Koupím originální médium Windows 7

PiF

Koupím originální médium Windows 7
« kdy: 20. 12. 2011, 13:45:56 »
Ahoj,

nikdo mi nedokáže prodat originální médium Windows 7 Home Profesional.
COA štítek mám, potřebu jen to médium, tak kdyby se Vám v kanclu válelo jedno navíc....
Výrobce počítáku mi nabízí jen tu jejich Image plnou reklamního bordelu.
A v Microsoftu mě odkázali na Rapidshare nebo Uloz.to ;D

Nabízím za něj 260,- Kč + peníze na poštovné.

Díky, Pif.
« Poslední změna: 20. 12. 2011, 14:12:24 od Petr Krčmář »


Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #1 kdy: 20. 12. 2011, 14:13:01 »
K čemu je to dobré? Důležitá je nálepka, ta funguje jako licence. Médium není třeba. I když uznávám, že jsou moc pěkná, pár jich doma mám jako podložky pod kafe a dostávají je VIP návštěvy :-).

PiF

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #2 kdy: 20. 12. 2011, 14:20:49 »
Jestli máte tu správnou originální a nepoškozenou "podložku pod kafe" s nápisem "Windows 7 Home Profesional", dám Vám za ní 260,- Kč a budete si moci pořídit podložky 2 :-) navíc tím uděláte radost vážně nemocnému známému, který na tom trvá.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #3 kdy: 20. 12. 2011, 14:24:04 »
... navíc obrazy se fakt nachází na každém kroku. Já osobně používám tento: http://www.uloz.to/10460707/windows-7-x86-cz-all-iso. Ale instaluji to jen na mašiny se štítkem. Pokud člověk nemá licenci, má smůlu. Snad mi ten warez bude pro jednou odpuštěn.

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #4 kdy: 20. 12. 2011, 14:43:20 »
Nepoškozená fakt nejsou, jsou už různě popraskaná a poškrábaná. Asi by to chtělo nová :-).


alfi

  • ****
  • 324
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #5 kdy: 20. 12. 2011, 14:57:34 »
... navíc obrazy se fakt nachází na každém kroku. Já osobně používám tento: http://www.uloz.to/10460707/windows-7-x86-cz-all-iso.
to jako že si někdo troufne nainstalovat na - v horším případě i pracovní - komp systém stažený někde z netu? a že v té instalaci není něco navíc/jinak se nebojíte?
aneb pokud si budu chtít postavit síť z botnetů, tak tohle bude asi první, co zkusím - zveřejnit lehce upravené instalačky oblíbených systémů nebo aplikací.. však on si to někdo dobrovolně nainstaluje :-|

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #6 kdy: 20. 12. 2011, 15:29:20 »
Nenutím to nikoho stahovat a instalovat. Instalačka je čistá, ovšem můžete udělat vlastní testy. Ono ne všechno upravované je svinstvo ... Ale plně chápu Vaše obavy, také jsem je měl.  ;)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #7 kdy: 20. 12. 2011, 15:34:00 »
Nicméně, na základě štítku by měl MS prodat kulatý nesmysl ... evidentně nemá. Měl by mít někde stáhnutelné obrazy, stejně to jde nainstalovat jako zkušební verze ... také nemá ... prostě služby na dvě věci. Jeho přístup "prodat a neznat" ... k tomu se snad ani nebudu vyjadřovat.

Mordae

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #8 kdy: 20. 12. 2011, 15:53:00 »
Stahnout z netu a overit checksumy proti M$ webu.

Jinak me fakt dostava, ze 2008r2 se da stahnout normalne, ale 7 ne.

pcpepik

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #9 kdy: 20. 12. 2011, 16:50:05 »
To není úplně pravda, na netu se válí ofic. download linky na msdn. U staženého obrazu pak stačí porovnat kontrolní součty z http://msdn.microsoft.com/cs-cz/subscriptions/downloads/ Člověk má alespoň jistotu, že stahuje přímo od MS a obrazy jsou "čisté"  ;)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #10 kdy: 20. 12. 2011, 20:20:46 »
Hezký, nejsou to takový ... potom ale nechápu, proč tazatele neodkázali sem?  ::)

PiF

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #11 kdy: 20. 12. 2011, 23:51:32 »
Asi protože bych musel mít subscribtion což nemám.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #12 kdy: 21. 12. 2011, 00:04:56 »
Aha, to jsem přehlédl, no jo, penízky se musí hrnout ...

Tomas Voracek

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #13 kdy: 21. 12. 2011, 03:09:40 »
Ahoj,

nikdo mi nedokáže prodat originální médium Windows 7 Home Profesional.
COA štítek mám, potřebu jen to médium, tak kdyby se Vám v kanclu válelo jedno navíc....
Výrobce počítáku mi nabízí jen tu jejich Image plnou reklamního bordelu.
A v Microsoftu mě odkázali na Rapidshare nebo Uloz.to ;D

Nabízím za něj 260,- Kč + peníze na poštovné.

Díky, Pif.

Windows 7 Home Profesional - to je nejaka nova verze? Vyjasnete prosim jakou verzi mate.
Co se tyce media, na tom vubec nezalezi. A ano, je to naprosto legalni. Jedine co je dulezite je COA stitek + doklad o koupi. Na originalite media nikomu nezalezi, ani MS.

Dale bych byl na pozoru pred warez verzemi Windows, zadelavate si na pekny prusvih, ktery by Vas vubec nenapadl i kdyby Win byla zdanlive cista...Jak psali jini, checksum nebo stazeni z MS je jedna z cest. Nebo si pujcte medium od znameho a zkopirujte soubory.