modelovani, fotorealisticke zobrazovani nic svetoborneho bych tam nevidel... vetsi hardcore jestli se pametnici nekdy zucastnovali soutezi do 64kB 3D + zvuk obcas se nekde povalovaly casti zdrojaku a dalo se snich naucit pomerne hodne.


debianguru

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #155 kdy: 28. 12. 2014, 00:10:23 »
Asi jsi jen nepsal, což je pro mě dost nové. Na střední se toho obvykle píše hodně. Na výšce ještě víc. Takže v tvém případě to můžou opravdu být nepodstatné detaily a jinak svoji práci děláš dobře.

učitel pravopisu

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #156 kdy: 28. 12. 2014, 09:42:10 »
Neposuzuji lidi podle toho jak pisou ale co pisou. Pokud vy ano je to vas problem.

Jak mohu posoudit co kdo píše, když to ten někdo neumí napsat? Ta citovaná věta je pro mne jen výmluva, nic víc a nic méně.

JardaPetarda

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #157 kdy: 28. 12. 2014, 18:31:43 »
Na vysce se toho pise vic? Na informatice teda piseme o dost min, vse uz je v .PDFkach an netu, videich, clancich....i ten kod uz je obcas nekde napsany  ;D   



Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #158 kdy: 28. 12. 2014, 18:50:37 »
Na vysce se toho pise vic? Na informatice teda piseme o dost min, vse uz je v .PDFkach an netu, videich, clancich....i ten kod uz je obcas nekde napsany  ;D

Nepíšete dokumentaci?

JardaPetarda

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #159 kdy: 29. 12. 2014, 00:43:43 »
Nepíšete dokumentaci?

Dokumentace v javadocu v anglictine a je toho podstatne min, nez desitky stranek chemie, biologie, dejepisu a cestiny na stredni. Ja si to pochvaluju, je to krasa venovat cas na vymysleni logiky kodu a ne psani 20 stran o Premyslovcich a jejich dopadu na moderni americkou spolecnost.

dokumentator

Re:VŠ Báňská: obor Aplikovaná informatika
« Odpověď #160 kdy: 29. 12. 2014, 00:50:39 »
Nepíšete dokumentaci?

Dokumentace v javadocu v anglictine a je toho podstatne min, nez desitky stranek chemie, biologie, dejepisu a cestiny na stredni. Ja si to pochvaluju, je to krasa venovat cas na vymysleni logiky kodu a ne psani 20 stran o Premyslovcich a jejich dopadu na moderni americkou spolecnost.

On ale myslel dokumentaci.