Prodám plně zkonfigurovaný VPS

ET

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #15 kdy: 09. 02. 2012, 09:46:49 »
webmin je zase soucast vetsiny distribuci linuxu a nabizi docela dost moznosti ale konfigurace vsech sluzeb v tom a nasledna sprava vyzaduje aspon stredni znalost linuxu - to neni moc pro linux lamy

:]] ve webminu to naklika i "kdejaka sekretarka" pod 35let a mit takovou srageru na serveru je imho dost spatnej napad, trochu mi to pripomona historku o studenticich z VSE, kse se "udajne" na informatice ucej "konfigurovat linux" we webminu, ach jo....


DKcz

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #16 kdy: 09. 02. 2012, 15:04:11 »
davidb: a co ty mas proti debianu? na server vyborny os

ikdyz proti gustu...
ja osobne bych si nikdy nedal na server centos

Kuba

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #17 kdy: 11. 02. 2012, 20:39:10 »
A udělá to někdo ještě levněji? :)

Kuba

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #18 kdy: 12. 02. 2012, 09:18:02 »
Vážně mám zájem o instalaci něčeho takového, ale VPS si chci zakoupit sám. Najde se někdo kdo dokáže nainstalovat, tak jak je zde nabízeno? Případné nabídky poprosím na uax zavinac centrum.cz

Děkuji mnohokrát

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #19 kdy: 14. 02. 2012, 09:22:36 »
Prosím pěkně, mám ispconfig na debianu, a potreboval bych ho vyladit,  prosim o nabidku na tomas.rous@seznam.cz,   moc dekuji.


jenda

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #20 kdy: 15. 10. 2013, 02:18:56 »
Co znamena "neduveryhodny" wedos? Dalo by se prosim rozvest???

Ty kecáš hovna kámo, ISp hnuj, Debian sracka, pane bože tak běž vyvinout lepší systém kecale !!!!!

Jimm

Re:Prodám plně zkonfigurovaný VPS
« Odpověď #21 kdy: 15. 10. 2013, 05:21:19 »
  • optimalizace mysql + apache2
Chlape co to kecáš? Optimalizace db? Víme co je optimalizace? Pokud by to bylo obecně ideální nastavení, tvůrci by to jistě zvládli lépe než ty, že? Tzn. optimalizace je konfigurace na míru dle požadavků konkrétního systému, hardware a zatížení. Ty to prodáváš, takže netušíš co je optimální... Já bych si to nechal, ale po tvém vyjádření o tom že jsou tady všichni idioti jsem si to nemohl odpustit.