Obnovení ICQ účtu

cqt

Obnovení ICQ účtu
« kdy: 27. 11. 2011, 21:56:51 »
Dobrý den, na doporučení ICQ jsem měnil heslo na silnější. Chvíli vše fungovalo. Při snaze obnovit heslo https://www.icq.com/password/client vše vyplněno OK dostávám tuto hlášku: You can´t retrieve your password.           
Vše běželo roky bez vyplnění údajů a emailu, tak mi ICQ vyhovovalo:)
Nápovědy radí při nefunkčnosti po změně hesla velmi rychle vytvoření nového účtu.

Kontaktoval jsem také dvě střediska podpory ICQ. Na Centrumu mě odkázali na ICQ podporu která dodnes neodpověděla. Zjišťuji že doplnili nápovědu.

Heslo také zadávám dobře jen jak zjisti co je s účtem.

Zjištuji že lze přes webový přístup měnit přezdívku toho ztraceného účtu a poznámku kontaktu. Email vyplněn není. Je přidaný v přátelích nového účtu, tím je asi možné něco zapisovat.

Taky nejde ani webový přístup přes SSL. Podle všeho co zjišťuji z předchozí
diskuse o ICQ.. 




cqt

Re: Obnovení ICQ účtu
« Odpověď #1 kdy: 27. 11. 2011, 22:21:10 »
Webový přístup se otevře při zobrazení detailu kontaktů.  :o 

cqt

Re: Obnovení ICQ účtu
« Odpověď #2 kdy: 28. 11. 2011, 18:07:54 »
Změnil bych název vlákna na Získání starého ICQ.
Trochu jsem očekával, že někdo sdělí podobné zkušenosti s ICQ nebo diskusi nasměruje moderátor fóra. Diskusi jsem nakousl a dal si trochu námahy něco napsat. Musím se registrovat aby mi někdo odpověděl?

Účet bych se pokusil otevřít nějakým programem, ruční zadávání je zdlouhavé. Heslo znám a nesčetněkrát jsem zkoušel zadat. Se souborem by se pracovalo při otevírání účtu úpravami hesel lépe.

Ptám se na Root.cz, protože nemám jistotu zda je účet zablokován a co má cenu zkusit pro otevření účtu. Víte o nějakých možnostech?   

ZAJDAN

Re: Obnovení ICQ účtu
« Odpověď #3 kdy: 28. 11. 2011, 19:13:09 »
dost často se to stavá pokud používáš alternativní klienty jako QIP, miranda, trilian apod.
pokud je tomu tak poohlédni se po nějakém jiném login serveru ICQ...mají jich několik
login.icq.com nebo oscar.icq.com apod.

cqt

Re: Obnovení ICQ účtu
« Odpověď #4 kdy: 28. 11. 2011, 20:06:14 »
 Stahuji něco na obnovu hesla ze souboru na disku. Slunečnice je nějaká neudržovaná s divnými komentáři k programu. Dva prográmky a návod http://buchtic.bloguje.cz/728144-zmena-hesla-u-icq-6.php
Uvidím jestli bude něco fungovat. 

Přihlášení přestalo jít až po delší době bezproblemového spoutění ICQ, předtím jsem používal Pidgin (trochu si vzpomínám že jsem používal zabezpečené připojení dokud nebyli vypnuto?).

Servery jsem na Pidginu měnil. Čím to dnes může být? Nový účet mám už půl roku..



   


Joe

Re:Obnovení ICQ účtu
« Odpověď #5 kdy: 04. 12. 2011, 21:51:22 »
No, reknu to asi takle od te doby co to koupili rusaci a vypli tam ssl a hesla jsou v databazi v plain text forme, neni pro nikoho problem, ti ten ucet zase ukrast, ICQ uz je po smrti, jen se cuka v agonii...