Zadání platební karty do Office365

Zadání platební karty do Office365
« kdy: 15. 02. 2022, 16:24:43 »
Ahoj, mam platebni kartu, kde "jmeno vlastnika na karte" je dvojradkove. (Na prvni radce je jmeno osoby, na druhe je nazev organizace). Nedari se mi tuto kartu zadat do platebnich metod Office365. Udaje jsem kontroloval uz trilionkrat, problem si myslim ze bude ta dvojradka, at jsem to zadaval jakkoli, stale mi to pise "Zkontrolujte údaje, které jste zadali. Neodpovídají informacím pro tuto kartu.". Google nepomaha, na podpore MS mi to uz ctvrtou hodinu hraje pohrebni melodii a sem tam rekne, ze rychleji se k podpore dostanu na strance, ktera vede opet ne toto cislo. Nesetkal jste se nekdo se zadavanim te dvojradky? Dik
« Poslední změna: 15. 02. 2022, 16:56:43 od Petr Krčmář »


Re:Zadání platební karty do Office365
« Odpověď #1 kdy: 15. 02. 2022, 17:34:16 »
Ked platim firemnou kartou, vzdy zadavam iba nazov organizacie, to meno tam nedavaj.

Re:Zadání platební karty do Office365
« Odpověď #2 kdy: 15. 02. 2022, 18:37:32 »
Ked platim firemnou kartou, vzdy zadavam iba nazov organizacie, to meno tam nedavaj.

Dekuji, ale to jsem samozrejme zkousel. Jen nazev organizace, jen jmeno, oboje s mezerou, bez mezery, v tomto poradi i opacne, s diakritikou i bez. Zkousel jsem taky davat nazev organizace jako prvni radek adresy i jako druhy (nepovinny), to same se jmenem (a nazev organizace do "jmeno na karte") - bez efektu. Ale kazdopadne dik

Re:Zadání platební karty do Office365
« Odpověď #3 kdy: 15. 02. 2022, 19:08:51 »
mel jsem jine potize s placenim o365 a po asi hodinovem telefonatu a zkouseni v ruznych prohlizecich jsem dostal radu udelat novy acc, tomu dat jen billing admina a udelat to z nej a voila. puvodni admin acc se sprajcnul a doted to nikdo neopravil, udaje ty samy. pripomina mi to stary dobry reseni reinstallem, holt asi tradice. zlatej platinovej a diamanuvej support u googlu po chatu u ms vzdy hrozna bolest a ztraceny hodiny zivota...

Re:Zadání platební karty do Office365
« Odpověď #4 kdy: 26. 02. 2022, 08:40:20 »
Problém při zadávání údajů z karty budou spíše "čárky a tečky" v názvu.
Já osobně zadávám obě řádky do jedné za sebou bez tupého opsání, ale aby to odpovídalo realitě.
Takže nepíšu ", s.r.o." ale "sro"


Re:Zadání platební karty do Office365
« Odpověď #5 kdy: 02. 03. 2022, 11:24:54 »
Tak zabralo, kdyz jsem do policka "Stát (nepovinné)" zadal CZ. Pricemz nejde o policko pro nazev zeme - tam bylo vse (pred)vyplnene spravne. Jde o policko pro zadavani statu u spolkovych zemi - jako treba Oregon apod.

Nemuzu se zbavit dojmu, ze vsechny ty virtualni svety, ktere nam chystaji v Mete i jinde budou mit podobu minovych poli.