Kde jsou v Androidu aplikace?

kosi

Kde jsou v Androidu aplikace?
« kdy: 08. 09. 2011, 16:06:53 »
zdravim mám problém s G1 android 2.2. založil jsem si učet na googlu android market pro stahování aplikací když si vyberu něco ke stažení tak se mě objeví že mam nainstalováno ale nevím kde je to nainstalovano i v muj učet je napsáno NAINSTALOVÁNO ale nemužu najít kde. zatím děkuji Kosi.
« Poslední změna: 08. 09. 2011, 17:30:03 od Petr Krčmář »


Nassir

Re: připojeni k internetu
« Odpověď #1 kdy: 08. 09. 2011, 17:31:12 »
Ked si v hornej liste kliknes na tu spravu, ze sa ti nainstalovala aplikacia, tak by sa ti mala aj rovno otvorit.
Druha moznost je spustit si v telefone aplikaciu Market, v nej zalozku stiahnute aplikacie a overit, ze sa ti skutocne stiahla do telefonu. Tu je takisto tlacidlo "otvorit" pre danu aplikaciu.
A samozrejme by si mal mat na hlavnej ploche telefonu take 4 stvorceky (ak si dobre pamatam default vzhlad androidu) a tam mas zoznam vsetkych aplikacii v telefone.
A ak ani to nestaci, tak urob longclick na volnom mieste na ploche a zo zoznamu si vyber odkaz na aplikaciu: odteraz ju budes mat priamo na ploche.
Samozrejme toto vsetko predpoklada, ze aj v telefone v hlavnom systemovom menu v ponuke "konta a synchronizacia" mas ten google ucet spravne zadany a si pripojeny na internet.
No a ak ani toto nepomohlo, tak aj ked to bude zniet divne... : skusil si si precitat manual dodany k telefonu?

Re: Kde jsou v Androidu aplikace?
« Odpověď #2 kdy: 08. 09. 2011, 18:21:28 »
manual nemam htc je z druhe ruky.už mě to jednou fungovalo ale ted za boha nemužu přijít na to jak spojit telefon k internetu ani přey wifinu to nejde tam mě to zase píše že nemám připojený žádný kontabilní přístroj i když jsem přihlášenej to se mě objeví na marketu i na googlu že jsem tam.prohlížení funguje ale stahování nejde vyhodím to a budu mít klid.jsem trochu nerv.díky Kosi