Osmileté gymnázium v Praze

jjrsk

  • ****
  • 417
    • Zobrazit profil
Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #45 kdy: 16. 02. 2024, 16:51:28 »
V praze
No prave.

on je ponekud rozdil, kdyz se na to jedno misto hlasi 20 deti (tedy ve skutenosti 20 postizenych rodicu) vs 2.


Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #46 kdy: 16. 02. 2024, 19:49:11 »
za gympl v nasi mestke casti (600m pesky kruci) muzu potvrdit, ze 600 hlasicich se deti na 30 mist.


V praze
No prave.

on je ponekud rozdil, kdyz se na to jedno misto hlasi 20 deti (tedy ve skutenosti 20 postizenych rodicu) vs 2.

qelurg

  • ****
  • 373
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #47 kdy: 17. 02. 2024, 03:55:03 »
Mam dve deti. fungovalo to presne jak rika Zdeno Sekarak.
V praze

tady to mas , dva proti jednomu.

ale urcite  ty mas tak genialni deti, ze jsi vyjimka. presneji receno genialnejsi nez moje genialni.

To že si vyplašeně platil za nějaké kurzy ještě není důkaz, že bez nich to nejde. Geniální dětí nemám, jeden je chytřejší a nenosí horší známky než -1 a na přijímačkách byl celkově sedmý ze všech, ale spíš je to dríč, druhý je pak vyložený průserář, ten je asi přirozeně hodně inteligentní, ale výsledky má horší, vychází mu dvojky, hrozí mu trojky, protože na věci kašle, teď před pololetím třeba přinesl kouli ze zeměpisu za to, že mu chybí 80 % zápisů, ale i tak má nějaké výsledky.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #48 kdy: 17. 02. 2024, 08:22:22 »
svet je velky.
nekonci za navsi.


Mam dve deti. fungovalo to presne jak rika Zdeno Sekarak.
V praze

tady to mas , dva proti jednomu.

ale urcite  ty mas tak genialni deti, ze jsi vyjimka. presneji receno genialnejsi nez moje genialni.

To že si vyplašeně platil za nějaké kurzy ještě není důkaz, že bez nich to nejde. Geniální dětí nemám, jeden je chytřejší a nenosí horší známky než -1 a na přijímačkách byl celkově sedmý ze všech, ale spíš je to dríč, druhý je pak vyložený průserář, ten je asi přirozeně hodně inteligentní, ale výsledky má horší, vychází mu dvojky, hrozí mu trojky, protože na věci kašle, teď před pololetím třeba přinesl kouli ze zeměpisu za to, že mu chybí 80 % zápisů, ale i tak má nějaké výsledky.

qelurg

  • ****
  • 373
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #49 kdy: 17. 02. 2024, 14:05:38 »
svet je velky.
nekonci za navsi.

Tak si to dobře pamatuj.


Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #50 kdy: 23. 02. 2024, 10:19:49 »
Z tohoto jsem dneska zaslechl v rádiu asi pětiminutový útržek, vložený do zpráv (asi upoutávka):
https://plus.rozhlas.cz/prijimaci-zkousky-jsou-samoucelne-deti-se-kvuli-nim-uci-nesmysly-upozornuje-9178807
Asi mám fakt kliku, že se moje děcka nebála osmiletého gymnázia, a že se dostala bez velkého doučovacího masochismu.

Příště se uvidíme u přijímaček na vejšku. Aneb Husákův periodický populační boom a jeho ozvěny ve vzdělávacím systému, modelovány gradientem živelné urbanizace a exogenního imigračního tlaku...

A nakonec se uvidí, čím se děcka budou jednou doopravdy živit. Makat trochu rukama si už obě vyzkoušely...

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #51 kdy: 23. 02. 2024, 11:29:18 »
Aneb Husákův periodický populační boom ...

To take ale podle mne tady hral fakt ze Paroubek tehdy navysil porodne, dal pastelkovne a zvysil rodicovsky prispevek. Pamatujete?

qelurg

  • ****
  • 373
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #52 kdy: 04. 03. 2024, 20:14:38 »
Z tohoto jsem dneska zaslechl v rádiu asi pětiminutový útržek, vložený do zpráv (asi upoutávka):
https://plus.rozhlas.cz/prijimaci-zkousky-jsou-samoucelne-deti-se-kvuli-nim-uci-nesmysly-upozornuje-9178807
Asi mám fakt kliku, že se moje děcka nebála osmiletého gymnázia, a že se dostala bez velkého doučovacího masochismu.

Ale houby, spousta lidí vyplašeně platí za nějaké pochybné kurzy, přesvědčena, že bez nich to jejich děti nedají. A je to pitomost. Stačí dětem stáhnout předchozí testy z cermatu, aby si jich pár udělaly a věděly do čeho jdou a vo je čeká, uměly si rozvrhnout čas a víc potřeba není.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #53 kdy: 05. 03. 2024, 00:47:20 »
prd.

pokud se hlasi 600 deti na gympl s kapacitou 30

takze prdlaz

Z tohoto jsem dneska zaslechl v rádiu asi pětiminutový útržek, vložený do zpráv (asi upoutávka):
https://plus.rozhlas.cz/prijimaci-zkousky-jsou-samoucelne-deti-se-kvuli-nim-uci-nesmysly-upozornuje-9178807
Asi mám fakt kliku, že se moje děcka nebála osmiletého gymnázia, a že se dostala bez velkého doučovacího masochismu.

