Hledám server pro zprostředkování práce

Radek

Hledám server pro zprostředkování práce
« kdy: 19. 10. 2011, 09:33:59 »
Ahoj,

kdysi jsem nekde na webu nasel clanek o serveru pro zprostredkovani prace. Me tam zaujala moznost programovat od sebe z domu.

Pamatuju si, ze to fungovalo asi takhle - clovek se zaregistroval, zvolil si, v cem chce pracovat (napr. programator c++), a udelal par testu, ktere meli ramcove vyhodnotit jeho zkusenosti.

Potom se kouknul kdo hleda nejake programatory, a pripojil se do nejakyho projektu (pokud mu vyhovovala nabizena cena). To pripojeni probihalo tak, ze se cloveku na PC nainstaloval maly program, ktery monitoroval zdali se clovek opravdu venuje tomu za co ho zadavatel plati. Prcae byla totiz uctovana za hodinu.

Moznosti tam bylo vic, tohle bylo jen v kostce, tak jak si to pamatuju. Neslo tam jen o programovani, ale napriklad i o prekladatelskou cinnost.

Nevi nekdo jak se tato sluzba jmenuje?
« Poslední změna: 19. 10. 2011, 10:11:03 od Petr Krčmář »


Re: Hledám server pro zprostředkování práce
« Odpověď #1 kdy: 19. 10. 2011, 10:36:55 »
mas na mysli cooljobs?

Radek

Re: Hledám server pro zprostředkování práce
« Odpověď #2 kdy: 19. 10. 2011, 19:15:03 »
To cooljobs z toho mozna bude vychazet, tohle ale nebyl ceskej projekt. Vim ze tam bylo taky hodne Indu... Hlavne tam byl ten zpusob otestovani, to na cooljobs nevidim...

Radek

Re: Hledám server pro zprostředkování práce
« Odpověď #3 kdy: 19. 10. 2011, 19:20:01 »
Jeste jsem koukal, ze to cooljobs jsou vylozene jenom inzeraty. Tak to je uplne neco jinyho nez co jsem mel na mysli.

Juraj

Re: Hledám server pro zprostředkování práce
« Odpověď #4 kdy: 19. 10. 2011, 20:10:41 »
Ja pracujem cez vworker.com, som spokojny. Princip je taky ze sa sam prihlasujes na projekty ktore sa ti pozdavaju a sam si urcujes cenu, zadavatel si potom vybera. Ano je tam spusta Indov a len asi z 20 projektov na ktore sa prihlasis ziskas jeden. Lenze ak je tvoj pristup seriozny a anglictina znesitelna (to vobec nie je u Indov samozrejmost), tak mas sancu ziskat uz po niekolkych projektoch vecsiu zakazku, ked si ta niekto oblubi. A to potom mozes riesit aj priamo so zamestnavatelom bez poplatkov pre vworker.

Rad ti aj viac poradim ak sa zaregistrujes cezo mna: http://www.vWorker.com/RentACoder/DotNet/SoftwareCoders/HowItWorks.aspx?txtFromURL=AId_7632675


Mr. Jarda

Re: Hledám server pro zprostředkování práce
« Odpověď #5 kdy: 20. 10. 2011, 15:19:51 »
Já jsem vyzkoušel ODESK, pak jsem se začal věnovat něčemu jinému a tak jsem na to přestal mít čas. Každopádně získat první zakázku byla docela fuška... Je tam spousta omezení (která si občas zadavatel vymyslí), např. že musíte mít odpracovanou alespoň jednu hodinu, navíc je tam spousta podvodníků, jak z řad freelancerů, tak zadavatelů práce -- od toho jsou feedbacky, ale přesvěčte někoho ať vybere vás, když žádný nemáte.

A druhá věc je obrovská konkurence z východu -- Filipíny, Pakistán, Indie a jejich běžná taxa 2 až 4 dolary na hodinu. Oni nabídnou přiměřenou kvalitu, za ceny, kde je jasné, že si třeba museli PhotoShop ukrást, protože by to nebylo nikdy rentabilní...