Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5

stancl

Re:Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5
« Odpověď #15 kdy: 15. 11. 2012, 15:57:19 »
Dobrý den,asi před týdnem mi na htc wildfire s naskočila aktulizace na android 2.3.5,jelikož jsem si řekl,že se nemůže nic stát,tak jsem aktulizaci potvrdil.Poté mobil začal stahovat data,po stáhnutí se mobil restartoval a aktulizoval.Po načtení se mobil trochu vzhledově liší,což jsem čekal,ale bohužel se mobil příšerně zpomalil,úvodní obrazovka přeskakuje,při zapnutí WiFi naskočí chyba a mobil se nechce připojit k PC.Zkoušel jsem vymazat data,resetovat telefon,ale nic nepomohlo.Za každou radu,či pomoc bych byl velice rád,díky všem  ;)


Kateřinka

Re: seká se mi mobil
« Odpověď #16 kdy: 16. 12. 2012, 14:11:30 »
Ahojky , koupila jsem si půl roku starý telefon . Zasekával se .. Dala jsem obnovení továrních dat , telefon se stále seká ... Všechny naistalované aplikace sem odinstalovala .. Smazala jsem všechny kraviny , ale pořád to blbne .. Když sem delší dobu na telefonu , i stím sekáním , přestane se sekat . Může mi někdo poradit ,  co mám dělat ??? Už fakt nwm :( :-\

radek

Re:Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5
« Odpověď #17 kdy: 10. 01. 2013, 16:17:55 »
aktualizaci anroida nedoporučuju, po této aktualizaci  FOTA nejde facebok a masenger.Nešlo se příhlásit.

mbx

Re:Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5
« Odpověď #18 kdy: 11. 01. 2013, 11:16:16 »
Ahoj, ja na Wildfire S pouzivam Cyanogenmod od te doby co sel unlocknout (je to myslim necely rok) - ted mam verzi 9 (=Android 4.0.4) a funguje bez zasadnich problemu (jedine co mi tu nejde je budik, ale to me netrapi). Telefon mi oproti originalni ROMce od HTC pripada rychlejsi a vydrzi dele na baterku.

Postup prechodu na Cyangenmod je zde:
http://androidforum.cz/htc-wildfire-s-t22814.html

mbx

Re: seká se mi mobil
« Odpověď #19 kdy: 11. 01. 2013, 11:22:05 »
Ahojky , koupila jsem si půl roku starý telefon . Zasekával se .. Dala jsem obnovení továrních dat , telefon se stále seká ... Všechny naistalované aplikace sem odinstalovala .. Smazala jsem všechny kraviny , ale pořád to blbne .. Když sem delší dobu na telefonu , i stím sekáním , přestane se sekat . Může mi někdo poradit ,  co mám dělat ??? Už fakt nwm :( :-\

Mas telefon pripojeny k internetu? Pokud si dobre pamatuju, neco takoveho se mi delo, kdyz nebyl pripojeny, protoze byla spatne napsana cast systemu a souviselo to se stahovanim/zobrazovanim reklam - kdyz to nemelo aktualni data snazilo se to pripojovat nebo tak neco... Kazdopadne reseni na toto jsem tenkrat nenasel :-(


Rdaek

Re:Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5
« Odpověď #20 kdy: 20. 01. 2013, 00:17:39 »
aktualici   FOTA   nedavejte pokud chcete aby vám fungoval  facebook a facebook mesenger. Na facebook se nejde přihlásit a facebook mesenger nefunguje.

Pat

Re:Aktulizace HTC Wildfire S na Android 2.3.5
« Odpověď #21 kdy: 19. 04. 2013, 13:28:01 »
Ahoj jak můžu zlepšit androida v mojim mobilu mám Htc Wildfire S A510e děkuji za pomoc :D