Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD

Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« kdy: 28. 01. 2012, 17:10:29 »
Cíl: nabalíčkovaný Gitalist

je potřeba kromě něj nabalíčkovat i pár Perl knihoven

    Template::Plugin::UTF8Decode [requires]
    File::Type::WebImages [requires]
    MooseX::Types::ISO8601 [requires]
    Template::Plugin::Cycle [requires]
    Git::PurePerl [requires] == jen aktualizovat verzi
    Test::utf8 [build_requires]
    Catalyst::View::Component::SubInclude [requires]


Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2012, 11:28:32 »
Jakou máte představu o ceně?

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #2 kdy: 17. 02. 2012, 15:29:18 »
Jakou máte představu o ceně?
uz to nepotrebuju. Zajem nebyl tak jsem se zaridil jinak. Cena plusminus 1000 czk

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #3 kdy: 17. 02. 2012, 17:20:42 »
Cena plusminus 1000 czk

Když už to není potřeba, tak jenom tak na okraj: ta cena mi přijde dost slabá, pokud se to má udělat dobře a hrají tam roli třeba nějaké optiony nebo jiné komplikace, tak to může být docela drbačka a s cenou by to chtělo trochu přitlačit, o tom "minus" bych se raději ani nezmiňoval :)

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #4 kdy: 23. 02. 2012, 10:12:20 »
Když už to není potřeba, tak jenom tak na okraj: ta cena mi přijde dost slabá, pokud se to má udělat dobře a hrají tam roli třeba nějaké optiony nebo jiné komplikace, tak to může být docela drbačka a s cenou by to chtělo trochu přitlačit

Pro mne se ukazalo vyhodnejsi si to udelat sam, je to rychlejsi. Mel jsem to hotovy za necely 2 hodiny.


BoneFluteX

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #5 kdy: 11. 03. 2012, 20:26:21 »
A kvalita? Přeci jen na kvalitu své práce klademe jiné nároky, než na zakázku. :-)

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #6 kdy: 22. 03. 2012, 12:02:20 »
A kvalita? Přeci jen na kvalitu své práce klademe jiné nároky, než na zakázku. :-)
Tuhle diskuzi nějak nedávám.

Závěr diskuze je že vyrábět FreeBSD balíčky je extrémně těžké, že za tisícovku to neděláte a že jsem ten gitalist zprasil, ale kdybych dal víc peněz tak by mi to někdo udělal kvalitně?

Re:Nabalíčkovat Gitalist do FreeBSD
« Odpověď #7 kdy: 22. 03. 2012, 12:29:43 »
Závěr diskuze je že vyrábět FreeBSD balíčky je extrémně těžké, že za tisícovku to neděláte a že jsem ten gitalist zprasil, ale kdybych dal víc peněz tak by mi to někdo udělal kvalitně?

Neni to extremne tezke. Je to podstatne lehci nez pro jina distra, ale i tak kdyz se to ma udelat kvalitne a/nebo jsou ve hre nejake slozitejsi zavislosti, tak je to prace tak na den.

Za tisicovku vam nebude den pracovat ani instalater.