Konec poskytovatele 365internet.cz

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #90 kdy: 10. 10. 2022, 10:45:37 »
Samozrejmne chapu ze jako zamestnanec CETINu budete hajit zajmy/jmeno firmy ktera plati vase uctu :)
ale presto si nemuzu pomoct ze jste ve Vasem prohlaseni opemnelil skutecnost ze
se firma 365internet stale snazi "castecne" plnit svoje zavazky a den pred Vasi
medialni kampani (limit damage control) uhradila dalsi cast faktury !!!!!

Bohuzel Vas stale vidim jako MONOPOL a CTU jako nefunkcniho regulatora, ktery
muze za to ze v Cesku mate jedny z nejdrazsich mobilnich sluzeb
tomu je samozrejmne na vine i vlada, kterou si zvolili demokraticky obcane (takze tady je treba zacit :)

Bohuzel se mi to jeste nikdy nestalo ale proste je to jednoduche se dostat do platebni
neschopnosti a mne by zajimalo proc jste misto takoveho divadla radsi nevytvorili SPOLECNE s
firmou 365internet nejaky splatkovy kalnedar, kdyz je videt ze tu s.r.o. proste nezabalili krachem,
ale snazi se drzet nad vodou a plati castecne faktury...........? (Prosim zadne PR).

Částečně? Tak to mě docela rozesmálo  ;D. Tak já tedy budu částečně platit hypotéku, částečně elektřinu, částečně net, částečně vůz. A pak až mě to budou chtít rušit tak za nima suveréně přijdu a řeknu že by mě měli přeci nabídnout splátkový kalendář. A vůbec mě nezajímá, že pokud by to takhle udělal každý tak ty společnosti zkrachují, protože oni taky musí platit různým dodavatelům (a nebo by mohli využít "částečného" hrazení a splátkového kalendáře taky  ;D). Faktura je prostě zaplacená celá nebo není. Pokud není je jen věcí dodavatele pokud to se mnou zkusí a navrhne mi splátkový kalendář nebo ne. Rozhodně ho pak ale nebudu blameovat na internetu že je to monopol a že se mnou měl jednat a SPOLEČNĚ jsme něco měli vymyslet.


Jigdo

  • ****
  • 478
    • Zobrazit profil
Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #91 kdy: 10. 10. 2022, 11:36:23 »
Samozrejmne chapu ze jako zamestnanec CETINu budete hajit zajmy/jmeno firmy ktera plati vase uctu :)
ale presto si nemuzu pomoct ze jste ve Vasem prohlaseni opemnelil skutecnost ze
se firma 365internet stale snazi "castecne" plnit svoje zavazky a den pred Vasi
medialni kampani (limit damage control) uhradila dalsi cast faktury !!!!!

Bohuzel Vas stale vidim jako MONOPOL a CTU jako nefunkcniho regulatora, ktery
muze za to ze v Cesku mate jedny z nejdrazsich mobilnich sluzeb
tomu je samozrejmne na vine i vlada, kterou si zvolili demokraticky obcane (takze tady je treba zacit :)

Bohuzel se mi to jeste nikdy nestalo ale proste je to jednoduche se dostat do platebni
neschopnosti a mne by zajimalo proc jste misto takoveho divadla radsi nevytvorili SPOLECNE s
firmou 365internet nejaky splatkovy kalnedar, kdyz je videt ze tu s.r.o. proste nezabalili krachem,
ale snazi se drzet nad vodou a plati castecne faktury...........? (Prosim zadne PR).

Částečně? Tak to mě docela rozesmálo  ;D. Tak já tedy budu částečně platit hypotéku, částečně elektřinu, částečně net, částečně vůz. A pak až mě to budou chtít rušit tak za nima suveréně přijdu a řeknu že by mě měli přeci nabídnout splátkový kalendář. A vůbec mě nezajímá, že pokud by to takhle udělal každý tak ty společnosti zkrachují, protože oni taky musí platit různým dodavatelům (a nebo by mohli využít "částečného" hrazení a splátkového kalendáře taky  ;D). Faktura je prostě zaplacená celá nebo není. Pokud není je jen věcí dodavatele pokud to se mnou zkusí a navrhne mi splátkový kalendář nebo ne. Rozhodně ho pak ale nebudu blameovat na internetu že je to monopol a že se mnou měl jednat a SPOLEČNĚ jsme něco měli vymyslet.

Zase tady michate dve rozdilne veci. Ve velkoobchodu (B2B) to funguje jinak jak pro koncoveho zakaznika (B2C) !!

Obchodak (jestli vubec nejake v CETINu maji) je ten dulezity clanek retezce ........a pokud to neni economicky parazit
mnel by pochopit/pomoct v teto tezke situaci..........

Nedalo mi to a koukam do vypisu.

Firma 365i vznikla v roce 2016. V roce 2017 ji pan IVANKO ovlada 100%.
Podle toho co ctu tak firma inovovala a snazila se delat poctivou praci!

A oznameni CETINu opomnelo zamerne fakt ze jeste den predem uhradili cast faktur ............ jasna manipulace s verejnym minenim .....







Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #92 kdy: 10. 10. 2022, 12:04:23 »
Zase tady michate dve rozdilne veci. Ve velkoobchodu (B2B) to funguje jinak jak pro koncoveho zakaznika (B2C) !!

Obchodak (jestli vubec nejake v CETINu maji) je ten dulezity clanek retezce ........a pokud to neni economicky parazit
mnel by pochopit/pomoct v teto tezke situaci..........

Nedalo mi to a koukam do vypisu.

Firma 365i vznikla v roce 2016. V roce 2017 ji pan IVANKO ovlada 100%.
Podle toho co ctu tak firma inovovala a snazila se delat poctivou praci!

A oznameni CETINu opomnelo zamerne fakt ze jeste den predem uhradili cast faktur ............ jasna manipulace s verejnym minenim .....

S Vámi bych chtěl někdy obchodovat, resp. snad raději ani ne, protože bych taky mohl zkrachovat díky Vašemu názoru na částečné úhrady. Podle mě firma která trvá na zaplacení všech faktur není ekonomický parazit, nýbrž dobrý hospodář -- na mě totiž celá tahle kauza působí že se tu nebavíme o jedné faktuře. Ale o více fakturách které byly systematicky neuhrazovány a když udělal CETIN bububu tak jim uhradili část faktury. Jenže to asi bral trochu CETIN jako výsměch, popravdě se mu nedivím. 

ad dobrá prace, inovace: jedna věc je že se snažila dělat poctivou práci a to je v pořádku, ale jiná věc že ji v podstatě evidentně dělala za cizí peníze. Za peníze CETINu a to dlouhodobě. To už v pořádku není.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #93 kdy: 10. 10. 2022, 12:13:52 »
co jsme ale neslyseli je proc dluzi Cetinu... ten byva obvykle velmi tolerantni, snese i 1-2 mesice v dluhu v zavislosti na sluzbe a komu ji dodava... po celou tu dobu sluzba jede dal. Tady musely nekomu v Cetinu uz fest bouchnout saze, ze se stalo co se stalo.  :) Vetsine lidi veli selsky rozum prchnout, tech "par dnu" je od 5.10. uz 5 a z 365i nevypadlo vlastne nic, jen obhajoba sama sebe a uznani, ze neco Cetinu dluzi. Konecny d/efekt je stale stejny, platici zakazniku ted mas hlavu jak patraci balon, tak se snaz v tom vyznat a zarid se podle sebe. Tragictejsi scenar by byl uz jen takovy, kdy by fakticky Cetin 365i usekl na tvrdo zacatkem mesica a pak by to teprv byl x tisicovy bolehlav.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #94 kdy: 10. 10. 2022, 12:28:38 »
co znamená
limit damage control
? samotné damage control znám z oblasti BDSM


Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #95 kdy: 10. 10. 2022, 14:19:35 »
Vetsine lidi veli selsky rozum prchnout, tech "par dnu" je od 5.10. uz 5 a z 365i nevypadlo vlastne nic, jen obhajoba sama sebe a uznani,
Vidis ja jeste neprchnul, protoze jsem stale se rozhodoval mezi dvema ISP, koho zvolim a kdo to prevezme  :) Je fakt ze do cca 15teho je stale cas, kdyz to Cetin nastesti podrzel a nenechal lidi bez internetu.

Otazka bude vyuctovani, zaplatit pomernou cast a nebo ne? :) Hadam ze ano, jelikoz zde byse 365int mohl hajit, ze smlouva mezi jim a koncovym zakaznikem trva a sluzba mu byla dodavana i kdyz pod jmenem Cetin. Ze jejich spor byl s Cetinem. Takze na to zde pozor.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #96 kdy: 10. 10. 2022, 15:27:01 »
aktualne jim zaplatim maximalne pomernou cast a to tedy 5 dnu, nez ovecky prevzal Cetin. Na zbytek nemaj narok, protoze kdyby bylo po jejich, jsme vsichni OFF. Blekotani o uhrazovani casti faktur, to je taky docela sila... vesmes ma faktura cela urcitou splatnost a neni li cela uhrazena, bere se ze je neuhrazená a to je berna mince pro dalsi kroky. Ja s cetinem nemam zadnou sml., takze neresim / vim ze jedu jakoze free a vim od kdy tak jedu. Tedy jen do te doby melo 365i pravo uctovat si sluzby. Takze asi tak. Ja se trvale vysvobodim za par hodin u jinyho ISP a budu mit snad nadosmrti klid, nez prijde optika.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #97 kdy: 10. 10. 2022, 18:02:00 »
Jste si jistý? :-) Registraci máte od včerejška a přispíváte jen do tohohle vlákna.
Jsem si jistý.
Protože jsem tuto diskusi našel v článku o 365Internet.
A proč bych měl psát do jiného vlákna, když mě se týká jen 365Internet.
Navíc admin či moderátor se může podívat v rohu na IP, že jsem ze sítě CETIN😃

Ted je podezdrely kazdy kdo bude stat za 365internet.

