Jak zabránit sledování po síti?

KapitánRUM

Re: Jak zabránit sledování po síti?
« Odpověď #75 kdy: 05. 11. 2011, 12:00:34 »
....ale v zásadě pravdivá.

Osobně bych tohle obcházení pravidel rozhodně neriskoval.
Práce je málo a blíží se další krize.


smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak zabránit sledování po síti?
« Odpověď #76 kdy: 05. 11. 2011, 13:55:35 »
Kravina. Prace je vsude randal, jen chybi lide co jsou dobri v oboru a to jakemkoliv. Tyhle zvasty ohledne krize mam nejradsi. Neni prace, lidi umiraji hlady a pracovni agentury a servery s nabidkou prace praskaji ve svech, protoze nejsou schopni sehnat lidi. Tenhle domnely nedostatek prace by se dal s uspechem prelozit jako nedostatek pracovnich mist, kde lide dostavaji penize za to ze nic nedelaj. Zamestnavatele si proste daleko vice a lepe vybiraji sve lidi a doslo ke zruseni zbytecnych urednickych pozic, ktere beztak nedavali zadny moc velky smysl.

pedro

Re: Jak zabránit sledování po síti?
« Odpověď #77 kdy: 06. 11. 2011, 02:40:59 »
Ještě poznámku k tomu šmírování mailů. I kdyby zaměstnanec souhlasil s čímkoli a s jakýmkoli šmírováním, je třeba si uvědomit, že účastníci komunikace jsou minimálně dva. Představme si, že zaměstnavatel se souhlasem zaměstnance si čte maily onoho zaměstnance. A zaměstnavatel si zavolá zaměstnance pana Nováka na kobereček, že si v pracovní době píše erotické maily s nějakou slečnou a předloží zdrcující důkaz v podobě onoho mailu.

Jestlipak má zaměstnavatel souhlas se šmírováním také od dotyčné slečny ? Slečna se samozřejmě právem naštve, zaměstnavatele zažaluje a zcela právem to (doufám) vyhraje. Pže účastnici komunikace jsou opravdu minimálně dva. Takže nešmírujte i kdybyste měli jakýkoli souhlas svých zaměstnanců.

--
-p-

KapitánRUM

Re: Jak zabránit sledování po síti?
« Odpověď #78 kdy: 06. 11. 2011, 09:56:47 »
Ano, to je pravda.
Jak říkám, když má někdo nutkání ukájet se šmírováním v poště, založte ve firmě schránky podle pracovních pozic a stejné pracovní pozice nějak rozdělte.

Schránka obchod-sever@ když mají obchodníci na starosti oblasti, nebo obchod-it@ pokud jsou rozdělení podle oborů, a tak dále, těch variant je hromada.

Pak Vás bude hřát svědomí, že firemním e-mailem nic neunikne.
Šikanovaní zaměstnanci to odnesou na paměti flash a pošlou jinak.

Případně, jako v blbákově začnou pro komunikaci používat své osobní schránky.
král.pyj.velky@seznam.cz a obchodnice nezny.klimaktericky.diblik@seznam.czto je jedno

Re: Jak zabránit sledování po síti?
« Odpověď #79 kdy: 06. 11. 2011, 14:30:26 »
Kravina. Prace je vsude randal.... pracovnich mist, kde lide dostavaji penize za to ze nic nedelaj.
Nejak mam pocit, ze okolo tohodle se toci cele vlakno. Zamestnanec se kterym jsou spokojeni a maká jak má a je pro firmu prinosem, tak takovy zamestnanec nepotrebuje tunelovat a nebo naopak nebude mit problem si najit jinou lepsi praci kde to nebude potrebovat.