bug adresního řádku mobilního firefoxu

bug adresního řádku mobilního firefoxu
« kdy: 08. 03. 2023, 21:56:05 »
Když mám v schránce delší text (třeba zkopírovanou poznámku,  nevím třeba 1kB) a v mobilním firefoxu na androidu otevřu adresní řádek (jakože si chci otevřít nějakou stránku World Wide Webu, ,  po staromilsku vytočením vyťukáním URL, našeptáním si z historie nebo záložek* nebo si prostě momentální URL chci zkopírovat), tak v momentě kliknutí na address bar se firefox zasekne asi na minutu. A potom se objeví vložený text a a kurzor na jeho konci.(Mimochodem, když už je na mobilech vše responzivní a rozliklikávacík, nemohl by adresní řádek být víceřádkový - pochopitelně jen při interakce? To bych chtěl asi užmoc) Když v mobilním firefoxu mám napsaný text v adresním řádku a omylem zakliknu na tlačítko "křížek v kruhu" v pravé části adresního řádku, už ho nejde vrátit přes Ctrl+Z.


Jenže našeptávání v mobilním firefoxu funguje jak španělský  auta v zimě :  někdy funguje:ukáží se řádky s vyhovujícími kandidáty (asi pondělí úterý sobota ) a někdy ne: můžete psát do aleluje a co chcete a nezobrazí  zaboha žádný kanditát, jako kdyby tato funkce nebyla (asi  středa čtvrtek)


(Vypozoroval jsem, vždy po novém spuštění to funguje několik pokusu/nějakou dobu). Občas, velmi občas když to nejde to začne jít bez nutnosti restartu ale to je asi když zrovna je neděle.