Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz

ajne

  • ***
  • 196
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #30 kdy: 20. 06. 2022, 06:53:15 »
Jinak to nechci myslet nijak zle, naprosto to chápu. Taky jsem zažil doby, kdy člověk neměl nazbyt vlastní peníze a chtěl si něco koupit, tak zkoušel rozprodat vše, co mělo podle něj nějakou cenu, aby si třeba k výdělku z brigády přilepšil. Bohužel to většinou byly podobné záležitosti, které neměly pro nikoho další cenu. I když v podobném prodávacím návalu jsem prodal svoje Atari 800, což je mi líto dodnes, byť mám dnes jiné, stejně mne to původní mrzí.

Ale jinak bohužel musím stát za tím, že C2D už nemá dneska hodnotu. Je to procesor, který už prostě nestačí, to si nikdo dobrovolně na používání nekoupí. Možná by se mohl hodit někomu, kdo už má hromádku starých komponent a zaučuje se ve skládání - taková ta skládačka pro vlastní radost, že to nakonec nějak funguje. Taky jsem se na podobných starých šrotech učil skládat počítače. Ale takové skládačky mají tu vlastnost, že jsou "za odvoz drahé" - to jsou prostě komponenty, které se někde vyoslí zdarma od příbuzných/známých/kamarádů s pokud možno co nejmenším vkladem.


cziss

Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #31 kdy: 29. 06. 2022, 13:49:11 »
Ahoj, doporučuji vyzkoušet AUKRO, tam nejsou takové fajnovky :). Já tam cca před rokem prodal NVIDIA GeForce 8600M GS...

Na Aukru se o C2D doslova perou :-D

https://aukro.cz/lp/procesory-intel-aukce?attr_9872=val_90

Ani na jednom CPU není jediný příhoz. Kompletní počítače s C2D jsou podobný příběh, tam jsou na 23 nabídkách u dvou příhozy, a to jsou značkové kompletní počítače prodávané za pár set, a kvůli procesoru si je nikdo nepochybně nekupuje.

A srovnávat grafiky, které loni nebyly absolutně sehnatelné, je trochu jiný příběh. To se ze zoufalství kupovaly i staré vrány za neskutečné peníze. Kdybych chtěl mohl jsem svoji dva roky starou RX580 prodat tak za 12 tisíc. Kupoval jsem ji novou za 8. Trh s grafikami byl absolutně na hlavu.

Tak se podívejte z jakého je ta moje grafika roku a jaký má výkon...

ajne

  • ***
  • 196
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #32 kdy: 29. 06. 2022, 14:30:14 »
Ahoj, doporučuji vyzkoušet AUKRO, tam nejsou takové fajnovky :). Já tam cca před rokem prodal NVIDIA GeForce 8600M GS...

Na Aukru se o C2D doslova perou :-D

https://aukro.cz/lp/procesory-intel-aukce?attr_9872=val_90

Ani na jednom CPU není jediný příhoz. Kompletní počítače s C2D jsou podobný příběh, tam jsou na 23 nabídkách u dvou příhozy, a to jsou značkové kompletní počítače prodávané za pár set, a kvůli procesoru si je nikdo nepochybně nekupuje.

A srovnávat grafiky, které loni nebyly absolutně sehnatelné, je trochu jiný příběh. To se ze zoufalství kupovaly i staré vrány za neskutečné peníze. Kdybych chtěl mohl jsem svoji dva roky starou RX580 prodat tak za 12 tisíc. Kupoval jsem ji novou za 8. Trh s grafikami byl absolutně na hlavu.

Tak se podívejte z jakého je ta moje grafika roku a jaký má výkon...

Já dobře vím jak stará je to grafika. Opět říkám, v době, kdy se vyvažovala zlatem každá grafika schopná zobrazit něco na monitoru (protože se nedaly koupit ani ty jinak nejlevnější staré vrány na trhu), tak to se nedá srovnávat. Protože pro lidi bez funkční grafiky to bylo buď černá obrazovka nebo sehnat cokoli schopné vytvořit obraz.

Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #33 kdy: 29. 06. 2022, 16:32:22 »
Mě fascinuje, jak někdo může nakecat kolem takové blbosti :-D  Kdo nemá zájem, ať nekomentujte.
Ale upravil a rozšířil jsem inzerát:

Prodám základní desku Asus P5K Pro s 6GB RAM a CPU Intel Core 2 Duo 3ghz E8400 na socketu LGA775 se značkovým a plně funkčním chladičem Noctua. K tomu přidám CPU Intel Core 2 Duo 2,4ghz plně funkční, k němu základní desku Gigabyte (u této si nejsem jist plnou funkčností a je to bez záruky) a zdrojem. Dávám záruku na odzkoušení 7 dnů. Preferuji osobní převzetí v Brně. Cena 1000Kč. Aktuální inzerát s fotkami ja taky na Bazosi.

anonacct

Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #34 kdy: 29. 06. 2022, 20:11:31 »
Lidi tě tu přišli trollt, protože ten tvůj procesor stejně nikoho nezajímá :)


Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #35 kdy: 29. 06. 2022, 20:59:04 »
Jenže podobné peníze dám za stroj s i5 a DDR3. Když pár stovek přihodím, dostanu to i komplet v bedně se zdrojem.

Cokoliv se socketem 775 je dobré leda tak za odvoz. Možná to nechat pár let ležet, a pak umístit do muzea...

CPU

  • *****
  • 613
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #36 kdy: 30. 06. 2022, 07:43:03 »
CPU Intel Core 2 Duo  .... Preferuji osobní převzetí v Brně. Cena 1000Kč.

Ty kráso, vážně se v Brně prodává takový elektroodpad tak draze?
Za kolik se v Brně dá prodat DVD mechanika? 600 Kč? A staré 19" LCD po litru? Že bych to tam začal vozit.

Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #37 kdy: 30. 06. 2022, 09:49:13 »
Moc nechápu, proč to furt řešíte. Buď to za ty peníze někdo koupí, nebo nekoupí. Víc bych se v tom nevrtal :-).

cziss

Re:Prodám CPU Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz
« Odpověď #38 kdy: 30. 06. 2022, 15:59:32 »
Ahoj, doporučuji vyzkoušet AUKRO, tam nejsou takové fajnovky :). Já tam cca před rokem prodal NVIDIA GeForce 8600M GS...

Na Aukru se o C2D doslova perou :-D

https://aukro.cz/lp/procesory-intel-aukce?attr_9872=val_90

Ani na jednom CPU není jediný příhoz. Kompletní počítače s C2D jsou podobný příběh, tam jsou na 23 nabídkách u dvou příhozy, a to jsou značkové kompletní počítače prodávané za pár set, a kvůli procesoru si je nikdo nepochybně nekupuje.

A srovnávat grafiky, které loni nebyly absolutně sehnatelné, je trochu jiný příběh. To se ze zoufalství kupovaly i staré vrány za neskutečné peníze. Kdybych chtěl mohl jsem svoji dva roky starou RX580 prodat tak za 12 tisíc. Kupoval jsem ji novou za 8. Trh s grafikami byl absolutně na hlavu.

Tak se podívejte z jakého je ta moje grafika roku a jaký má výkon...

Já dobře vím jak stará je to grafika. Opět říkám, v době, kdy se vyvažovala zlatem každá grafika schopná zobrazit něco na monitoru (protože se nedaly koupit ani ty jinak nejlevnější staré vrány na trhu), tak to se nedá srovnávat. Protože pro lidi bez funkční grafiky to bylo buď černá obrazovka nebo sehnat cokoli schopné vytvořit obraz.

Tomu věřím, dnešní nejlevnější integrovaná grafiky u CPU je xnásobně vyšší výkon. To prostě kupoval někdo do starého ntb.