Steve Jobs je mrtvý

Lael Ophir

Steve Jobs je mrtvý
« kdy: 06. 10. 2011, 02:41:57 »
Náš IT kolega, spoluzakladatel počítačové společnosti Steve Jobs, včera definitivně podlehl rakovině slinivky břišní. I když nejsme všichni uživatelé jeho produktů, jistě si ceníme jeho vizionářství a práce, kterou v oboru IT odvedl. Rest in peace, Steve. Kdyby bylo nějaké "tam nahoře", jistě by pro něj měli přichystaný iPad :)


blizz

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #1 kdy: 06. 10. 2011, 05:35:34 »
ja o jobsovi neviem prakticky nič, ale podľa seriálu o histórii Apple http://switch2mac.blog.zive.cz/2011/09/svatba-z-rozumu-apple-si-bere-next-be-jde-za-druzicku/ bol Jobs bezcharakterný kariérista bez chrbtovej kosti. ak mal Dante pravdu tak potom Jobs skončí úplne na dne pekla, rovno pri Satanovi.

mxm

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #2 kdy: 06. 10. 2011, 07:07:29 »
Kazdeho pracoviteho cloveka co ma i vkus je mi lito. Az na pravnicke bitky je mi Apple blizky v tom, ze kdyz uz neco delas, delej to poradne.

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #3 kdy: 06. 10. 2011, 08:12:08 »
Rest In Peace, Mr. Jobs.

Elvis

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #4 kdy: 06. 10. 2011, 08:48:52 »
ja o jobsovi neviem prakticky nič, ale .. skončí úplne na dne pekla, rovno pri Satanovi.
O mrtvych jen v dobrym!
At uz byl jakykoliv, zanechal za sebou pekny kus prace a predal neco nejen svym potomkum, ale i svetu.
Mne osobne bude uplne stacit, kdyz tu zanecham svoje potomky aspon castecne zajistene.

Steve, neb je ti zeme lehka.


brekeke

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #5 kdy: 06. 10. 2011, 08:51:51 »
blizzboz ty sa chod liecit

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #6 kdy: 06. 10. 2011, 09:01:37 »
No je to ironicke ale jedna z tych reklam, ktore su medzi prispevkami mi ukazala, ze "cukrovka":D

Lukas

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #7 kdy: 06. 10. 2011, 09:16:45 »
2 Brekeke : Neni zadne tajemstvi ze cesta kterou se Jobs dopracoval k vrcholu rozhodne neni zadna pohadka o slusnem geniovi.

Mozna ze plati "o mrtvych jen dobre" ale myslim ze to ze nekdo neni pokrytec rozhodne neni spatna vlastnost ktera by se "mela lecit"

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #8 kdy: 06. 10. 2011, 09:54:50 »
Zivot neni pericko a spousta lidi daleko horsimi praktikami nedosahli ani nesrovnatelne mensich uspechu. S Jobsem zemrela cast Apple a zpomalil vyvoj informacnich technologií.

brekeke

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #9 kdy: 06. 10. 2011, 10:16:01 »
2 Brekeke : Neni zadne tajemstvi ze cesta kterou se Jobs dopracoval k vrcholu rozhodne neni zadna pohadka o slusnem geniovi.

Mozna ze plati "o mrtvych jen dobre" ale myslim ze to ze nekdo neni pokrytec rozhodne neni spatna vlastnost ktera by se "mela lecit"

Najsmiesnejsie a najsmutnejsie na tom je, ze nejaky blizbozz ho tu povazuje za neviem akeho neetickeho a ktovie aky on sam vedie zivot. Vobec sa nebudem hanbit za to, ak poviem, ze by som si prial aby po mne v 56tke zostalo tolko, ako po nom. To nie je o "bezcharakternom" cloveku. Nemozete odopriet, ze pre IT svet a komunitu spravil neporovnatelne neporovnatelne viac ako nejaky noname blizzboz programatorko ci si datluje v .net-e. Za blizzboz-om ani pes nestekne a on tu ide davat rozumy ze on ho moc nemusi a vlastne nie je co lutovat. Treba lutovat najma jeho, chudaka.

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #10 kdy: 06. 10. 2011, 10:29:15 »
R.I.P.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #11 kdy: 06. 10. 2011, 10:49:37 »
Bude tu chybět.

Lukas

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #12 kdy: 06. 10. 2011, 11:05:44 »
2 Brekeke - Jde o to, ze Jobse nepovazuju ani zdaleka za "technologickeho visionare", jako spis za schopneho, tvrdeho podnikatele. To jak z nej vsichni delaji vzor, aniz by vedeli jak uspechu dosahnul, anebo hur, vedi to a berou to jako samozrejmost a ukazku kvalitnich charakterovych hodnot, k tomu se pridat nemuzu. To ze business je hra kde se na slusnost nehraje chapu, ale to neznamena me to nejak tesi.

2 Smoofy : Souhlasim ze mnozi dosahli min s horsimi praktikami, nicmene jak jsem psal vyse, urazeni lidi kteri nesouhlasi s jeho nekritickym ( a casto pokryteckym ) obdivem mi vadi, i kdyz uznavam posazeni Jobse vedle satana rohateho je dost prehnane, tam uz maj nalezite vyhrata mistecka jiny.

KapitánRUM

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #13 kdy: 06. 10. 2011, 12:14:22 »
Snad už se teď Apple zaměří na prodej kuchyňských robotů, sanitární keramiky a od IT dá ruce pryč.
Ale nepochybuji, že z úmrtí BiGBossE budou chtít vytěžit co nejvíc, možná vydají černou limitovanou edici smutečního iPhone a ještě limitovanější edici se zrnkem popelu S.J. uvnitř, aby každý opravdu věrný uctívač měl svého šéfa na věčné časy u sebe.  :P Ale ano, Stevieho je škoda, no ...stejně chcípneme všichni.

blizz

Re: Steve Jobs je mrtvý
« Odpověď #14 kdy: 06. 10. 2011, 13:03:44 »
blizzboz ty sa chod liecit

ty trpíš stihomamom?