Pomalé stahování z Webshare

Pomalé stahování z Webshare
« kdy: 23. 04. 2023, 13:33:26 »
Dobrý deň neriešili ste niekto pomalé sťahovanie z webshare.cz? Ide to max 100kbps.
« Poslední změna: 23. 04. 2023, 14:46:30 od Petr Krčmář »


Re:Webshare
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2023, 13:45:15 »
Řeší se to tak, že si za rychlejší stahování zaplatíte. To je obchodní model těchto služeb.

Re:Webshare
« Odpověď #2 kdy: 23. 04. 2023, 14:08:45 »
Mám zaplatené premium

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #3 kdy: 24. 04. 2023, 13:39:32 »
Zadarmo to jede tuším 300kB/s,  a co je horší, jde stahovat jen jeden soubor , narozdíl od uložta, kde najednou víc a tím se dá rychlost linky zužitkovat.(údajně jde i nějak dosáhnout vícenásobného stahování jednoho souboru, ale to asi potřebuje tak každý stý)



na rychlost je nejlepsi filetransfer.io, prehraj.to

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #4 kdy: 24. 04. 2023, 22:03:57 »
JDownloaderu se často daří stahovat 3-4 soubory (klidně 2GB filmy) z webshare naráz - zřejmě nemají ošetřenou situaci, kdy si klient o ty soubory řekne současně (nebo to dovolují).
A 300 kB jede každý z nich.


Re:Webshare
« Odpověď #5 kdy: 25. 04. 2023, 07:42:53 »
Mám zaplatené premium

Může ti to blokovat provider.
Gréta je nejlepší.

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #6 kdy: 25. 04. 2023, 09:28:44 »
Když dáš stahovat z jiného zařízení, tak ti to taky jede pomalu? V tom případě to blokuje provider.

Respektive občas se může stát, že je nějaký server zahlcený, ale 100KB je málo. Já běžně stahuji rychlostmi blížící se 1gbit.


Re:Webshare
« Odpověď #7 kdy: 14. 07. 2023, 10:56:03 »
Mám zaplatené premium
sice bláznivé srovnání, ale jaká je změna, když to budeš tahat bez prémie? to by pak vypadalo, že to prémium máš absolutně k ničemu..
Ostatně prémium je podstata těch služeb, abys mohl stahovat rychleji. Já nikdy neměl tu potřebu, holt si x hodin počkám

Re:Webshare
« Odpověď #8 kdy: 10. 10. 2023, 20:49:33 »
Ostatně prémium je podstata těch služeb, abys mohl stahovat rychleji. Já nikdy neměl tu potřebu, holt si x hodin počkám

U tech premium uctu co se plati, tak nejde jen o to, ze stahujes rychleji, ale muzes pouzit download manager a seradit soubory, co se maji stahovat do fronty. A take je mozne navazat prerusene stahovani a nemusis vyplnovat captchu. U Webshare zaplacena verze davala i vlastni ulozny prostor v cloudu.

Cena za 1 GB byla u Ulozto pomerne nevyhodna,. Taky si radeji par hodin pockam a vyplnim si ten captcha kod.

uloz.to jde free verze uz pomerne svizne, driv to bylo 300 kB/s. 100 kB/s je hodne malo a server to na tak nizko neomezoval. Takze bud pretizeny server a jestli se situace nezlepsi, pujde o blokaci od poskytovatele pripojeni (providera).

Re:Webshare
« Odpověď #9 kdy: 10. 10. 2023, 21:09:19 »
U tech premium uctu co se plati, tak nejde jen o to, ze stahujes rychleji, ale muzes pouzit download manager a seradit soubory, co se maji stahovat do fronty.
Tohle samozřejmě můžu na webshare i bez účtu - prostě naházím odkazy přes CTRL+C do download managera (jDownloader2) a za pár hodin kouknu, že je to už všechno stažené.
Zrovna webshare mi občas dovolí stahovat i 5 filmů zároveň a na captchu si nehraje.  :)

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #10 kdy: 26. 11. 2023, 17:11:59 »
Stahovani z uloz.to konci, HellSpy skoncil. Uvidime, jestli Webshare vydrzi:

https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-uloz-to-omezi-sdileni-souboru-pod-tlakem-eu-40451939

modnar

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #11 kdy: 26. 11. 2023, 18:05:41 »
lol, si zaspal? Je to pretizene protoze uloz.to skoncilo.

Re:Webshare
« Odpověď #12 kdy: 26. 11. 2023, 18:08:08 »
Tohle samozřejmě můžu na webshare i bez účtu - prostě naházím odkazy přes CTRL+C do download managera (jDownloader2) a za pár hodin kouknu, že je to už všechno stažené.
Zrovna webshare mi občas dovolí stahovat i 5 filmů zároveň a na captchu si nehraje.  :)
Tak když jsem to naposled zkoušel já, cca před půl rokem naposled, vždy max. 1 soubor souběžně

Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #13 kdy: 27. 11. 2023, 07:47:56 »
Webshare je jedna z těch služeb, jejíž finanční model mi byl vždycky nesrovnatelně sympatičtější než uloz.to. Nepředplácí se množství stažených dat, ale velikost vlastního úložného prostoru (stahování je pak neomezené a na Gbitovém internetu mi skutečně jelo tím 1Gbitem). Co s tou rychlostí udělá uloz.to, je věc jiná ;). A taky je otázka, jestli webshare neskončí stejně.

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pomalé stahování z Webshare
« Odpověď #14 kdy: 27. 11. 2023, 08:54:39 »
lol, si zaspal? Je to pretizene protoze uloz.to skoncilo.
no nekdo tu urcite zaspal... podivej se znovu na datum polozeni dotazu ;-)