Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #45 kdy: 21. 08. 2024, 16:01:59 »
Hle, dle očekávání má problém jednoduché a předpokládané řešení - stačí se neženit a nešukat bez gumy.

Každý problém má řešení. Ale to nijak neimplikuje, že jde o řešení vhodné pro to, co člověk chce.


Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #46 kdy: 21. 08. 2024, 16:18:13 »
Hle, dle očekávání má problém jednoduché a předpokládané řešení - stačí se neženit a nešukat bez gumy.

heh :) v tom pripade mam alternativne riesenie, ktore prevadzkujeme u nas :)

staci byt introvert a zobrat si introvertku. To zabezpeci, ze deti su introverti a doma je ticho pri plnom stave :).

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #47 kdy: 21. 08. 2024, 16:29:06 »
Hle, dle očekávání má problém jednoduché a předpokládané řešení - stačí se neženit a nešukat bez gumy.
staci byt introvert a zobrat si introvertku. To zabezpeci, ze deti su introverti a doma je ticho pri plnom stave :).

Musím uznat, že to nepostrádá originalitu ;D

Blbý je, že děti bohužel nedědí jen vlastnosti rodičů. (I když blbý... ono je to možná spíš dobře.)
Jo a taky pochybuju, že to bude fungovat při víc než dvou dětech. Smečka je smečka.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #48 kdy: 21. 08. 2024, 16:40:40 »
Pracuju full remote doma 5,5 roku.
...
Úplně ideální to s rodinou v domě na práci není, ale v kanclu to taky ideální nebylo.
...

Hluboký RESPEKT k Vám i Vaší ženě.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #49 kdy: 21. 08. 2024, 17:09:38 »
Blbý je, že děti bohužel nedědí jen vlastnosti rodičů. (I když blbý... ono je to možná spíš dobře.)
Jo a taky pochybuju, že to bude fungovat při víc než dvou dětech. Smečka je smečka.

No u nas dedicnost zafungovala v troch pripadoch z troch :).
Najmladsie naozaj generuje najvacsi sum, ale kedze to vychadza z nizkeho zakladu, tak oproti inym rodinam, ktore pozorujem, je to stale zanedbatelne :)


Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #50 kdy: 21. 08. 2024, 17:27:19 »
> Jestli stavíte kočky a děti na stejnou úroveň, je víc než dobře, že jste si pořídil raději ty kočky...  ::)
Zajímavá dedukce.



Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #51 kdy: 21. 08. 2024, 19:33:44 »
> Jestli stavíte kočky a děti na stejnou úroveň, je víc než dobře, že jste si pořídil raději ty kočky...  ::)
Chtěl jsem děti ochránit před dementy.

Tohle se da vykladat dvema zpusoby...
Bud chces ochranovat svoje deti tim ze zaridis jejich neexistenci... coz zavani sociopatii. Skoro jak zachranovat pred depresi eutanazii...

Nebo chces ochranovat cizi deti pred potencialnimi dementy ktere bys stvoril. Tzn si ani nepripoustit ze tvoje deti by nemuseli nutne byt dementni... Coz pokud nemas nejakou genetickou poruchu neni pravdepodobne..

Jine vysvetleni te vety nevidim a ani jedno te nestavi do dobreho svetla...


Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #52 kdy: 21. 08. 2024, 19:46:17 »
> Jestli stavíte kočky a děti na stejnou úroveň, je víc než dobře, že jste si pořídil raději ty kočky...  ::)
Chtěl jsem děti ochránit před dementy.

Tohle se da vykladat dvema zpusoby...
Bud chces ochranovat svoje deti tim ze zaridis jejich neexistenci... coz zavani sociopatii. Skoro jak zachranovat pred depresi eutanazii...

Nebo chces ochranovat cizi deti pred potencialnimi dementy ktere bys stvoril. Tzn si ani nepripoustit ze tvoje deti by nemuseli nutne byt dementni... Coz pokud nemas nejakou genetickou poruchu neni pravdepodobne..

Jine vysvetleni te vety nevidim a ani jedno te nestavi do dobreho svetla...

Co jsi to vyblil za rozumy?

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #53 kdy: 21. 08. 2024, 20:01:08 »
> Jestli stavíte kočky a děti na stejnou úroveň, je víc než dobře, že jste si pořídil raději ty kočky...  ::)
Chtěl jsem děti ochránit před dementy.

Tohle se da vykladat dvema zpusoby...
Bud chces ochranovat svoje deti tim ze zaridis jejich neexistenci... coz zavani sociopatii. Skoro jak zachranovat pred depresi eutanazii...

Nebo chces ochranovat cizi deti pred potencialnimi dementy ktere bys stvoril. Tzn si ani nepripoustit ze tvoje deti by nemuseli nutne byt dementni... Coz pokud nemas nejakou genetickou poruchu neni pravdepodobne..

Jine vysvetleni te vety nevidim a ani jedno te nestavi do dobreho svetla...

Co jsi to vyblil za rozumy?

Tak to zkus vysvetlit, jestli ani jeden z mych vykladu neni spravne rad se dozvim jak si to myslel.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #54 kdy: 21. 08. 2024, 20:18:59 »
Ne.
« Poslední změna: 21. 08. 2024, 20:21:23 od Wavelet »


alex6bbc

  • *****
  • 1 615
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #56 kdy: 21. 08. 2024, 22:33:15 »
Hle, dle očekávání má problém jednoduché a předpokládané řešení - stačí se neženit a nešukat bez gumy.

heh :) v tom pripade mam alternativne riesenie, ktore prevadzkujeme u nas :)

staci byt introvert a zobrat si introvertku. To zabezpeci, ze deti su introverti a doma je ticho pri plnom stave :).

jedna cast rodiny kde si introverti a introverti udelali introvertni deti, ze ty pak maji az sklony k  chybnemu fungovani, protoze tam vazne vzajemna komunikace a psychologove jsou z nich v pasti.

ja jsem zas hyperextrovert a vzal jsem si zenu z tehle introvertni familie a spolu s mymi extrovertnimi detmi vzdycky ovladneme veskerou komunikaci na rodinnych oslavach a introvertni skupina se pak z toho zase leci nejakou dobu.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #57 kdy: 22. 08. 2024, 07:23:23 »
staci byt introvert a zobrat si introvertku. To zabezpeci, ze deti su introverti a doma je ticho pri plnom stave :).
a co nuda?
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #58 kdy: 22. 08. 2024, 07:43:01 »
staci byt introvert a zobrat si introvertku. To zabezpeci, ze deti su introverti a doma je ticho pri plnom stave :).
a co nuda?

take zivotne fungovnie ma samozrejme svoje plusy aj minusy. (napriklad nie je problem letiet x-hodin s dietatom v lietadle ; na druhej strane zaclenovanie do kolektivu ma iste nedostatky :) )
Ale nudu, by som ako problem fakt nevidel.

Re:Ako fungujete na HO v spojení s rodinou?
« Odpověď #59 kdy: 22. 08. 2024, 21:14:44 »
Na HO jsem od 2017, nejdřív 80% a po nedlouhé době 100%.
Manželce trvalo 3/4 roku než vzala na vědomí, že nejsem doma, ale v práci. Nezbylo jí, než situaci respektovat.
Bydlím v patrovém domě, pracovnu mám v patře. Při práci mě nikdo neruší pokud sám nechci.

P.S.: Moje žena je učitelka  ;)