Zapojení kláves k PC

Zapojení kláves k PC
« kdy: 12. 06. 2022, 22:59:34 »
Zdravím, mám doma klávesy Komplete Kontrol S88 s originálním kabelem k připojení k pc. Klávesy mi nejdou připojit k pc, kde mám OS windows. Nejdou připojit ani k jinému PC se stejným OS. Po připojení nereagují. Zkoušela jsem připojit i na IOS a hned se připojily bez problému. Nevíte v čem by mohl být problém? Děkuji za rady
« Poslední změna: 13. 06. 2022, 08:51:48 od Petr Krčmář »


Re:Zapojení kláves k pc
« Odpověď #1 kdy: 12. 06. 2022, 23:50:57 »
 DOWNLOAD WINDOWS DRIVER
IMPORTANT: Please install this driver BEFORE connecting your KOMPLETE KONTROL S-Series keyboard.



No driver required for Mac OS X.

_Jenda

  • *****
  • 1 550
    • Zobrazit profil
    • https://jenda.hrach.eu/
    • E-mail
Re:Zapojení kláves k pc
« Odpověď #2 kdy: 13. 06. 2022, 01:57:53 »
Po připojení dmesg, lsusb (nepíšeš ani jestli je to USB připojení). Dále spustit kmidimon, dát nahrávat vše a zkusit mačkat.

RDa

  • *****
  • 2 467
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zapojení kláves k pc
« Odpověď #3 kdy: 13. 06. 2022, 02:16:26 »
Jako nevim co jste s tim provedla pro IOS pripojeni, protoze na strance vyrobku nic takoveho neni :)

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zapojení kláves k pc
« Odpověď #4 kdy: 13. 06. 2022, 02:30:15 »
Jako nevim co jste s tim provedla pro IOS pripojeni, protoze na strance vyrobku nic takoveho neni :)
mozna pod "iOS" mysli iApple jakoze macOS :-)


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Zapojení kláves k PC
« Odpověď #5 kdy: 13. 06. 2022, 14:11:42 »
prvak iOS taky klidne muze myslet iOS, protoze tam je tak z 99.99999% stejny jadro a vetsinou to nadetekuje stejny chujoviny jako velkej braska masOX

druhak nevim, kde na windows sezene dmesg, ale budiz.


ve windows bych se podival jak to vypada ve spravci zarizeni - bud chybi ovladac (coz bych se dnes u takovyhleho zarizeni divil, ale preci jen je to M$, takze se vlastne nemam divit nicemu) nebo je blbe neco jinyho - kabel?
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript