Python Flet table

Python Flet table
« kdy: 30. 12. 2022, 19:52:06 »
Ahoj, poradí prosím někdo? Snažím se podle dokumentace trochu pochopit Flet, ale nefunguje mi to.

https://flet.dev/docs/controls/datatable/#examples

Cokoli v té "A styled DataTable" provedu, nemá žádný efekt. Nemohu změnit označení sloupce, nemohu změnit sortování.

Díky moc.


none_

Re:Python Flet table
« Odpověď #1 kdy: 30. 12. 2022, 20:25:09 »
A jak se o to snazite?

Re:Python Flet table
« Odpověď #2 kdy: 30. 12. 2022, 20:48:20 »
Nechápu otázku. Je to example, tak ho vezmu, zkopíruji, spustím a očekávám, že to bude fungovat. A když je tam sort, tak bych čekal, že bude fungovat sort? :)

A jak se o to snazite?

alex6bbc

  • *****
  • 1 432
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Python Flet table
« Odpověď #3 kdy: 30. 12. 2022, 20:55:37 »
mena barvy  ramecku, pozadi funguje?

Re:Python Flet table
« Odpověď #4 kdy: 30. 12. 2022, 21:09:18 »
Funguje změna pozadí na mouseover. Vypisuje to na click do konzole ty události, ale označit či odznačit záznam nelze. Ani sort nic nedělá, prostě se nic nezmění.

mena barvy  ramecku, pozadi funguje?


none_

Re:Python Flet table
« Odpověď #5 kdy: 30. 12. 2022, 22:09:41 »
Tipnul bych, ze ta tabulka sama o sobe nic nedela. Na ten click je potreba misto vypsani do konzole ty data seradit/oznacit a pak prerendrovat tabulku znova.

Tzn click na sort nesortuje, ale predava zadost, jak by data mela byt serazena.

Re:Python Flet table
« Odpověď #6 kdy: 30. 12. 2022, 22:13:37 »
Hmm, díky, došel jsem ke stejnému závěru, ale potom mi přijde, že je ten example trochu ošizený. :) Od příkladů mám rád, když to zapnu a ono to funguje.

Tipnul bych, ze ta tabulka sama o sobe nic nedela. Na ten click je potreba misto vypsani do konzole ty data seradit/oznacit a pak prerendrovat tabulku znova.

Tzn click na sort nesortuje, ale predava zadost, jak by data mela byt serazena.

alex6bbc

  • *****
  • 1 432
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Python Flet table
« Odpověď #7 kdy: 30. 12. 2022, 22:22:38 »
tak eventy v kodu nejsou, takze to je treba dodelat. v tech examplech vidim jen syntezu tabulky ze sloupecku a radku, ale zadne ovladani.