Petr Krčmář v České televizi

gorn

Petr Krčmář v České televizi
« kdy: 27. 01. 2012, 22:17:34 »
Gratuluji k prvnímu rozumnému vyjádření k věcem kolem SOPA v ČT!!!

Česká televize referuje naprosto jednostranně a akorát straší hackery v maskách kteří zuří protože jim hodná americká vláda zavírá jejich servery a brzy ovládnou svými útoky celý svět.

Zajímavé je že ani zástupce Pirátské unie nebyl schopen v dikuzním pořadu mluvit tak aby to většině lidí kteří o tom nic neví nepotvrdilo právě výše uvedené klišé.

Takže díky!!!

Jakub


Re:Petr Krčmář v České televizi
« Odpověď #1 kdy: 27. 01. 2012, 22:36:33 »
URL?


vh

Re:Petr Krčmář v České televizi
« Odpověď #3 kdy: 28. 01. 2012, 00:30:07 »
jednu drobnou chybku to melo a to ze v ratifikaci se uz text nemeni! podpisem jsme stvrdili text tak jak je.

Re:Petr Krčmář v České televizi
« Odpověď #4 kdy: 28. 01. 2012, 01:55:24 »
Já oceňuju například to, že někdo veřejně řekl pro normální lidi díky masáži ČT zcela novou věc - "nejde o žádné hackery, ale prostě o uživatele internetu ...."


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Petr Krčmář v České televizi
« Odpověď #5 kdy: 28. 01. 2012, 02:45:44 »
Tak pod tohle se klidně podepíšu. Navíc je i problém ten, že i když kolikrtát člověk chce utratit ty peníze za originál, tak ho prostě nesežene. Třeba u muziky mi trvá i dva roky, než seženu CD, co mám v MP3. Jenže na trhu většinou seženete jen ty známé a komerční věci. O filmech ani nemluvě. Našeho K. Zemana  objednávat v Japonsku ... a různé jiné absurdity.

Re:Petr Krčmář v České televizi
« Odpověď #6 kdy: 28. 01. 2012, 06:03:40 »
Gratuluji k prvnímu rozumnému vyjádření k věcem kolem SOPA v ČT!!!

Česká televize referuje naprosto jednostranně a akorát straší hackery v maskách kteří zuří protože jim hodná americká vláda zavírá jejich servery a brzy ovládnou svými útoky celý svět.

Zas tak černě bych to neviděl, nedávno byl třeba docela hezký HydePark s Josefem Šlerkou: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24/212411058080124-hyde-park/

Že se o Anonymous referuje jako o kdovíjaké hackerské skupině, to není nic zvláštního: když někdo vydá prohlášení, že sestřelí server nějaké významné státní instituce, a poté to i udělá, tak to prostě pro média je "hacker".  Vysvětlovat, že o žádné velké hackerství nejde, to už se do zpráv jaksi nevejde :)

Zajímavé je že ani zástupce Pirátské unie nebyl schopen v dikuzním pořadu mluvit tak aby to většině lidí kteří o tom nic neví nepotvrdilo právě výše uvedené klišé.

Jestli myslíš Pirátskou stranu, tak na tom není nic divnýho, co jsem tak zatím od nich slyšel, mě jenom utvrdilo v tom, že to je partička poněkud mimo realitu žijících revolucionářů-snílků.

Já oceňuju například to, že někdo veřejně řekl pro normální lidi díky masáži ČT zcela novou věc - "nejde o žádné hackery, ale prostě o uživatele internetu ...."

To jo, takhle jasně a stručně jsem to zatím neslyšel. Problém je, že lidi, kteří by to nejvíc potřebovali slyšet, se na Ekonomiku ČT24 asi moc dívat nebudou...