Neustálý restart Windows 7

Finito

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #15 kdy: 01. 06. 2013, 08:40:57 »
Úplne prvá vec je zistiť teplotu CPU, GPU alebo dosky, prípadne je vadný zdroj.

Hele Dudo, máš pravdu (i když jednoduší je zastavit restarty a podívat se na číslo chyby pokud to situace kolem HW dovolí), ale reaguješ na příspěvek z roku 2011.


Vykuk

Re: Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #16 kdy: 04. 01. 2015, 22:08:54 »
Jak již píši ostatní, doporučuji aktualizaci biosu, pak v biosu zvolit load optimized defaults a po uložení a restartu, ještě v biosu zkontrolovat, zda je sata nastavena na AHCI. Pokud toto nepomůže, tak stáhnout z MSDN oficiální ISO Win7 (když tak můžu poskytnout odkaz). A pokud i to selže, tak stáhnout RT7lite, načíst dotyčnou instalačku Win7 a zaškrtnout Skip OOBE (na některých noteboocích to způsobuje modrou smrt, černou obrazovku, nebo zajímavý hlášky).

Kde bych,prosím,našel a zaškrtnul "Skip OOBE" ?

mecky

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #17 kdy: 04. 01. 2015, 23:31:05 »
ako tu uz bolo spominane, ak sa tam znazis narvat upiratene windowsi tak sa necuduj, toto sa bezne deje ked sa na novsie notebooky pokusas natiahnut predaktivovane win7

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #18 kdy: 05. 01. 2015, 00:07:50 »
Když už vyvoláváte Ducha minulých Vánoc...

Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

OMG

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #19 kdy: 05. 01. 2015, 08:36:54 »
Zdravím,mám nový ntb ASUS (K73E) koupen bez OS. Nainstaloval jsem si tedy win7, avšak hned po instalaci se již OS nenačetl. Naběhne logo ASUS - černá obrazovka - restart a tak pořád dokola. Měl jsem poruce už jen visty, které tam teď jsou a jdou bez problému.

V čem může být chyba?
koupit si notas bez Windows, pak je krast, pak se ptat na linuxovem serveru,... pritom ten notas se prodava s Windows 7 home v cenovem rozdilu 500Kc... ::)


McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #20 kdy: 05. 01. 2015, 08:51:31 »
ako tu uz bolo spominane, ak sa tam znazis narvat upiratene windowsi tak sa necuduj, toto sa bezne deje ked sa na novsie notebooky pokusas natiahnut predaktivovane win7

Přesně tohle je ten problém. Jediná možnost je použít jeden crackerský prográmek. A nebo originální Windows.

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #21 kdy: 05. 01. 2015, 16:57:59 »
Haló, tuhle otázku sem pazourkem vytepal nějaký australopitékus léta Páně 2011...

Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #22 kdy: 05. 01. 2015, 17:46:01 »
mas to jiz v poradku, nebo se ti to stale restartuje ?

Vykuk

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #23 kdy: 05. 01. 2015, 18:17:47 »
Děkuji všem za sqělé rady,hlavně za citáty z Bible Kralické, já jsem chtěl pouze odpověď na otázku,kde zaškrtnu "Skip OOBE" v RT 7 LITE.

kriza1987

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #24 kdy: 10. 03. 2015, 18:30:17 »
Ahoj,

nabootoj z instalačky win7, vyber možnost opravit a dostaň se do příkazového řádku, do něj napiš:
bootsect /nt60 SYS

Mě to pomohlo u notebooku HP 650, restartoval furt dokola po první obrazovce.

Snad ti to taky pomůže.

nobody

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #25 kdy: 10. 03. 2015, 20:18:39 »
Děkuji všem za sqělé rady,hlavně za citáty z Bible Kralické, já jsem chtěl pouze odpověď na otázku,kde zaškrtnu "Skip OOBE" v RT 7 LITE.

skoda ze neni nejakej server kam by se napsal dotaz a ono by to vyhledalo stranky kde se to nachazi...
skoda ze nejde si projet vsechny moznosti programy kterej chci pouzit, protoze by to asi vybouchlo....
skoda ze nejsou nejake diskuzni fora zamerene na Windows, ale jsou jen ta na Linux...
tak hlavne ze jde ozivit mrtve vlakno a chtit pouze odpoved na otazku ;)
je to v UNATTENDED/OOBE...

