Jak poslat notebook po EU?

Jak poslat notebook po EU?
« kdy: 27. 11. 2023, 18:02:18 »
Potrebuju vratit firemni notebook, doted si pro to vzdy posilali nejakeho kuryra.

Co je nejlepsi po EU?
(nejlepsi = optimalni kombinace ceny,spolehlivosti, rychlosti, jednoduchosti logistiky)

« Poslední změna: 27. 11. 2023, 18:46:56 od Petr Krčmář »


Re:jak poslat notebook do EU?
« Odpověď #1 kdy: 27. 11. 2023, 18:25:18 »
pouzivame dlouho tnt a spokojenost

Re:Jak poslat notebook po EU?
« Odpověď #2 kdy: 27. 11. 2023, 19:43:36 »
Jako firma to posíláme přes DHL i necháváme případně vyzvednout.

Jen pozor na to, že je v tom lithiová baterie, a vše musí být správně označeno a deklarováno, jinak vám to mohou vrátit.

Proč to řešíš ty a ne firma? Jako člověk bych to klidně poslal poštou - za pár korun to mají za pár dní.

Re:Jak poslat notebook po EU?
« Odpověď #3 kdy: 27. 11. 2023, 20:04:17 »
Posílal jsem takhle ntb jednou (čili to není úplně reprezentativní) do Rakouska přes PPL a v pohodě.

alex6bbc

  • *****
  • 1 544
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak poslat notebook po EU?
« Odpověď #4 kdy: 27. 11. 2023, 21:22:28 »
udelej si vylet a odvez jim to osobne.


Re:Jak poslat notebook po EU?
« Odpověď #5 kdy: 27. 11. 2023, 21:49:02 »
jsme kontraktor, nemam s podobnym jednami zkusenost, vzdycky si pro to poslali.

tenhle predposledni kontrakt byl totalni bordel, mnohe mesicu se mi indiani nahodne ozyvali s dotazem o adresu vyzvednuti, potom mesic ticho a potom nove kolo s jinym trdlem. Kolega (stejna indicka megafirma, ale jine oddeleni, jiny projekt) tataz zkusenost.




Jako firma to posíláme přes DHL i necháváme případně vyzvednout.

Jen pozor na to, že je v tom lithiová baterie, a vše musí být správně označeno a deklarováno, jinak vám to mohou vrátit.

Proč to řešíš ty a ne firma? Jako člověk bych to klidně poslal poštou - za pár korun to mají za pár dní.

Re:Jak poslat notebook po EU?
« Odpověď #6 kdy: 27. 11. 2023, 22:06:12 »
jsem zapomnel zminil, ze minimalne 3 z nas ten krap nikdy nepouzili, protoze prosto jednoho dne prisel balik, ale sehnat heslo k bitlockeru, to byl sakra jinej problem.

jsme kontraktor, nemam s podobnym jednami zkusenost, vzdycky si pro to poslali.

tenhle predposledni kontrakt byl totalni bordel, mnohe mesicu se mi indiani nahodne ozyvali s dotazem o adresu vyzvednuti, potom mesic ticho a potom nove kolo s jinym trdlem. Kolega (stejna indicka megafirma, ale jine oddeleni, jiny projekt) tataz zkusenost.




Jako firma to posíláme přes DHL i necháváme případně vyzvednout.

Jen pozor na to, že je v tom lithiová baterie, a vše musí být správně označeno a deklarováno, jinak vám to mohou vrátit.

Proč to řešíš ty a ne firma? Jako člověk bych to klidně poslal poštou - za pár korun to mají za pár dní.