Dovedu si zive predstavit jak takova schuze u CETINu vypadala
predtim nez poslali 365i ke dnu :( jak rika nas klasik Sir. A. Cukr je to "dog eat dog".

Zajimave je ze vsude mlci o tech kopirakovych cenach Internetu .............
ale treba se pletu a prave server Lupa (ktery nectu) o tom prinese clanek v neblizsi dobe ..
Tak já to chápu, že jsem v podezření😃
Ale počkám s čím přijdou.
Tipuji, že převedou jinam za dosavadních podmínek. Leda by s CETINem zašli na pivo a skamarádili se😃
Času rozhodnout se jak dál je dost.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #98 kdy: 10. 10. 2022, 19:11:34 »
Zase tady michate dve rozdilne veci. Ve velkoobchodu (B2B) to funguje jinak jak pro koncoveho zakaznika (B2C) !!
[...]
A oznameni CETINu opomnelo zamerne fakt ze jeste den predem uhradili cast faktur ............ jasna manipulace s verejnym minenim .....
Pane podnikateli, devadesátky už dávno skončily. Neexistuje nic jako "uhradili část faktur", ani v B2B. Buď jsou po splatnosti, nebo nejsou. Chcete snad říct, že nejsou?

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #99 kdy: 10. 10. 2022, 23:28:12 »
ja se obavam ze tech faktur po splatnosti bylo povicero... proto vzniklo to oznameni o Uhrade casti faktur, zrejme tech nejstarsich a vsech po splatnosti. Pokud to tak je / bylo, tak je to solidni pruser a mohlo byt Cetinu slibovano hory a doly, nicmene platebni moralka se nezlepsila. Ted jest otazkou nabizi li 365i stale nove sluzby, protoze to muze i zavanet drzosti. Trochu to vypada, ze balikem penez zacatkem mesice se umoruje i Cetin, ale ne ta posl. faktura, tlaci se pred sebou nejaky dluh a to uz mozna dlouho. Me ted ceka blazinec par lidem vysvetlit, ze maji srát na to ze zaplatily na rok dopredu, prejit jinam a nejak z 365i ty prachy nejak vypacit, absolutne nejlepe do konce roku.  :P

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #100 kdy: 11. 10. 2022, 03:08:42 »
Pro ty kdo měli mírně rychlejší internet (120Down/25UP) a chtěl by jej zachovat tak Viridium a UVT internet mi nabídnulo zachování této rychlosti. Pro někoho to může být významný faktor a přece jen 20Mbit  navíc se hodí pokud hodně stahujete.

Offtopic: T-mobile nabídka byla nejlepší, poslali oznámení že tam připojení DSL neexistuje a odkázali mě na svůj vyhledávač kde jsem přišel na to že tam připojení opravdu neexistuje, stejně tak u O2 neexistuje a Vodafone stejně a někteří poskytovatele již napsali také DSL tam nemáte, zřejmě to že jsem přímo na síti CETINU tyto vyhledávače vyhodnotí jako chybu.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #101 kdy: 11. 10. 2022, 08:54:16 »
Všichni poskytovatelé na síti CETINu budou pro ověřené dostupnosti používat jeden a ten samý systém CETINu, takže pokud tam je někde u vaší adresy chyba... Obrátit se na CETIN.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #102 kdy: 11. 10. 2022, 08:56:07 »
Martin-2: to ti zachovaj i dalsi, jen odpoved je ze tomto pripade mas objednat rychlost 250/25 tedy i kdyz ti to realne nepojede treba 180, 200Mb/s nebudes mit ten internet treba za 476 - 500czk (365int to tak u me ponechal), ale za treba rekneme 600czk a vic  :) Promereni je vsude stejne, mrknou a napisou ti ze to jede klidne po jedne lince 250Mb/s jako me Metronet. Chci videt jak to tam udela. Hadam ze leda kouk na web Cetinu.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #103 kdy: 11. 10. 2022, 09:09:45 »
rychlost neurcuje ISP ale Cetin... vsude se vali blafy, ze 100/20 nebo max 110, ale realita je takova, ze at ses kdekoliv, jede stovkovy tarif 120/25M. Overeno u 365i, Giganet, Tmobile... a je usmevne nebo trapne, ze kdyz se podivas na nabidky, tak tam sviti stale stara data, 50/5, 20/2, 100/20...  ???

Ale hapruje i web Cetinu, pred tydnem overovana adresa a pry nelze zridit. Dnes az 50M. Nechapes... lepe napsat primo na Cetin.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #104 kdy: 11. 10. 2022, 09:36:34 »
pc wifi: to nechapu ze vsude jsou stara data a asi je web vubec nezajma, ty firmy. Dle tech udaju ja treba nemuzu zridit Metronet, protoze mi pise 100/20 a vyssi verze 250/25 zase pise ze je to uz optika a tudiz ze poptavam sluzbu co nemusi byt dostupna  ;D