MatejSk

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #26 kdy: 05. 02. 2017, 13:02:48 »
MAM ROVNAKÝ PROBLÉM S ASUS LOGO A NEUSTÁLE REŠTART PC CHCEM SA SPÝTAŤ ČI STE TO NIEKTO VYRIEŠILI PROSÍM O RADU

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #27 kdy: 05. 02. 2017, 17:46:28 »
No jo, takhle mrtvola se vykopává každý lichý rok a on je vlastně už 2017tej, tak to jo :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #28 kdy: 05. 02. 2017, 18:01:19 »
MAM ROVNAKÝ PROBLÉM S ASUS LOGO A NEUSTÁLE REŠTART PC CHCEM SA SPÝTAŤ ČI STE TO NIEKTO VYRIEŠILI PROSÍM O RADU

Bych to zkusil resit instalaci Linuxu. Ted o vikendu jsem preinstaloval jedny Widle 7 a tak aspon rok na to zase nebudu mit nervy.

Lama

Re:Neustálý restart Windows 7
« Odpověď #29 kdy: 05. 02. 2017, 20:45:57 »
MAM ROVNAKÝ PROBLÉM S ASUS LOGO A NEUSTÁLE REŠTART PC CHCEM SA SPÝTAŤ ČI STE TO NIEKTO VYRIEŠILI PROSÍM O RADU

Asus NEBRAT!!!
Mám desku Asus a párkrát se mnou vy*ebala tím, že si samovolně mění nastavení BIOSu což se projevilo tím, že Widle odmítly najet. Jsou totiž závislé na tom, jaké nastavení BIOSu bylo při instalaci.
Zejména nastavení SECURE BOOT - OTHER/UEFI a SATA PORT - IDE/AHCI.

Pokud jde o stejný problém jako jsem měl já, tedy že hned při bootu to hodilo BSOD, zkus při bootu, hned co zmizí výpisy info o BIOSu, ještě než najede logo, mačkat F8 a z nabídky vybrat "Zakázat autopmatické restartování při selhání systému".
Mě to házelo chybu 0x0000007b, což ukazuje na problém s HW.

Nakonec jsem zjistil (přísahám, že jsem na to nešáh), že ten šmejd si samovolně změnil nastavení SATA z IDE na AHCI a Widle to nerozdýchaly. Linuxu to bylo jedno. Toto se mi stalo už 2x. Nechápu. U mojí desky se to nachází v ADVANCED - SATA CONF. - SATA PORT.
Tedy ony ty Widle jsou schopny fungovat v režimu v jakémkoliv režimu, ale musí to být požadovaný režim nastaven před instalací a po instalaci jej NEMĚNIT! Nevim proč, třeba mi to tu někdo vysvětlí, ale pokud se po instalaci toto nastavení přepne na jinou položku než jaká tam byla před instalací, Widle to nerozdýchají.

To samé se týká nastavení SECURE BOOT - OTHER/UEFI.
Na tyto dvě položky dávat pozor.

Jak píšu, změnilo se to náhodně samo.
Další záhada.
Nebyl jsem schopen vypnout funkci spouštění PC stiskem klávesy bez ohledu na nastavení položky Power On By PS/2 device.
Něco jsem našel na netu, třeba zde:
https://www.asus.com/cz/support/faq/114989/
Píše tam, že toto se děje u Osmiček (a možná i Desítek), ale mě se to dělo i na Sedmičkách!
Tak jsem to přestal řešit a najednou asi po měsíci to samo od sebe přestalo blbnout. Prostě už se PC stiskem klávesy nezapíná.
Ale tady nevím, co je na vině, jestli Asus, nebo Widle, nebo obojí, nebo duch svatý nebo já nevim co. Prostě to už najednou nedělá.
Zkrátka jedno velký WTF... :-\ :-\