Proč myslíte, že přerušení nabíjení má (negativní) vliv na baterii? Nabíjení rozdělené do více kratších okamžiků se určitě nepočítá jako více cyklů. Naopak tím dovolíte elektronice i baterii se ochladit, což samotřejmě nemusí platit na pláži.
To je pak otázkou, zda sluncem rozpálená pláž je vhodné postředí pro nabíjení čehokoliv. Už jen samotné prostředí pláže je pro provoz běžné elektroniky dost nevhodné - horko, prach, vlhko a případně i sůl. Písek se solí se dostane všude, sůl pak bude přitahovat vlkost, a vznikat bude hodně agresivní směs.
Já na pláž jezdím dělat zcela jiné věci, než nabíjet a provozovat spotřební elektroniku. Na delší pobyt člověk stejně táhne spoustu vody, takže nějaká powerbanka na nabití telefonu už je opravdu to nejmenší.
Nekde jsem to kdysi cetl, myslim ze to snad vyslo v jednom clanku na mobil.cz, ale to se snad tykalo baterek 2x let zpatky a nemusi to byt aktualni informace (specialne u chemie dnesnich baterek).
A od te doby se proste snazim pokud telefon pripojim k nabijecce "neprerusovat" nabijeci cyklus a nechat baterku nabit na 100% a nezdimat ji (pokud to neni NiMH) na 0%.
Samozrejmne ze nabijeci process je treba delata ve stinu/pod slunecnikem a ne na plnem slunci
Na ten jedno denni/vikendovy vylet myslim ze ta elektronika prezije trochu horka, prachu, vlhka a pripadne trosicku soli...(ale, neni to idealni ..)
My taky
hlavne kvuli vode a slunci a deti si vyhraji. Ale proste bez te elektroniky to nejde a myslim ze to bude horsi....
Dneska neni "cool" rucne foukat ruzne veci ........
Specialne ze jezdime na mista kde namaji pokryti poradne zdejsi MNO a VoLTE hodinky funguji sporadicky a zdimaji baterku, takze treba Motorola TLKR T92 se nam osvedcila na mori/vode a pri kampovani (bez eletricke zastrcky) bych uvital moznost nabit/dobit nektera zarizeni..