Plat DevOps Praha

vesterna12

  • ***
  • 122
  • byrokracie zabíjí kreativitu
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Plat DevOps Praha
« kdy: 02. 01. 2023, 18:35:52 »
Ožehavé téma, ale rád bych se zeptal na plat devopsáků.
Můj medajlonek:
Veškerá projektová administrativa, technická řešení a podpora spojená s nasazováním aplikací a jejich následná správa.
Každodenní technologie se kterýma přicházím do styku jsou převážně:
Gitops, Kubernetes, Jenkins, Ansible, AWS, GC, Azure, Apache, Activemq, Kafka, Tekton, Helm, Python, Bash, Maven, Artifactory, PKI, Podman atd....
Pod moji zodpovědnost dále spadají audity zabezpečení infrastruktury pro Activemq a Kubernetes a řešení jednotlivých nálezů.
Produkční podpora "poslední linie".
125K včetně týdenní pohotovosti, 13 plat, HPP, banka.




Re:Plat DevOps Praha
« Odpověď #1 kdy: 02. 01. 2023, 21:24:33 »
To zní spíš jako ops než devops, pokud se teda v těch termitech správně orientuju (devops jsem vždycky bral jako "nakódíš to a pak si to i nasadíš a provozuješ")

alex6bbc

  • *****
  • 1 432
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Plat DevOps Praha
« Odpověď #2 kdy: 02. 01. 2023, 21:44:50 »
To zní spíš jako ops než devops, pokud se teda v těch termitech správně orientuju (devops jsem vždycky bral jako "nakódíš to a pak si to i nasadíš a provozuješ")

kdyz je programator nucen si to i nasadit, tak dela i praci devops.
ja devops vidim spis jako lidi co dostanou instalacky, ale dokazou to nakonfigurovat, vytvorit dalsi skripty okolo a rozjet to ve slozitejsich podminkach jako loadbalancing, rozjet i sql servery atd.

vesterna12

  • ***
  • 122
  • byrokracie zabíjí kreativitu
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Plat DevOps Praha
« Odpověď #3 kdy: 02. 01. 2023, 21:52:09 »
Citace
Veškerá projektová administrativa, technická řešení...

To představuje krom papírování i vytváření veškeré znovupoužitelné automatizace na libovolném prostředí. Vývojáři tak dostávají vysoce konfigurovatelné prostředí na "jeden klik" a OPS pak "klikátka" pro jejich běžné aktivity. Každopádně tohle není předmětem tohoto vlákna a nechtěl jsem to tady nějak víc pitvat.

Re:Plat DevOps Praha
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2023, 07:41:39 »
125 je podla mna pekny plat, na taku poziciu aj adekvatny.


Re:Plat DevOps Praha
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2023, 07:58:47 »
Dělám na IČO, to co máš v hrubém mám průměrně v čistém, pohotovosti nedělám, full remote