Ale houby, spousta lidí vyplašeně platí za nějaké pochybné kurzy, přesvědčena, že bez nich to jejich děti nedají. A je to pitomost. Stačí dětem stáhnout předchozí testy z cermatu, aby si jich pár udělaly a věděly do čeho jdou a vo je čeká, uměly si rozvrhnout čas a víc potřeba není.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #54 kdy: 05. 03. 2024, 09:48:05 »
pokud se hlasi 600 deti na gympl s kapacitou 30

1:20 je docela masakr.  Ta výsledná třída musí být zajímavě vyselektovaný vzorek :-) To není 5% horní kvantil populace. To je 5% kvantil z těch, kteří si věřili, že mají šanci :-) nebo věřili jejich rodiče.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #55 kdy: 05. 03. 2024, 09:57:25 »
pokud se hlasi 600 deti na gympl s kapacitou 30

1:20 je docela masakr.  Ta výsledná třída musí být zajímavě vyselektovaný vzorek :-) To není 5% horní kvantil populace. To je 5% kvantil z těch, kteří si věřili, že mají šanci :-) nebo věřili jejich rodiče.

rikali jsme si co vsechno tam rozhodne o prijeti, protoze tam se dostanou sami jednickari, co budou mit testy perfektni, tak komise asi bude koukat na jejich aktivity, souteze apod.
dcera chce na jazykovy gympl, nastesti ne v praze, ale taky se drti cermat testy, hlavne matematiku, aby zvladla testy.
je z toho cela na nervy, protoze matikou se nechce zabyvat a musi se to ucit, me jako otce co matiku studoval ani nechce, abych ji neco vysvetlil.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #56 kdy: 05. 03. 2024, 15:42:20 »
perfektni vysledky jsou na Cermat intelektualnich masturbacich (pardon, testech) prakticky nemozne.

ty aktivity atd jsou az treti faktor/kolo.. Ale muzou mit vyznam, meho kluka nevzali na Menza gympl po osobnich pohovorech, ze by nezvladal delat opakujici se nudne ulohy. A ja bloud si myslel, ze to je presne sebepropagace Menza gymplu, ze pro podobny deti je.


pokud se hlasi 600 deti na gympl s kapacitou 30

1:20 je docela masakr.  Ta výsledná třída musí být zajímavě vyselektovaný vzorek :-) To není 5% horní kvantil populace. To je 5% kvantil z těch, kteří si věřili, že mají šanci :-) nebo věřili jejich rodiče.

rikali jsme si co vsechno tam rozhodne o prijeti, protoze tam se dostanou sami jednickari, co budou mit testy perfektni, tak komise asi bude koukat na jejich aktivity, souteze apod.
dcera chce na jazykovy gympl, nastesti ne v praze, ale taky se drti cermat testy, hlavne matematiku, aby zvladla testy.
je z toho cela na nervy, protoze matikou se nechce zabyvat a musi se to ucit, me jako otce co matiku studoval ani nechce, abych ji neco vysvetlil.

qelurg

  • ****
  • 373
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #57 kdy: 06. 03. 2024, 14:06:45 »
perfektni vysledky jsou na Cermat intelektualnich masturbacich (pardon, testech) prakticky nemozne.
A tak to má být, bylo by špatně, kdyby tomu bylo jinak.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #58 kdy: 07. 03. 2024, 10:12:31 »
To take ale podle mne tady hral fakt ze Paroubek tehdy navysil porodne, dal pastelkovne a zvysil rodicovsky prispevek. Pamatujete?

Kvůli penězům si většina lidí děti fakt nepořizuje.

Re:Osmileté gymnázium v Praze
« Odpověď #59 kdy: 07. 03. 2024, 10:14:00 »
Z tohoto jsem dneska zaslechl v rádiu asi pětiminutový útržek, vložený do zpráv (asi upoutávka):
https://plus.rozhlas.cz/prijimaci-zkousky-jsou-samoucelne-deti-se-kvuli-nim-uci-nesmysly-upozornuje-9178807
Asi mám fakt kliku, že se moje děcka nebála osmiletého gymnázia, a že se dostala bez velkého doučovacího masochismu.

Ale houby, spousta lidí vyplašeně platí za nějaké pochybné kurzy, přesvědčena, že bez nich to jejich děti nedají.

A jste si jist, že to u většiny těch dětí není pravda? Ostatně ano, velká část z nich na tom gymnáziu nemá co dělat, jenomže čím méně schopností, tím větší motivace rodičů (a to pak bohužel učí i ty děti) běžet krysí závody, že...