Firefox zatuhává

Re: Firefox zatuhává
« Odpověď #15 kdy: 25. 11. 2011, 08:24:35 »
A když vytvoříš noví profil? Zasekává se to i v něm?
No, mohu to zkusit.
Liší se to hodně od startu v -safe-mode?

Nehledě k tomu, že to přijdu o všechna nastavení/add-ony/bookmarky, co ...


Pavel 'TIGER' Růžička

Re: Firefox zatuhává
« Odpověď #16 kdy: 25. 11. 2011, 13:44:28 »
O data nepřijdeš, pokud jen vytvoříš nový profil a nalouduješ se do něj ... vše Ti zůstane ve starém, pokud ho nesmažeš, ostatně, můžeš si ho překopírovat jinam .... pokud bude fungovat bez chyby, tak potom už jen kopíruješ ze starého do nového ... ono ani nejde o to, jak se to liší od safe modu, ale že to bude ležet na jiném místě v disku ;-) Tuším, že stačí spustit firefox s parametem -P a můžeš si hrát s profily, jak uznáš za vhodné ;-)

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #17 kdy: 09. 12. 2011, 15:38:33 »
Takže jsem zkusil zakázat flash plugin.
Zatuhává to pořád.

Teď jsem si všiml dalšího "místa", kdy se celý firefox zasekne:
vlezu do adresového řádku, napíšu pár znaků, rozbalí se menu s položkami, které odpovídají vloženým znakům, najedu šipkou na nějakou položku a enterem potvrdím.
A firefox se zarazí a nějakou dobu nereaguje.
K...a drát.

PS: jaký vliv může mít vytvoření nového profilu?

nnn

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #18 kdy: 09. 12. 2011, 16:14:19 »
Jo presne tohle pocituju s Firefoxem uz nekolik verzi na Win a popravde se mi to vubec nechce resit a jestli se s tim nic nestane ani v pristi verzi, tak asi prejdu k Chrome, ktere je proste znatelne sviznejsi.

snajpa

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #19 kdy: 09. 12. 2011, 19:41:14 »
presne tohle se mi taky stava... znicehonic celej firefox zatuhne. stava se to na linuxu i na win7, nekdy se to po par sekundach rozjede, jidny je potreba chvilku pockat, ale este se neztalo ze by bylo potreba killovat


asdasd

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #20 kdy: 10. 12. 2011, 13:43:31 »
[em]Takže jsem zkusil zakázat flash plugin. Zatuhává to pořád.[/em]

A restartoval jsi pak FF?

eLSe

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #21 kdy: 10. 12. 2011, 13:49:03 »
Toto môžem tiež potvrdiť, že Firefox zatuhne. Kde je chyba to je dosť ťažké určiť. Podľa mňa ako keby robil problém načítania Javascriptov. Je to fakt niekedy na zbláznenie  :'(

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #22 kdy: 10. 12. 2011, 15:18:56 »
Nikdy se mi nic podobného nestalo, pravda, po zavření prohlížeče mám nastaveno, ať si nic nepamatuje, Cookie, navštívené, hesla a všechny blbosti kolem, nepotřebuji to. To co potřebuji mám v oblíbených a to mi plně stačí. Možná Vám to brzdí nějaká databáze. Těžko říct, jestli jde nějak udržovat, nebo ne ... tady by asi věděl Pavel Cvrček. Zkusit hodit dotaz do fóra czilly?

Nový profil na to může mít vliv, protože v něm právě nic není. Avšak pokud to dělá i v novém profilu, tak chyba bude jinde.


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #23 kdy: 10. 12. 2011, 15:26:03 »

Kit

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #24 kdy: 11. 12. 2011, 11:13:28 »
Zřejmě to není Flashem, ale Javou ...
Tipl bych si spíš Javascript, toho bývá na stránkách mnohem víc než Javy.

Také se mi to začalo zasekávet krátce po upgradu na FF 8. Zkusil jsem VACUUM, pomohlo to jen částečně. Někdy napíši i celou větu, než se mi objeví v textarea. Zbytek OS přitom jede normálně.

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #25 kdy: 11. 12. 2011, 13:39:01 »
[em]Takže jsem zkusil zakázat flash plugin. Zatuhává to pořád.[/em]

A restartoval jsi pak FF?
Tak ten je taky dobrej, hahaha.

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #26 kdy: 11. 12. 2011, 13:42:36 »
Zřejmě to není Flashem, ale Javou ...
Tipl bych si spíš Javascript, toho bývá na stránkách mnohem víc než Javy.

Také se mi to začalo zasekávet krátce po upgradu na FF 8. Zkusil jsem VACUUM, pomohlo to jen částečně. Někdy napíši i celou větu, než se mi objeví v textarea. Zbytek OS přitom jede normálně.
Ano, takto to vypadá ...

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #27 kdy: 11. 12. 2011, 14:38:11 »
Je to zvláštní, mne to fakt nedělá. FF9beta, JRE 1.0.6_27, Flash 11.0r1 .... vše v 64bitech z officiálních stránek, nic distribučního. Jinak distribuce Mageia.

Peter

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #28 kdy: 13. 12. 2011, 02:26:57 »
Vidim ze tohle neni zadny server pro zacatecniky,,,,,mozna na Linuxu ale ne na pocitacich.....

Re:Firefox zatuhává
« Odpověď #29 kdy: 16. 12. 2011, 10:06:49 »
Vaccuum mi častečne taky pomohle ale pořád to nebylo vono, počkám si na další verzi a uvidim, prozatim downgrade
zálohování dat je jedným z kľúčov k bezpečnosti vašich dát